1200cc twinai?

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

mindaugasa wrote:tai, kad k6 nevalina jau buvo kazkur rashyta?!
skaitau valiniomo pojutis yra labai-subjektyviai-giliai-pasamonej-dvasingas-jausmas.
kita karta buna, kad pajunti begalini valinima ir paspaudes tapke kokiamn nors visiskam begemotui.
valinimo jausmui reikia: garsaus arba labai garsaus kriokimo, vejo apsaugos nebuvimo, gal sedesena itakoja ir dar gal kazkok (zinojimas, kad variklis yra dideles kubaturos arba galingas, taip pat padeda). tai va!
o tai zhek
karve vejio apsaugos neturi, arkliu turi, kriokia, sedesena normali, turetu valint
bet nevalina
?
i bedu kampeli rasyt?
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

storms wrote:
mindaugasa wrote:tai, kad k6 nevalina jau buvo kazkur rashyta?!
skaitau valiniomo pojutis yra labai-subjektyviai-giliai-pasamonej-dvasingas-jausmas.
kita karta buna, kad pajunti begalini valinima ir paspaudes tapke kokiamn nors visiskam begemotui.
valinimo jausmui reikia: garsaus arba labai garsaus kriokimo, vejo apsaugos nebuvimo, gal sedesena itakoja ir dar gal kazkok (zinojimas, kad variklis yra dideles kubaturos arba galingas, taip pat padeda). tai va!
o tai zhek
karve vejio apsaugos neturi, arkliu turi, kriokia, sedesena normali, turetu valint
bet nevalina
?


i bedu kampeli rasyt?
gal parasyk. gal isitaisyk vejo apsauga, kad nuo gedos pasislepti??
!
edit: kriokimas tai ten toks abjotinas: muuuu-u-u-... . argi cia kriokimas?
User avatar
Vee Crunchy
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 953
Joined: 27 Jun 2006, 11:25
Location: sheshku ghetto
Contact:

Post by Vee Crunchy »

storms wrote: rekejo tau su maniskiu gsx1100g pralekt...
suprastum kas yra tikrasis valinimas
nu situo atveju buciau atragaves valinima, pagal kokybe labiausiai nutolusi nuo valdymo.
Kitaip tariant, GSXG yra pasaulio motas su maziausiu VLDMS/VLNMS ratio. :evil3:
Citus, Altus, Fortus!
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

aij blia nusishnekat...

o beje Vtwin 1200cc gal ir idomu bet manau bus per daug MASYVU IR SUNKU....tobish vistiek nevalins taip kaip reike.


imam 1000cc, turim ~190ag

imam twin-brothers, turim 145ag


nu dar daxuja truksta ir motogp 1000cc inline toliau pompuoja savo technologijas i road versijas...



statau uz nieko nebus.
Image
Post Reply