Page 3 of 5
Posted: 21 May 2008, 13:13
by Arvis
Oble....kas per erezija ? Mars i naujoku kaNpeli !
Posted: 22 May 2008, 22:19
by Mr.Haris
Siuo momentu nuziuretas sitas variantas, ryt apie pietus bus ciupinejamas...
http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... i&id=76530
Posted: 22 May 2008, 23:06
by tckd
visad ziurint i dominatoriu galvojau o kam jam dvi dudos?
viena isiurbimui kita ismetimui?

Posted: 22 May 2008, 23:55
by didzhej
viena atsargine!
Posted: 23 May 2008, 07:41
by ezhiukas
siaip suzinokime, kad tiuninguojant dominatoriu daznai uzdedama viena sportine duda, o vietoj antros padaromas dudos formos bagaznikas

Posted: 23 May 2008, 09:33
by Mr.Haris
tckd wrote:visad ziurint i dominatoriu galvojau o kam jam dvi dudos?
Desrainiam sildyti, muset...
Posted: 23 May 2008, 15:26
by Renaz
Oble Emilis parduoda savo Dominatoriu! Kas cia dabar. Reiks susisiekt pasidomet. Kiek zinau mocas priziuretas, neestas, vazineta tvarkingai. Paklausinet daugiau? Nepamenu ar esi uzsiregistraves naujoku kampalyje, jei ne - neklausiu.
Posted: 23 May 2008, 15:30
by tckd
Renaz wrote:Oble Emilis parduoda savo Dominatoriu! Kas cia dabar.
kas kas.. tigi aisku kaip dien: gHarda ims!
Posted: 23 May 2008, 15:46
by Mr.Haris
Renaz wrote:Paklausinet daugiau?
Gerai butu!
Renaz wrote: Nepamenu ar esi uzsiregistraves naujoku kampalyje, jei ne - neklausiu.
Taip, as jau uzsiregines tam kaNpely!

Posted: 24 May 2008, 21:45
by Mr.Haris
Aciu visiems uz podmoga.
Emilio Dominatorius ("Terminatorius") nupirktas.

Posted: 24 May 2008, 22:05
by El Traxo
Mr.Haris wrote:Aciu visiems uz podmoga.
Emilio Dominatorius ("Terminatorius") nupirktas.

kongrats.
Kada atait ant dupiam?
ai, dar +'su užmuotyvuosiu
Posted: 24 May 2008, 22:12
by Qu'est ce que c'est
nu sveikinimai!
dabar prasau, vairuotojas, varuotojo pazymejima parodom!

Posted: 24 May 2008, 22:18
by El Traxo
Qu'est ce que c'est wrote:nu sveikinimai!
dabar prasau, vairuotojas, varuotojo pazymejima parodom!

ajo, ir vaistinėlę su gesintuvu!
P.S. žinioj gi, Haris kol be teisių, nevažinės. Juk ne? [-o<
Posted: 25 May 2008, 15:22
by storms
sveikinu, ir linkiu kad linkiu
dodu - + duosiu kai parodysi a kategorija
Posted: 25 May 2008, 16:11
by Yvl
shkias vaziuoju padabosiu, koki cia vibratoriu isigijo ponas...