Page 3 of 6

Posted: 11 Jul 2008, 13:00
by tckd
nepykit wrote: Jep, cia naujasis W SV'ukas :D
Isamiau apie mod'us ir pan tikiuosi parasys pats technikos kanpelyje.
o kur SVukas? trenirotem? :-k

Posted: 13 Jul 2008, 18:25
by nepykit
SMS reportazas is Lenkijos:

Gontkes vyko per lietu, W startavo 29tas is 30. Finisavo 10tas. Vito - 14tas. Sai - 19tas.
W su Vito vaziavo kazkodel ne C, o B klasej (tokia tvarka pas kaimynus, musiskiai jau perdaug profai C klasei :) )
Kaip suprantu is rezultatu B-600 ir B-1000 klases vaziavo kartu.

Repartaza pabaiga ;-)

Sveikinimai ir linkejimai visiems dalyviams!
Cheers! :wav:

Posted: 14 Jul 2008, 00:28
by nepykit

Posted: 14 Jul 2008, 08:23
by El Traxo
W pliusas, ne kitaip! O bet ir tarp litwinų pirmas :)

Posted: 14 Jul 2008, 08:38
by nepykit
El Traxo wrote:W pliusas, ne kitaip! O bet ir tarp litwinų pirmas :)
Sklinda gandas, kad su situo baiku jis pirmakart pravaziavo tik Lenkijoj. Jeigu cia butu MotoGp tai Juzefneimas galetu prigalvoti daug pateisinimu netgi paskutinei vietai (visiskai naujas nepazystamas baikas, visiskai nauja nematyta trasa, visiskai naujos nepazystamos padangos, etc...).
Betgi maloniausia, kad siuo atveju tokiu pasiteisinimu ieskoti nereikia!! :) Dar karta sveikinimai ir pliusai W!! :rock:

Posted: 14 Jul 2008, 08:42
by Shtrych
Didelis pliusas W ! Tai keliais ratas dabar darysi? - gal reikia įsidėti posūkius ir varyti trasa įjungus avarinį :)
:wav:

Posted: 14 Jul 2008, 08:47
by speeder
saunuoliai... sveikinimai sekmingai pravaziavus ir visai sakyciau neblogai pravaziavus :) ... et... gaila kad neisejo nuvaziuot taip smagu slapioj trasoj butu buve pralekt :chain:

Shtrych... tau reikia ne su avariniu vaziuot o gal kaip nors gazo rankena uzfiksuot ant maksimumo :D

Posted: 14 Jul 2008, 08:55
by Shtrych
speeder wrote: Shtrych... tau reikia ne su avariniu vaziuot o gal kaip nors gazo rankena uzfiksuot ant maksimumo :D
reikės į dešinę pirštinę dėti metalą, kad ranka būtų visą laiką atidariusi gazą :) užsimerkti ir .... :zx10r:

Posted: 14 Jul 2008, 09:17
by wundis
patiko. uzdejau w pliusa. :wav:
:joja:

Posted: 14 Jul 2008, 09:18
by Yvl
go, W, go!!! :wav:

Posted: 14 Jul 2008, 09:52
by mindaugasa vol.2
hurrrrah!! visiem po dupiam!

pastaba: ale kiek nefinishavo, oho!?

Posted: 14 Jul 2008, 10:38
by gonzas
a tai pala pala, kur tas SV dingo?

Posted: 14 Jul 2008, 10:45
by mindaugasa vol.2
bet tai skidmarko spoileriai ant esvuko sedi neat. ir net posukiam viechikes del visa ko numatytos, rulez!
o bet taciau ramunas pabishki vis tik vazinejasi uzjurio trasose, aha.

Posted: 14 Jul 2008, 10:51
by didzhej
Man patinka W.
Jo garbei gimnas! :rock:

Posted: 14 Jul 2008, 11:09
by tckd
nu Litwa nu molodcy! :thumbright: