Page 3 of 5

Posted: 21 May 2008, 13:13
by Arvis
Oble....kas per erezija ? Mars i naujoku kaNpeli !

Posted: 22 May 2008, 22:19
by Mr.Haris
Siuo momentu nuziuretas sitas variantas, ryt apie pietus bus ciupinejamas...
Image Image

http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... i&id=76530

Posted: 22 May 2008, 23:06
by tckd
visad ziurint i dominatoriu galvojau o kam jam dvi dudos? :-k
viena isiurbimui kita ismetimui? :albino:

Posted: 22 May 2008, 23:55
by didzhej
viena atsargine!

Posted: 23 May 2008, 07:41
by ezhiukas
siaip suzinokime, kad tiuninguojant dominatoriu daznai uzdedama viena sportine duda, o vietoj antros padaromas dudos formos bagaznikas :D

Posted: 23 May 2008, 09:33
by Mr.Haris
tckd wrote:visad ziurint i dominatoriu galvojau o kam jam dvi dudos? :-k
Desrainiam sildyti, muset...

Posted: 23 May 2008, 15:26
by Renaz
Mr.Haris wrote:Siuo momentu nuziuretas sitas variantas, ryt apie pietus bus ciupinejamas...
Image Image

http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... i&id=76530
Oble Emilis parduoda savo Dominatoriu! Kas cia dabar. Reiks susisiekt pasidomet. Kiek zinau mocas priziuretas, neestas, vazineta tvarkingai. Paklausinet daugiau? Nepamenu ar esi uzsiregistraves naujoku kampalyje, jei ne - neklausiu.

Posted: 23 May 2008, 15:30
by tckd
Renaz wrote:Oble Emilis parduoda savo Dominatoriu! Kas cia dabar.
kas kas.. tigi aisku kaip dien: gHarda ims!

Posted: 23 May 2008, 15:46
by Mr.Haris
Renaz wrote:Paklausinet daugiau?
Gerai butu!
Renaz wrote: Nepamenu ar esi uzsiregistraves naujoku kampalyje, jei ne - neklausiu.
Taip, as jau uzsiregines tam kaNpely! :)

Posted: 24 May 2008, 21:45
by Mr.Haris
Aciu visiems uz podmoga.
Emilio Dominatorius ("Terminatorius") nupirktas.
:D

Posted: 24 May 2008, 22:05
by El Traxo
Mr.Haris wrote:Aciu visiems uz podmoga.
Emilio Dominatorius ("Terminatorius") nupirktas.
:D
kongrats. :thumbright:
Kada atait ant dupiam? :-k

ai, dar +'su užmuotyvuosiu

Posted: 24 May 2008, 22:12
by Qu'est ce que c'est
nu sveikinimai!
dabar prasau, vairuotojas, varuotojo pazymejima parodom! :whipping:

Posted: 24 May 2008, 22:18
by El Traxo
Qu'est ce que c'est wrote:nu sveikinimai!
dabar prasau, vairuotojas, varuotojo pazymejima parodom! :whipping:
ajo, ir vaistinėlę su gesintuvu!
P.S. žinioj gi, Haris kol be teisių, nevažinės. Juk ne? [-o<

Posted: 25 May 2008, 15:22
by storms
sveikinu, ir linkiu kad linkiu
dodu - + duosiu kai parodysi a kategorija

Posted: 25 May 2008, 16:11
by Yvl
shkias vaziuoju padabosiu, koki cia vibratoriu isigijo ponas...