Posted: 11 Feb 2008, 00:21
bon vojaþ
kam biak, kada nors.
kam biak, kada nors.
nu tai, kadangi nezinojau kokie reikalai manes laukia, tai ir pirkau kas labiausiai patiko... bet po truputi ipratau... kai teises laikiau visiska baika uztat buvo pravaziavima daryti...El Traxo wrote:Pradžiai nusipirkai tokią karvę? Ir dar neturėdamas teisių?Voland wrote:pries metus nusipirkau BMW tureri, vaziuoti normaliai dar nemoku, bet teises tfu tfu tfu pavyko issilaikyti...
Emigrantas! Tfu! Del jus derzava zlunga...Vee Crunchy wrote:O stai ryt vazhoju i klaipeda ir plaukiu nafig is cia.
Vee? kaip sekesi isvaziuot???Vee Crunchy wrote:O stai ryt vazhoju i klaipeda ir plaukiu nafig is cia.
kazangi pagal musu pareigunus nusizengimas menkas tai shie tik priverte duoti garbes zodi, kad niekur neisvyks ir paleido.. absurdas!didzhej wrote:nepasimoko ziurau liaudis... kur galva?
...su savimi veždamasis porą dujinių pistoletų, peilį, keliolika plastikinių maišelių, manoma, marihuanos, du maišelius amfetamino bei kelias ekstazi tabletes.
Kaip is kokio blockbasterio.
eGzpertasnepykit wrote:kazangi pagal musu pareigunus nusizengimas menkas tai shie tik priverte duoti garbes zodi, kad niekur neisvyks ir paleido.. absurdas!