Page 3 of 3
Posted: 29 Apr 2010, 15:39
by ezhiukas
netepk, uzmaukslink ir palik. Ir taip huy nuimsi jei kada prireiks
Posted: 29 Apr 2010, 15:41
by storms
wd net nzn ar gera, bet nebandziau
skaitau reikai langu plovimo skysciu katras isgaruoja
Posted: 29 Apr 2010, 15:54
by tomasn
yra keli variantai:
1. pripilt tiesiog vandens i rankenele ir greitai maukslint
2. pripurkst langu valymo skyscio ir velgi maukslint. si karta greitai nebutina. dziunagal pusdieni koki.
3. pakaitint rankenele fenu. isisplecia guma, lengviau uzsimauna.
4. naudoti verzliarakti, ka apimtu pacia rankenele ir atremus is rankeneles pradzioje esanti platuji zieda, kalt plaktuku per rakta po truputi.
uztviritnimui, kai kas naudoja klijus, kai kas - vielas, kai kas - nieko nenaudoja. cia matyt ta pati situacija, kaip su kuro kraneliais

Posted: 29 Apr 2010, 16:01
by El Traxo
jaučiu užpirdolinsiu skysčių pagalba ir valio. Buvau pamieravimui užmovęs su WD - po to vos nuėmiau

Svarbu, kad paskui, įšilus nuo rankos ar pan., nesisukinėtų.
Posted: 29 Apr 2010, 16:03
by tckd
El Traxo wrote:jaučiu užpirdolinsiu skysčių pagalba ir valio. Buvau pamieravimui užmovęs su WD - po to vos nuėmiau

Svarbu, kad paskui, įšilus nuo rankos ar pan., nesisukinėtų.
be kliju ar vielos tai skaityciau tik laiko klausimas kada prasisuks.
Posted: 29 Apr 2010, 16:07
by didzhej
patentuotos vielos is motogp turiu. kaimynas-pirmininkas dave! laiko kaip loktaitas.
Posted: 29 Apr 2010, 16:12
by storms
nenaudoju nei vielos nei kitokio sudo
enprasisuka ir tiek
Posted: 29 Apr 2010, 16:14
by tckd
storms wrote:nenaudoju nei vielos nei kitokio sudo
enprasisuka ir tiek
tai taip suspaudes laikai kad net rankas nukerta tai kur ten prasisuks

Posted: 29 Apr 2010, 16:15
by storms
rankos raplei
Posted: 29 Apr 2010, 16:21
by tomasn
storms wrote:rankos raplei
tuom ir isitikino mano seatpostas
beje, WD nenaudociau, nes siaip ar taip, tai tepimo priemone ir abejoju, ar ji isgaruoja. sunkus numovimas (uzmovimas) kartais salygojamas ne sukibimo, o rankeneles aklinumu: oras negali iesiti, arba patekti. cia aisku, jei jau viena aklina rankenele yra uzmauta.
beje, dar viena idomu nuemimo buda maciau: su oro konpresoriaus zarna

Posted: 29 Apr 2010, 19:08
by spade
Silikonines zarnas turbosistemose kartais rekomenduojama uzmaudinet suspurskus plauku laku. Tai kol jis skystas - slysta lengviau, o kai sudziuna tai klijai...
Nebandziau pats, bet vis mintis

Posted: 29 Apr 2010, 22:15
by zil130
A kam tos rankenos
