Page 3 of 3
Posted: 31 Jul 2006, 14:24
by storms
mindaugasa wrote:tai, kad k6 nevalina jau buvo kazkur rashyta?!
skaitau valiniomo pojutis yra labai-subjektyviai-giliai-pasamonej-dvasingas-jausmas.
kita karta buna, kad pajunti begalini valinima ir paspaudes tapke kokiamn nors visiskam begemotui.
valinimo jausmui reikia: garsaus arba labai garsaus kriokimo, vejo apsaugos nebuvimo, gal sedesena itakoja ir dar gal kazkok (zinojimas, kad variklis yra dideles kubaturos arba galingas, taip pat padeda). tai va!
o tai zhek
karve vejio apsaugos neturi, arkliu turi, kriokia, sedesena normali, turetu valint
bet nevalina
?
i bedu kampeli rasyt?
Posted: 31 Jul 2006, 14:27
by mindaugasa
storms wrote:mindaugasa wrote:tai, kad k6 nevalina jau buvo kazkur rashyta?!
skaitau valiniomo pojutis yra labai-subjektyviai-giliai-pasamonej-dvasingas-jausmas.
kita karta buna, kad pajunti begalini valinima ir paspaudes tapke kokiamn nors visiskam begemotui.
valinimo jausmui reikia: garsaus arba labai garsaus kriokimo, vejo apsaugos nebuvimo, gal sedesena itakoja ir dar gal kazkok (zinojimas, kad variklis yra dideles kubaturos arba galingas, taip pat padeda). tai va!
o tai zhek
karve vejio apsaugos neturi, arkliu turi, kriokia, sedesena normali, turetu valint
bet nevalina
?
i bedu kampeli rasyt?
gal parasyk. gal isitaisyk vejo apsauga, kad nuo gedos pasislepti??
!
edit: kriokimas tai ten toks abjotinas: muuuu-u-u-... . argi cia kriokimas?
Posted: 31 Jul 2006, 21:44
by Vee Crunchy
storms wrote:
rekejo tau su maniskiu gsx1100g pralekt...
suprastum kas yra tikrasis valinimas
nu situo atveju buciau atragaves valinima, pagal kokybe labiausiai nutolusi nuo valdymo.
Kitaip tariant, GSXG yra pasaulio motas su maziausiu VLDMS/VLNMS ratio.

Posted: 31 Jul 2006, 21:52
by Username
aij blia nusishnekat...
o beje Vtwin 1200cc gal ir idomu bet manau bus per daug MASYVU IR SUNKU....tobish vistiek nevalins taip kaip reike.
imam 1000cc, turim ~190ag
imam twin-brothers, turim 145ag
nu dar daxuja truksta ir motogp 1000cc inline toliau pompuoja savo technologijas i road versijas...
statau uz nieko nebus.