Page 3 of 3
Posted: 20 May 2008, 09:46
by w919
Vito wrote:Kas liecia transportavima i artimiausias goNtkes Suomijoj, mano mintis tokia: jamam fura, sumetam ten kokia 10 mocu ir visus daiktus, darom skladke ir transportuojam pirmyn ir atgal. Fura kainuos kazkur apie 3000 Lt + keltas.
Patys metames i daugiavieti busika ir lekiam iki trasos. Preliminariai samata uz kelione kiekvienam gautusi po 500-600 lt + keltas + maistas + startinis mokestis + benzinas i mocus.
As IN!!!
Posted: 20 May 2008, 09:53
by gonzas
w919 wrote:Vito wrote:Kas liecia transportavima i artimiausias goNtkes Suomijoj, mano mintis tokia: jamam fura, sumetam ten kokia 10 mocu ir visus daiktus, darom skladke ir transportuojam pirmyn ir atgal. Fura kainuos kazkur apie 3000 Lt + keltas.
Patys metames i daugiavieti busika ir lekiam iki trasos. Preliminariai samata uz kelione kiekvienam gautusi po 500-600 lt + keltas + maistas + startinis mokestis + benzinas i mocus.
As IN!!!
o ash IN kandziulnyko teisemis!
a tinka
Posted: 20 May 2008, 10:01
by Vito
gonzas wrote:
o ash IN kandziulnyko teisemis!
a tinka
Tinka. Bet kandziulnykai moka brangiau.
Posted: 20 May 2008, 10:02
by storms
Vito wrote:Kas liecia transportavima i artimiausias goNtkes Suomijoj, mano mintis tokia: jamam fura, sumetam ten kokia 10 mocu ir visus daiktus, darom skladke ir transportuojam pirmyn ir atgal. Fura kainuos kazkur apie 3000 Lt + keltas.
Patys metames i daugiavieti busika ir lekiam iki trasos. Preliminariai samata uz kelione kiekvienam gautusi po 500-600 lt + keltas + maistas + startinis mokestis + benzinas i mocus.
kokios datos?
a vietu dar yra
?
Posted: 20 May 2008, 10:07
by w919
storms wrote:Vito wrote:Kas liecia transportavima i artimiausias goNtkes Suomijoj, mano mintis tokia: jamam fura, sumetam ten kokia 10 mocu ir visus daiktus, darom skladke ir transportuojam pirmyn ir atgal. Fura kainuos kazkur apie 3000 Lt + keltas.
Patys metames i daugiavieti busika ir lekiam iki trasos. Preliminariai samata uz kelione kiekvienam gautusi po 500-600 lt + keltas + maistas + startinis mokestis + benzinas i mocus.
kokios datos?
a vietu dar yra
?
Lenktynes 06.13-14 d.
Posted: 20 May 2008, 10:24
by gonzas
Vito wrote:gonzas wrote:
o ash IN kandziulnyko teisemis!
a tinka
Tinka. Bet kandziulnykai moka brangiau.
brangiau-pigiau.... da koks skirtumas. visi kartu leksim, o shudabrydzio i suomija ash nesiveshiu
nebent kad gaut mechaniko leidima ir matalint skersai trasa

Posted: 20 May 2008, 10:24
by didzhej
pavydziu.
Posted: 20 May 2008, 10:26
by Yvl
AS IRGI. PAVYDZIU.
p.s.
kadangi darbe visokias formas pildom capsais - negalvokit kad rekauju. tiesiog tingiu perrasinet 
Posted: 20 May 2008, 16:16
by Vito
storms wrote:Vito wrote:Kas liecia transportavima i artimiausias goNtkes Suomijoj, mano mintis tokia: jamam fura, sumetam ten kokia 10 mocu ir visus daiktus, darom skladke ir transportuojam pirmyn ir atgal. Fura kainuos kazkur apie 3000 Lt + keltas.
Patys metames i daugiavieti busika ir lekiam iki trasos. Preliminariai samata uz kelione kiekvienam gautusi po 500-600 lt + keltas + maistas + startinis mokestis + benzinas i mocus.
kokios datos?
a vietu dar yra
?
Rasim.
Posted: 20 May 2008, 19:30
by gonzas
Posted: 24 May 2008, 00:08
by chillis
zinau kad paveluotai,bet tik sianden neta gavau,tai gi parasysiu del priekabos ar busiko,cia islandijoj chebra paeme nusipirko toki kaip arkliu treileriuka,padare sonuose atlenkiamus gultus,juos uzlenkia ir suvaro mocus,pas tuo treilerius buna prieki palikta vietos daug visokiam arkliu sudui balnam ir tt sienui dar jauciu

tai va jis yra kietu stogu gana aukstas ir palyginus lengvas,chebra taip i ginkes vazineja kaip zinia cia klimatas saltas tai jie turi maza dujini kaitintuva,siaip tiktai ziauriai gerai atrodo ir ju yra yvairiu dydziu..duociau jam pliusa..
