Posted: 24 Jan 2008, 16:27
Skaitau sneku deka nostalgiskai prisiminiau daugybe gyvenimo valandu suedusio moto racer 3 traffic mode !
Geris ! masinos belenkaip belenkada rikiuojasi !

Geris ! masinos belenkaip belenkada rikiuojasi !


skaitau del pakartojimo galim lengvai sutarti!w919 wrote:hehe, gaila USB i PS netiko, wheelie contest by storms and nepykit butu ten i tema!!storms wrote:video medziaga desi?
teoriskai butu galima nucapturint i kompa, bet turetumet viska pakartot.