Page 3 of 3

Posted: 13 May 2008, 13:40
by sai
w919 wrote: Nesutinku. Nezinau ka turi omeny ElTraxo, bet yra daugybe vietu kur man noretusi nuvaziuoti, o danga iki ten - zvyrkelis. Paprastas pavyzdys nesileidziant iki paveldo objektu lankymo - nuvaziuoti motociklu ziureti ralio. T.y. kalba neina apie shudu taskyma miske, o apie vaziavima neasfaltine kelio danga.
Butent. be to parasyta-plecia akirati. a jus nepleciat, ir naudojat daiktus ne pagal paskirti :) a buratinai panasonikus pagal paskirti vartoja dar reciau, mazdaug kaip vaistus.
o jei su panasoniku nuo laiptu nuvaziavau porakart, tai jau trialai nebereikalingi? :D

Posted: 13 May 2008, 13:41
by El Traxo
ezhiukas wrote:vistiek, jei tikiesi islaikyti traktoriu, o endurke naudoti komutinimui po miesta ar isvykom i gamta, tai skaitau reiktu ziuret i lengvesnius vieno cilindro endurikus - kaip kad klr, dominatorius, dr650
skaitau du yra du - jei kas tam ryžtasi - daug nepritaupys. Tegu nusiteikia papildom išlaidoms (išlaikymo kaštai, apranga, mokesčiai ir t.t.)

Posted: 13 May 2008, 13:44
by w919
ezhiukas wrote:vaziuoti neasfaltine kelio danga labai sekmingai leidzia ir traktorius. Teko vazinet ir zvyrais ir i misko keliukus ilyst. Aisku, greitis bus mazesnis nei enduro, bet vaziuoti galima be didelio diskomforto. Investuoti 10 k lt del keliu zvyrkelio kilometru tikrai neverta
Sportbaikas irgi leidzia. Ar man tai patinka? - Ne. Ar tau tai patinka su chromuotu zaisliuku? Su odine apranga? Nemanau.
Del keliu km neverta, del keliu simtu - butinai reikia. Pabreziu - kalba eina apie keliavima su tam skirtu motociklu. Juk vystant tavo logika toliau - pesciom keliauti irgi imanoma?

Posted: 13 May 2008, 13:53
by storms
ezhiukas wrote:jei kazkada issiplest iki 2 baiku, tai sunkus kelioninis enduro tau niekam nereikalingas - bekelej is jo nieko gero, o kelionems jau yra traktorius, dubliuosis funkcijos. Geriau tada imt lengva pikta kokiu 400cc harda
BERGA?!?!?!

Posted: 13 May 2008, 14:01
by ezhiukas
nu. Va didysis iskart mane suprato, ne tai kai kiti amebos :D

Posted: 13 May 2008, 15:49
by Renaz
As mazdaug nujauciu kokiem poreikiam reikalingas baikas. Hardo net nesiulau, nesiulau ir vienakausio 6xx. Traktoriu tu jau turi, o sitas dreba dar labiau. Ilgesniam vaziavimui negerai. Esu vaziaves autostrada iki Vievio, nebenoriu. Yra vaizuojanciu, sako gerai. Yra vaziuojanciu ir kroso trasom su Afrikom, ir irgi sako gerai. As pries toki mazochizma. Del to siulyciau ziuret komfortabilu dvikausi daikta su enduro vaziuokle.

Ka turim?
- Transalpa
- KLE (pamirsot sita endurke su britvos varioku ane?)
- Afrika (nesveikai brangia pagal savo metus)
- ir is bedos BMW 650, nes anas nors ir vienakausis, taciau nera toks vibratorius kaip DR'as ar Dominatorius.

Jei kam butu idomu ko noreciau as turedamas vien tik harda, atsakau - litrinio KTM Adventure. Kaip W sake, noris nulet ir iki ralio, ir i rokeriu meeta, ir su drakonu iki Zeimenos pasivezyt, prasinest iki latvijos pajuriu ar pan. Antro moco reikia paliubomu. Beje atsiradus garazelyje tokiam, WR'a mikliai pakeistu koks krasavykas. Aciu, kad esate.

Posted: 13 May 2008, 17:06
by El Traxo
Skaitau labai geras marketinginis rolikas, atitinkantis temos mintį: http://www.youtube.com/watch?v=zZObKb6wpeU

Dar skaitau, kad jei viskas taip gerai kaip parodyta, turim nugalėtoją!

Posted: 13 May 2008, 17:22
by Renaz
El Traxo wrote:Skaitau labai geras marketinginis rolikas, atitinkantis temos mintį: http://www.youtube.com/watch?v=zZObKb6wpeU

Dar skaitau, kad jei viskas taip gerai kaip parodyta, turim nugalėtoją!
taip ir isivaizduoju Transalpa, tam jis ir skirtas.

Va taip save prisistato litrinis advencheris: http://www.youtube.com/watch?v=Xpe8-LYabS0

Jauciat skirtuma? :rock:

Posted: 13 May 2008, 17:54
by storms
pasakysiu taip - tas ghetto gyventojas savo transalpa keis i....
i...







































990 KTM

Posted: 13 May 2008, 18:58
by El Traxo
Dar sužinojau, kad Africa Twin neištraukia*


*kai trys turkai ofraudina

Posted: 13 May 2008, 21:54
by tckd
eltraxui uz retorines temas kalu minusa.
neturi pinigu sedi ir taupai.
sutaupius simta kita kvieti visus an "pinpalu primierkes"
kurios metu butu isrinktas pagal eltraxo veido formas tinkamiausias allrunderis.

Posted: 13 May 2008, 22:04
by El Traxo
Nu vat plia - atėjo arklys ir viską sugadino :D

1. netaupau, netaupysiu ir ...ir nepirksiu.
2. "pritempimas prie snukio" turi tiesos, bo baiko proporcijos turi atitikti "snukio" (su visais galūnių ilgiais) proporcijas. ane?
3. gerai žinoti ko nori kai užsinorėsi :)

Posted: 15 May 2008, 08:48
by tckd
kazka minejote, kad Afrika neistraukia?

Image

o ka jei C klasej sustartuot?

Image