Page 3 of 3

Posted: 11 Feb 2008, 00:21
by didzhej
bon vojaþ
kam biak, kada nors.

Re: prisistatymas

Posted: 11 Feb 2008, 10:11
by Voland
El Traxo wrote:
Voland wrote:pries metus nusipirkau BMW tureri, vaziuoti normaliai dar nemoku, bet teises tfu tfu tfu pavyko issilaikyti...
Pradžiai nusipirkai tokią karvę? Ir dar neturėdamas teisių? :duxina:
nu tai, kadangi nezinojau kokie reikalai manes laukia, tai ir pirkau kas labiausiai patiko... bet po truputi ipratau... kai teises laikiau visiska baika uztat buvo pravaziavima daryti... :)

Posted: 11 Feb 2008, 14:41
by Renaz
Vee Crunchy wrote:O stai ryt vazhoju i klaipeda ir plaukiu nafig is cia. :bq
Emigrantas! Tfu! Del jus derzava zlunga...

Posted: 11 Feb 2008, 16:37
by Yvl
Vee Crunchy wrote:O stai ryt vazhoju i klaipeda ir plaukiu nafig is cia. :bq
Vee? kaip sekesi isvaziuot???

Posted: 11 Feb 2008, 17:22
by didzhej
nepasimoko ziurau liaudis... kur galva?
...su savimi veþdamasis porà dujiniø pistoletø, peilá, keliolika plastikiniø maiðeliø, manoma, marihuanos, du maiðelius amfetamino bei kelias ekstazi tabletes.

Kaip is kokio blockbasterio.

Posted: 11 Feb 2008, 17:26
by nepykit
didzhej wrote:nepasimoko ziurau liaudis... kur galva?
...su savimi veždamasis porą dujinių pistoletų, peilį, keliolika plastikinių maišelių, manoma, marihuanos, du maišelius amfetamino bei kelias ekstazi tabletes.

Kaip is kokio blockbasterio.
kazangi pagal musu pareigunus nusizengimas menkas tai shie tik priverte duoti garbes zodi, kad niekur neisvyks ir paleido.. absurdas!

Posted: 11 Feb 2008, 18:18
by El Traxo
nepykit wrote:kazangi pagal musu pareigunus nusizengimas menkas tai shie tik priverte duoti garbes zodi, kad niekur neisvyks ir paleido.. absurdas!
eGzpertas :) Suėmimas _pa_defoltu_ netaikomas jau kokį >10 metų. Dabar ir už nužudymą (pasikėsinimą) nevisada suima (S. Gedos atvejis). Be to, suėmimą sankcionuoja teisėjas, o sankcijai būtinos sąlygos (BPK 122 str. kažką), o dar tas, o dar anas.... Moralas - žiniasklaidą reik skaityti kritiškai. :^o