Posted: 28 Mar 2008, 16:15
Vakar sedėjau ir mislijau - akur parašyta, kad sertifikacija turi eit pirma registracijos? Šiandien nuvažiavau į firmą R ir pasiėmiau laikinus numerius 
heheEl Traxo wrote:Vakar sedėjau ir mislijau - akur parašyta, kad sertifikacija turi eit pirma registracijos? Šiandien nuvažiavau į firmą R ir pasiėmiau laikinus numerius
pradzioj 30 (sutikrinimas 10, išdavimas 20), pratesiant tikriausiai reiks mažiau. Idomu, kad imant laikinus draudimo pateikti nereikalauja. Dar įdomu kaip su TA? Kiek pamenu, su laikinais visi be TA važinėjasi. Reikės tuvlitos pagelbos telefonu paskambyt ir paklaust kaip ten yra.Teo wrote:hehekiek ten jie? 18 lt?
oki, prilėksiuezhiukas wrote:su salyga kad jau gali vazinet tai gal atlek iki mano garaziuko su savo amerikoniskais posukiais. Busiu kazkur nuo 6
El Traxo wrote:Užsipisau kariauti
na, ir kame cia dziaugsmas? Gal nori paaiskinti kuo skiriasi europinis traktoriaus stopas nuo amerikonisko isskyrus E raide? Skaitau kad siuo atveju tas sertifikavimas yra visiskai idiotiskas. Faros tai akivaizdu kad skiriasi, bet visokiu posukiu, stopu ar atsvaitu kankinimas ieskant E raides yra grynas issidirbinejimas. Juk akivaizdziai matosi kad veikia taip kaip ir turi veiktUsername wrote:El Traxo wrote:Užsipisau kariauti
[-o< [-o<
nu jei jau rimtai įsigilint į šitą temą, tai čia viskas yra kur kas rimčiau nei vienodai geltoni posūkiai amerikoje ir europoje. Europoje apskritai beveik visi gaminiai turi būti sertifikuoti. kartais tai yra grynas formalumas (kaip kad su šitais posūkiais), o kartais yra esminis dalykas. tarkim kad ir amerikos ir europos CB radijo stotelių dažniai. Arba pvz. kitaiskos signalizulkos būna belenkaip surinktos ir neatitinka jokių elementarių EU reikalavimų. Arba ten koks nors šiferis - kokios ugmurtijoj px. iš ko padarytas, o europoje draudžiama naudoti asbestą. Nu ir taip toliau... Su šviestuvais lygiai tokia pati situacija, tik, žvelgiant ūkiškai, nelabai prasminga... Bet įstatymai visiems vienodi...ezhiukas wrote: Juk akivaizdziai matosi kad veikia taip kaip ir turi veikt
Būtent kad skirtumo nėra. Skaitau didesnis skirtumas yra tarp originalių JAV dalių ir made in China su E ženkliukais pirmųjų naudai.ezhiukas wrote:na, ir kame cia dziaugsmas? Gal nori paaiskinti kuo skiriasi europinis traktoriaus stopas nuo amerikonisko isskyrus E raide? Skaitau kad siuo atveju tas sertifikavimas yra visiskai idiotiskas. Faros tai akivaizdu kad skiriasi, bet visokiu posukiu, stopu ar atsvaitu kankinimas ieskant E raides yra grynas issidirbinejimas. Juk akivaizdziai matosi kad veikia taip kaip ir turi veikt