Page 3 of 4
Posted: 07 Feb 2008, 17:00
by Arvis
Beja mr kaminskas paporino, kad kurtais yra fishke, specialiai gabaritams, kad veiktu evropietiskai.
Reik ziuret pravodkes schema.
Posted: 07 Feb 2008, 17:08
by Teo
laidą nukirpai ir nereikia ieškoti fiškių...
edit: praverčiau RK manualą - runing laitams yra atskiras saugiklis pavadinimu Lights - išėmei jį ir posūkiai nebešviečia geltonai. tiesa neaišku kaip elgsis galinis žibintas, nes ten yra du laidai DOM - amerikonams ir HDI - europiečiams...
Posted: 19 Feb 2008, 08:54
by Arvis
Posted: 19 Feb 2008, 09:03
by ezhiukas
o sirena jam atskirai dar reikia pirkt?
Posted: 19 Feb 2008, 09:06
by Arvis
ezhiukas wrote:o sirena jam atskirai dar reikia pirkt?
Taip. Sirena atskirai.
Posted: 21 Feb 2008, 12:12
by Arvis
Posted: 21 Feb 2008, 12:15
by ezhiukas
tai kad 08 metams. Kiek zinau visi motofrakcijos traktoristai susipirko senesnius. O kadangi nuo 07 metu viskas yra pasikeite, bijau kad senesniems gali netikti
Posted: 21 Feb 2008, 12:21
by Username
Dar nespejo ju nubrozdinti

Po poros menesiu jau turetu buti ant pardavimo ;)
Posted: 21 Feb 2008, 14:01
by Arvis
ezhiukas wrote:tai kad 08 metams. Kiek zinau visi motofrakcijos traktoristai susipirko senesnius. O kadangi nuo 07 metu viskas yra pasikeite, bijau kad senesniems gali netikti
tinka
Posted: 21 Feb 2008, 14:14
by ezhiukas
ir visgi as buciau linkes i power commanderi. Nors jis ir kur kas brangesnis

Posted: 21 Feb 2008, 20:46
by El Traxo
įdomų saitą [gal tik pats sau] atradau -
www.surdyke.com - kainos mažesnės nei oficialios ir panašios į ebėjines, bet ne visos

Posted: 17 Mar 2008, 23:01
by El Traxo
Posted: 18 Mar 2008, 09:37
by Teo
o beja toks techninis klausimas:
nupirkus ką nors, reikia iškart pult mokėt šaibas, ar pradžiai reiktų susisiekt su pardavėjui dėl šipingo detalių ir panašei?
Posted: 18 Mar 2008, 10:19
by El Traxo
Jei prie parduodamo daikto nėra info apie šipinimą į konkrečią pasaulio vietą - tada reikia iš pardavėjo gauti total.
Jei tavo ebay ir paypal profailai sutvarkyti (šipinimo adresai ir pan.), klausimų arba nėra arba minimaliai.
Aš kai susimoku, informuoju pardavėją ir dar pridedu šipinimo adresą, nors jis ir taip matosi per paypal mokėjimą.
Posted: 18 Mar 2008, 10:23
by w919
El Traxo wrote:Jei prie parduodamo daikto nėra info apie šipinimą į konkrečią pasaulio vietą - tada reikia iš pardavėjo gauti total.
Jei tavo ebay ir paypal profailai sutvarkyti (šipinimo adresai ir pan.), klausimų arba nėra arba minimaliai.
Aš kai susimoku, informuoju pardavėją ir dar pridedu šipinimo adresą, nors jis ir taip matosi per paypal mokėjimą.
Aš visada klausiu iš anksto pries pirkdamas. Buna kad už 10 svaru vertes preke paskaiciuoja 75 svarus shipinimo, todel geriau paklaust, nei po to vargt del feedbacko.