bon vojaþ
kam biak, kada nors.
prisistatymas
-
Voland
Re: prisistatymas
nu tai, kadangi nezinojau kokie reikalai manes laukia, tai ir pirkau kas labiausiai patiko... bet po truputi ipratau... kai teises laikiau visiska baika uztat buvo pravaziavima daryti...El Traxo wrote:Pradžiai nusipirkai tokią karvę? Ir dar neturėdamas teisių?Voland wrote:pries metus nusipirkau BMW tureri, vaziuoti normaliai dar nemoku, bet teises tfu tfu tfu pavyko issilaikyti...
Vee? kaip sekesi isvaziuot???Vee Crunchy wrote:O stai ryt vazhoju i klaipeda ir plaukiu nafig is cia.
Peace ДА!
kazangi pagal musu pareigunus nusizengimas menkas tai shie tik priverte duoti garbes zodi, kad niekur neisvyks ir paleido.. absurdas!didzhej wrote:nepasimoko ziurau liaudis... kur galva?
...su savimi veždamasis porą dujinių pistoletų, peilį, keliolika plastikinių maišelių, manoma, marihuanos, du maišelius amfetamino bei kelias ekstazi tabletes.
Kaip is kokio blockbasterio.
nepykit, ne specas
- El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
- Contact:
eGzpertasnepykit wrote:kazangi pagal musu pareigunus nusizengimas menkas tai shie tik priverte duoti garbes zodi, kad niekur neisvyks ir paleido.. absurdas!
How does you do?