Page 3 of 3

Posted: 18 Jan 2008, 00:08
by Renaz
Cia gal kazkiek tinka. Vienzo kazkur isskaiciau, kad yra suskuta filma "Trist of the wrist". Ar teisybe? Jei taip butu idomu pamatyt savisvietai...

Posted: 18 Jan 2008, 08:11
by w919
Renaz wrote:Cia gal kazkiek tinka. Vienzo kazkur isskaiciau, kad yra suskuta filma "Trist of the wrist". Ar teisybe? Jei taip butu idomu pamatyt savisvietai...
manau yra paties Keith Code California Superbike mokyklos DVD. kai pagooglinsi - imesk linka visiems!

Posted: 18 Jan 2008, 08:26
by ezhiukas
tai gi ftp jau senai guli. Pries koki pusmeti idejau

Posted: 18 Jan 2008, 08:40
by w919
ezhiukas wrote:tai gi ftp jau senai guli. Pries koki pusmeti idejau
gal neparasei apie tai i foruma?
ale vistiek respekt.

Posted: 18 Jan 2008, 10:17
by Renaz
Ajo +! Einu jamt!

Posted: 18 Jan 2008, 12:26
by ezhiukas
w919 wrote:
ezhiukas wrote:tai gi ftp jau senai guli. Pries koki pusmeti idejau
gal neparasei apie tai i foruma?
ale vistiek respekt.
parasiau, zr 2007-03-19 zinute temoje Didysis Frakcijos ftp :)

Posted: 26 Apr 2010, 09:26
by El Traxo
laba diena
viena moteriškė (+ gal dar vienas žmogus) ieško mokyklos A kategorijai.
Kas pas MF aprūvd kromelis? Sai?

Posted: 26 Apr 2010, 10:05
by Yvl
nototak...