Page 3 of 15

Posted: 28 Mar 2008, 16:15
by El Traxo
Vakar sedėjau ir mislijau - akur parašyta, kad sertifikacija turi eit pirma registracijos? Šiandien nuvažiavau į firmą R ir pasiėmiau laikinus numerius :bootyshake:

Posted: 28 Mar 2008, 16:18
by Teo
El Traxo wrote:Vakar sedėjau ir mislijau - akur parašyta, kad sertifikacija turi eit pirma registracijos? Šiandien nuvažiavau į firmą R ir pasiėmiau laikinus numerius :bootyshake:
hehe :) kiek ten jie? 18 lt?

Posted: 28 Mar 2008, 16:24
by El Traxo
Teo wrote:hehe :) kiek ten jie? 18 lt?
pradzioj 30 (sutikrinimas 10, išdavimas 20), pratesiant tikriausiai reiks mažiau. Idomu, kad imant laikinus draudimo pateikti nereikalauja. Dar įdomu kaip su TA? Kiek pamenu, su laikinais visi be TA važinėjasi. Reikės tuvlitos pagelbos telefonu paskambyt ir paklaust kaip ten yra.

Posted: 28 Mar 2008, 17:01
by Arvis
Skaitau man dar pora dienu garazhe ir taipogi galesiu i kiema isriedet

Posted: 28 Mar 2008, 17:23
by ezhiukas
su salyga kad jau gali vazinet tai gal atlek iki mano garaziuko su savo amerikoniskais posukiais. Busiu kazkur nuo 6

Posted: 28 Mar 2008, 17:36
by El Traxo
ezhiukas wrote:su salyga kad jau gali vazinet tai gal atlek iki mano garaziuko su savo amerikoniskais posukiais. Busiu kazkur nuo 6
oki, prilėksiu

Posted: 28 Mar 2008, 20:48
by mindaugasa vol.2
pastebiu, kad transporto priemones esploatacija be TA gresia ir persekiojama.
atleidimu ar isimchiu a la "raudonas TA lapas" ar tokie pan numeriai ner. sorry.

Posted: 29 Mar 2008, 08:23
by ezhiukas
Mindaugas teisus. As sita klausima pries kelias savaites buvau uzdaves amerikonu prekiautojams, jie daznai su raudonais numeriais vazineja. Irgi sake kad px kokie numeriai, TA ir draudimas yra privalomi. Tiesa, policija dazniausiai prie to nesikabineja, bet jei panoretu, galetu laisvai nubausti

Posted: 29 Mar 2008, 11:53
by tckd
poliucininkai labai megdavo anskciau raudonus.
pamato ir c'mon.
matyt del auksciau paminetu priezasciu.

Posted: 31 Mar 2008, 14:21
by El Traxo
Užsipisau kariauti ir ebėjui nusipirkau europinį stopą. Skaitau neužilgo nebus problemų sertifikuotis/tuvlitizuotis.
Ežiuk> pls dar kantrybės dėl posūkių :)

Posted: 31 Mar 2008, 15:31
by Username
El Traxo wrote:Užsipisau kariauti

[-o< [-o<


;-)

Posted: 31 Mar 2008, 15:42
by ezhiukas
Username wrote:
El Traxo wrote:Užsipisau kariauti

[-o< [-o<


;-)
na, ir kame cia dziaugsmas? Gal nori paaiskinti kuo skiriasi europinis traktoriaus stopas nuo amerikonisko isskyrus E raide? Skaitau kad siuo atveju tas sertifikavimas yra visiskai idiotiskas. Faros tai akivaizdu kad skiriasi, bet visokiu posukiu, stopu ar atsvaitu kankinimas ieskant E raides yra grynas issidirbinejimas. Juk akivaizdziai matosi kad veikia taip kaip ir turi veikt

Posted: 31 Mar 2008, 16:00
by Teo
ezhiukas wrote: Juk akivaizdziai matosi kad veikia taip kaip ir turi veikt
nu jei jau rimtai įsigilint į šitą temą, tai čia viskas yra kur kas rimčiau nei vienodai geltoni posūkiai amerikoje ir europoje. Europoje apskritai beveik visi gaminiai turi būti sertifikuoti. kartais tai yra grynas formalumas (kaip kad su šitais posūkiais), o kartais yra esminis dalykas. tarkim kad ir amerikos ir europos CB radijo stotelių dažniai. Arba pvz. kitaiskos signalizulkos būna belenkaip surinktos ir neatitinka jokių elementarių EU reikalavimų. Arba ten koks nors šiferis - kokios ugmurtijoj px. iš ko padarytas, o europoje draudžiama naudoti asbestą. Nu ir taip toliau... Su šviestuvais lygiai tokia pati situacija, tik, žvelgiant ūkiškai, nelabai prasminga... Bet įstatymai visiems vienodi...
p.s. nusipirkau fokišką vairą su TUV sertifikatu. kaip tu manai kam jis reikalingas? jeigu kas TUV`e supras, kad jis neorginalus, tai kaipmat pareikalaus sertifikato...
p.p.s kaip taisyklė aksesuarau su TUV yra brangesni nei tokie patys aksesuarai be TUv :)

Posted: 31 Mar 2008, 16:05
by ezhiukas
o as skaitau kad ES isvis yra smarkiai per daug biurokratinis daigtas. Suprantu kad turi buti kai kurie dalykai sertifikuojami, bet yra kruva dalyku kuriuos sertifikuoja, nors to daryti visiskai nera reikalo. Manau reikia skaiciuoti reguliavimo kaina ir jei ne reguliavimas padaro maziau zalos nei kad kainuoja reguliavimas, tai reguliavimo reikia atsisakyti. Nes dabar kai kuriais atvejais reguliavimas ivestas tik tam kad reguliuoti.

Posted: 31 Mar 2008, 16:11
by El Traxo
ezhiukas wrote:na, ir kame cia dziaugsmas? Gal nori paaiskinti kuo skiriasi europinis traktoriaus stopas nuo amerikonisko isskyrus E raide? Skaitau kad siuo atveju tas sertifikavimas yra visiskai idiotiskas. Faros tai akivaizdu kad skiriasi, bet visokiu posukiu, stopu ar atsvaitu kankinimas ieskant E raides yra grynas issidirbinejimas. Juk akivaizdziai matosi kad veikia taip kaip ir turi veikt
Būtent kad skirtumo nėra. Skaitau didesnis skirtumas yra tarp originalių JAV dalių ir made in China su E ženkliukais pirmųjų naudai.
Beje, nupirktas stopas yra made in Canada su E ženklu, kaip ir Harlio posūkiai su made in USA ir E ženkliukais ant stikliukų. Taip kad nefig čia kai kam džiaugtis.
Dar. pvz pagal moto techninių parametrų direktyvą, yra reikalavimas, kad įjungus šviesas PRIVALO užsidegti žalia kontrolinė lemputė. Pas ką ji yra? Nepamenu kelintais piešta direktyva, bet jau sena ir visi TUV jau senai BBD dėjo