Page 3 of 3

Posted: 06 Nov 2007, 09:38
by storms
teko matyt dviguba 500:)

Posted: 06 Nov 2007, 10:36
by didzhej
nelabai suvokiu kaip turetu skristi.
mes ir taip 37knots lekem per vandeni... :)
tai kas ten tada darosi?

Posted: 06 Nov 2007, 14:04
by Renaz
El Traxo wrote:Geriau kai dvejinasi :)
Image
Su tokiu plaukaiu Svedijoj! Gumine valtis ir 500 AG, gerai eina! 42 knots kaip du pirstus. Greiciau nelekem, nes sake "not alowed"!

Posted: 06 Nov 2007, 17:35
by didzhej
mano tevas skundesi, kad kaip buvo pasienio tarnyboje leke su kariniu laiveliu 30 knots ir sake baisia nepatiko dauzymasis per bangas... taip ir nesupratau ar ten tu laiku morale daugiau 60km/h nini (suprask 'nestilius') ar kas?
Nes visais atvejais per bangas gliseriuot (rodos taip vadinasi) smaguma.

BEJE, reikejo paklausti, kas jo greiti matuoja? Ir kur "perfo korta", kad duomenis pahackinti? :)

Posted: 06 Nov 2007, 17:42
by wundis
kazkodel sitje varikliai man primine top gear serija kur veikejai konstravo plaukiojancias masinas.

Posted: 07 Nov 2007, 00:11
by didzhej
ydomej.