Page 3 of 8

Posted: 30 May 2008, 10:17
by Nauris
Vito wrote:
Nauris wrote:vaziuojam i Bikernekus?
O kaip saugumas?
nu blin, bet ka daryt?

Posted: 30 May 2008, 11:32
by sai
Vito wrote:
Nauris wrote:vaziuojam i Bikernekus?
O kaip saugumas?
kacergoj taigi varei :) ten miske greitis mazesnis ir samanos aplink :)

Posted: 30 May 2008, 11:54
by Vito
sai wrote:
Vito wrote:
Nauris wrote:vaziuojam i Bikernekus?
O kaip saugumas?
kacergoj taigi varei :) ten miske greitis mazesnis ir samanos aplink :)
Cia Nauriui taikiau, nes jis jau bijo Kacergos :)

Posted: 30 May 2008, 19:03
by Nauris
Vito wrote:
sai wrote:
Vito wrote: O kaip saugumas?
kacergoj taigi varei :) ten miske greitis mazesnis ir samanos aplink :)
Cia Nauriui taikiau, nes jis jau bijo Kacergos :)
:oops:

Posted: 31 May 2008, 12:48
by didzhej
Vito wrote:
Cia Nauriui taikiau, nes jis jau bijo Kacergos :)
Logika gelezine.
as pvz. bijau peilio, bet vistiek juo naudoju...

Posted: 03 Jun 2008, 08:31
by Shtrych
Ar kas žino - 06.15 Bikerniek'uose vyksiančios varžybos ar bus įskaitinės ar ne?

Posted: 03 Jun 2008, 08:46
by Vito
Shtrych wrote:Ar kas þino - 06.15 Bikerniek'uose vyksianèios varþybos ar bus áskaitinës ar ne?
Kas liecia C klase, tai iskaitines varzybos ten, kur vaziuoja dauguma sios klases dalyviu.

Posted: 03 Jun 2008, 09:29
by Shtrych
O tai yra planai važiuoti į šį etapą Rygoje?
Nesinori važiuoti vien dėl pasivėžinimo - per didelė prabanga.

Posted: 03 Jun 2008, 12:09
by motobiker
Vito wrote: Kas liecia C klase, tai iskaitines varzybos ten, kur vaziuoja dauguma sios klases dalyviu.
cia naujas punktas atsirado,kuri as praleidau ? :roll:
iki siol tokio dalyko kaip ir nebuvo :-k

P.S. iskaitiniai etapai yra bet kuris is paskelbtu kalendoriuje datu,bet taskai skaiciuojami tik is penkiu geriausiu.

Posted: 03 Jun 2008, 12:10
by motobiker
Shtrych wrote:Ar kas žino - 06.15 Bikerniek'uose vyksiančios varžybos ar bus įskaitinės ar ne?
kadangi si data itraukta i kalendoriu,tai ir etapas yra iskaitinis.

Posted: 03 Jun 2008, 12:31
by sai
Shtrych wrote:O tai yra planai vaþiuoti á ðá etapà Rygoje?
Nesinori vaþiuoti vien dël pasivëþinimo - per didelë prabanga.
nu va gonsciku apsiskelbei, a vaziuot nenori. su musu rezultatais cia mum visiem tik vaziuot ir vaziuot. del to kad praktikos mazai, kad sezonas trumpas, kad trasu neturim ir t.t. visais atvejais reik stengtis vaziuot kuo daugiau jeigu tik yr galimybe(vienintelis atvejis- jei $ ner, tai tada jau nieko nepadarysi). ypac jei esi dar jaunas toj srity, tai patirciai semtis kiekviena tau nauja trasa yra neikainojamas geris. ypac bikernieku, kuri yra isskirtine, plius, kad ja bet kada gali kotedzais uzstatyti ir jos nebeliks.
trasas rinktis vaziuot-nevaziuot gali tik lyderiai(bet jie renkasi ne nevaziuot, o kita trasa), o kai vaziuoji -1rata, tai tau ir etapo iskaitymas yr tikrai px.
gauni -.

Posted: 03 Jun 2008, 12:56
by Shtrych
sai wrote: visais atvejais reik stengtis vaziuot kuo daugiau jeigu tik yr galimybe(vienintelis atvejis- jei $ ner, tai tada jau nieko nepadarysi). gauni -.
Ačiū už kompetetingus nurodymus ir dvasinį palaikymą, tačiau pats kolega ir atsakėte... $$$$...
Pagal galimybes mokausi brūžinti kelius Šiaulių kartodrome.
Ačiū už dėmesį :)

Posted: 04 Jun 2008, 11:57
by speeder
tai lekiam 06.15 i Bikerniekus? as uz :chain:

arba ne niekas nevaryk as vazuoju 25 taskus parsivezti :wav:

Posted: 04 Jun 2008, 21:04
by sai
speeder wrote:tai lekiam 06.15 i Bikerniekus? as uz :chain:

arba ne niekas nevaryk as vazuoju 25 taskus parsivezti :wav:
teisinis klausimas: kaip galima duot kazkam minusa, jei to kazko nera?a?
pastaruoju metu susiduriu su nebuvimo, t.y., beveik egzistenciniais klausimais :D apdairumo delei minusa duosiu, aiskinsiuos paskui.
marsh prisistatyt

Posted: 04 Jun 2008, 21:15
by speeder
nesupratau klausimo :roll: :surrender: ](*,)