Page 3 of 8

Posted: 08 Jun 2009, 11:57
by ezhiukas
as tai k&n jamiau. Kazkaip visai patogu ta verzle, nereikia kankintis atsukant ir prisukant

Posted: 08 Jun 2009, 12:11
by El Traxo
Teo wrote:pas mus irgi amerikoniški tik po 50 :roll:
edit: traxai, jamk pas mane chroma už 30 (20 esu tau skojoj nuo kažkada)
Matau filtras ne problema :) Va su tepalais kol kas tylu. Alterna neturi, mūsų kromeliai internete irgi nerodo. :dontknow:

Posted: 08 Jun 2009, 12:12
by ezhiukas
jo, prasyciau tepalus v studiju, man ir aktualu

Posted: 08 Jun 2009, 12:23
by Abbath
Anu sintetikos as pries pora savaiciu vienus is paskutiniuju 3x1L pasijamiau... Bet tai vot kur švilpukai, negali blet einamu prekiu sandelio tvarkingai palaikyt.
O pas ka motorai standartiniai gi ir mineraliai "Vytautas" arba "Birute" tinka... Kam jums ta koka kola?

Posted: 08 Jun 2009, 12:49
by Teo
Kryžius wrote: O pas ka motorai standartiniai gi ir mineraliai "Vytautas" arba "Birute" tinka... Kam jums ta koka kola?
taigi mandravoja vyrai :)

edit: tai kad ir birutės jau nebėra...
mobilas kažkoki turejo
dar kastrolis už brungiai buna

Posted: 08 Jun 2009, 12:59
by Abbath
Teo wrote:
Kryžius wrote: O pas ka motorai standartiniai gi ir mineraliai "Vytautas" arba "Birute" tinka... Kam jums ta koka kola?
taigi mandravoja vyrai :)

edit: tai kad ir birutės jau nebėra...
mobilas kažkoki turejo
dar kastrolis už brungiai buna
Tai kad seip tai motulis 3000 labai gerai ain...

Posted: 08 Jun 2009, 13:21
by Teo
Kryžius wrote:
Tai kad seip tai motulis 3000 labai gerai ain...
taigi sakau kad ir sito nera...

Posted: 08 Jun 2009, 13:26
by Abbath
Teo wrote:
Kryžius wrote:
Tai kad seip tai motulis 3000 labai gerai ain...
taigi sakau kad ir sito nera...
Ta prasme nera? Ju pirkau pries savaite :-k

Posted: 09 Jun 2009, 18:28
by El Traxo
El Traxo wrote:Ahoy, kromeliai!
Jamam 4l Motulio 7100 20w
Su sąlyga, kad buvau išlėkęs, Kaune pajamau paskutinį bakelį :)
p.s. Sklinda gandas, kad į savaitės pabaigą/kitos pradžią Alterna turės vietoj

Posted: 10 Jun 2009, 08:03
by ezhiukas
na, tada as palauksiu, padrosiu endurke :)

Posted: 06 Apr 2010, 10:04
by Yvl
aha. tai koks verdiktas tepalams?
Motulio 7100 20w ?

Posted: 06 Apr 2010, 10:07
by El Traxo
Yvl wrote:aha. tai koks verdiktas tepalams?
Motulio 7100 20w ?
Nu jo. Tik 20w būna, kad nebūna.
O ką Kryžiaus klanas pilasi? Kažkodėl manau, kad sintetikai pinigų gaili. Klystu?

Posted: 06 Apr 2010, 10:07
by ezhiukas
aha, motulio 7100 20w50. Tik kad as praita savaite paskutinius is Alternos pajamiau :) Pasiskambink ar jau atsiveze

Posted: 06 Apr 2010, 10:10
by Yvl
El Traxo wrote:O ką Kryžiaus klanas pilasi? Kažkodėl manau, kad sintetikai pinigų gaili. Klystu?
nu kadangi skrymin yvlas, tai shersim sintetika :)

Posted: 06 Apr 2010, 10:30
by Teo
as nusipirkau 5100 15W50 - aukso viduriukas tskant - pusiausintetika.
(ką baugina pirmas skaičius, pasakysiu, kad šits tepalas taip pat gerai tarnaus vasara, bet dar geriau tarnaus prie žemų temperatūrų, taip kad su juo viskas gerai).

šito alternoje yra 2 vnt., kitu nera visai (nei sint. nei mineralkos)