Page 3 of 3
Posted: 30 Jun 2008, 20:09
by tckd
Yvl wrote:
tai kad zinok as su ja VAZINESIU
nevazinek taigi issiteps!

Posted: 30 Jun 2008, 20:19
by Yvl
tckd wrote:Yvl wrote:
tai kad zinok as su ja VAZINESIU
nevazinek taigi issiteps!

nu tai ana ir turi but sutepta, bet ne sukaupus puskibiri smeliaus!
ot tai.. mokyk ir mokyk...
Posted: 30 Jun 2008, 21:45
by tckd
Yvl wrote:
nu tai ana ir turi but sutepta, bet ne sukaupus puskibiri smeliaus!
ot tai.. mokyk ir mokyk...
tai kur ce vaziot reikia, kad be smeliaus? osfaltu shtoli?

Posted: 30 Jun 2008, 22:10
by Yvl
tckd wrote:Yvl wrote:
nu tai ana ir turi but sutepta, bet ne sukaupus puskibiri smeliaus!
ot tai.. mokyk ir mokyk...
tai kur ce vaziot reikia, kad be smeliaus? osfaltu shtoli?

e, erelis, kada ten primink paskutini karta lenciuga keitei?

Posted: 22 Jun 2009, 09:57
by mindaugasa vol.2
labadiena,
prikeliau tema apie grandines
tigi, visgi jei kacergoje nevaziuojam 1.10, tai skaitau deti grandine be o-ringu gal ankstoka.
darau revju, kad nervina peckiotis su besitaskanciu po visa apylinke tepalu.
visai netepti negalima, kadangi sausai dirbdama laikys labai trumpai
pravaziavimas ir jau grandine zvanga, suprask - sausa
o tepant taja transmisine alyva (kaip beje ir manualas rekomentuoja), viskas apsitasko taip, kad jabitute..
tegyvuoja grandines su o ringais!
Posted: 22 Jun 2009, 11:02
by Teo
mindaugasa vol.2 wrote:labadiena,
darau revju, kad nervina peckiotis su besitaskanciu po visa apylinke tepalu.
sako šitas nesitaško:

Posted: 22 Jun 2009, 12:36
by sai
motulis vidutiniskai, nebent kaina but l.gera. imk valvolaina(20lt) arba castrol(40lt). castrolis tradiciskai brungus, jomajo. dar yr variantas pas kartingistus ju grandines tepala isbandyt, idomus toks. bet irgi 30lt lupa. siaip gatvej vaziuojant tai uztenka to balionelio ilgam, bet ziede susipurskia daug greiciau, bent jau man.
Posted: 22 Jun 2009, 12:43
by mindaugasa vol.2
wurthas turi nesitaskancio, isbandyta.
bet as jo nepirkau
kazkodel paskaiciau, kad pigia grandine tepti brangia alyva netinka?
ar gal tais skaiciau, kad pamozojant transmisine, ji geriau sutepa rolikus.
bo o-ringineje tepami tik o ringai
o ne-oringineje, reikia tepti pacius ritinelius, kurie o-ringineje yra sutepti lifetime
Posted: 24 Jun 2009, 14:35
by mindaugasa vol.2
labadiena,
binaras, kiek dildama pailgeja grandine:

skaitau, pailgeja nefigovaj.
ir nera ko laukti kol ilgejimas virs trukinejimu.
tuo paciu pareitinguoju, kad heavy duty grandines soninies ploksteles is tiesu yra riebiai storesnes uz regular grandineles. ziuresim kaip tempsis.
likite su jumis