prisistatymas

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

bon vojaþ
kam biak, kada nors.

didzhej
Voland

Re: prisistatymas

Post by Voland »

El Traxo wrote:
Voland wrote:pries metus nusipirkau BMW tureri, vaziuoti normaliai dar nemoku, bet teises tfu tfu tfu pavyko issilaikyti...
Pradžiai nusipirkai tokią karvę? Ir dar neturėdamas teisių? :duxina:
nu tai, kadangi nezinojau kokie reikalai manes laukia, tai ir pirkau kas labiausiai patiko... bet po truputi ipratau... kai teises laikiau visiska baika uztat buvo pravaziavima daryti... :)
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Vee Crunchy wrote:O stai ryt vazhoju i klaipeda ir plaukiu nafig is cia. :bq
Emigrantas! Tfu! Del jus derzava zlunga...
Добро пожаловать нахуй
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

Vee Crunchy wrote:O stai ryt vazhoju i klaipeda ir plaukiu nafig is cia. :bq
Vee? kaip sekesi isvaziuot???
Peace ДА!
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

nepasimoko ziurau liaudis... kur galva?
...su savimi veþdamasis porà dujiniø pistoletø, peilá, keliolika plastikiniø maiðeliø, manoma, marihuanos, du maiðelius amfetamino bei kelias ekstazi tabletes.

Kaip is kokio blockbasterio.

didzhej
User avatar
nepykit
Kacergos extrymas
Posts: 1845
Joined: 25 Dec 2006, 06:19
Location: .... +954/-0
Contact:

Post by nepykit »

didzhej wrote:nepasimoko ziurau liaudis... kur galva?
...su savimi veždamasis porą dujinių pistoletų, peilį, keliolika plastikinių maišelių, manoma, marihuanos, du maišelius amfetamino bei kelias ekstazi tabletes.

Kaip is kokio blockbasterio.
kazangi pagal musu pareigunus nusizengimas menkas tai shie tik priverte duoti garbes zodi, kad niekur neisvyks ir paleido.. absurdas!
nepykit, ne specas
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Post by El Traxo »

nepykit wrote:kazangi pagal musu pareigunus nusizengimas menkas tai shie tik priverte duoti garbes zodi, kad niekur neisvyks ir paleido.. absurdas!
eGzpertas :) Suėmimas _pa_defoltu_ netaikomas jau kokį >10 metų. Dabar ir už nužudymą (pasikėsinimą) nevisada suima (S. Gedos atvejis). Be to, suėmimą sankcionuoja teisėjas, o sankcijai būtinos sąlygos (BPK 122 str. kažką), o dar tas, o dar anas.... Moralas - žiniasklaidą reik skaityti kritiškai. :^o
How does you do?
Post Reply