Page 3 of 6

Posted: 22 Jul 2008, 15:21
by Username
motobiker wrote:
sai wrote:
motobiker wrote: motobroliai jau anksciau laiko tapo
kapoji is peties!! :D:D parein minusas :D
kas nors ne taip ? su matematika problemų turi ? parodyk nors vieną komandą kuri ( nors teoriskai ) turi šansų juos pasivyti :popcorn:

Michaelis Schumacheris irgi galvojo kad 1997m jis vice-chempiono titula jau garantuotai buvo pasiemes ir beliko kovoti tik del champo.... :D

Posted: 22 Jul 2008, 15:37
by motobiker
Username wrote: Michaelis Schumacheris irgi galvojo kad 1997m jis vice-chempiono titula jau garantuotai buvo pasiemes ir beliko kovoti tik del champo.... :D
musu atveju galvoti nereikia ,cia elementari matematika ;) ir kitaip nebutu net ir tuo atveju , jeigu visi tos komandos dalyviai sugalvotu toliau nebevaziuoti :rock:

Posted: 22 Jul 2008, 16:23
by Username
motobiker wrote:
Username wrote: Michaelis Schumacheris irgi galvojo kad 1997m jis vice-chempiono titula jau garantuotai buvo pasiemes ir beliko kovoti tik del champo.... :D
musu atveju galvoti nereikia ,cia elementari matematika ;) ir kitaip nebutu net ir tuo atveju , jeigu visi tos komandos dalyviai sugalvotu toliau nebevaziuoti :rock:
Prisigers komanda kur nors Kacergos pakrasty, isdauzys visa trasa ir padarys daug zalos, ir gaus viso sezono diskvalifikacija is motociklu sporto federacijos ir nebus champai :albino:

Arba force majore - sharo efektas.

Taip kad negali zinoti! :blackeye:

Posted: 22 Jul 2008, 16:26
by Vito
Username wrote: Prisigers komanda kur nors Kacergos pakrasty, isdauzys visa trasa ir padarys daug zalos, ir gaus viso sezono diskvalifikacija is motociklu sporto federacijos ir nebus champai :albino:

Arba force majore - sharo efektas.

Taip kad negali zinoti! :blackeye:
Arba atvarys userneimas i gonTkes ir uzims visas pirmas tris vietas klaseje.

Posted: 22 Jul 2008, 16:27
by Username
Vito wrote:
Username wrote: Prisigers komanda kur nors Kacergos pakrasty, isdauzys visa trasa ir padarys daug zalos, ir gaus viso sezono diskvalifikacija is motociklu sporto federacijos ir nebus champai :albino:

Arba force majore - sharo efektas.

Taip kad negali zinoti! :blackeye:
Arba atvarys userneimas i gonTkes ir uzims visas pirmas tris vietas klaseje.
Vaziuodamas pirmu begiu, atbulomis ir tik viena rata. Apsilimo.


!

Posted: 22 Jul 2008, 16:28
by motobiker
Vito wrote:
Arba atvarys userneimas i gonTkes ir uzims visas pirmas tris vietas klaseje.
nepades net jeigu abiejuose likusiuose etapuose uzims visas tris pirmas vietas :albino:

Posted: 22 Jul 2008, 16:30
by nepykit
Username wrote:
Vito wrote:Arba atvarys userneimas i gonTkes ir uzims visas pirmas tris vietas klaseje.
Vaziuodamas pirmu begiu, atbulomis ir tik viena rata. Apsilimo.
!
Cia gal toks cheat code'as? :-k :D

Posted: 22 Jul 2008, 16:32
by Username
nepykit wrote:
Username wrote:
Vito wrote:Arba atvarys userneimas i gonTkes ir uzims visas pirmas tris vietas klaseje.
Vaziuodamas pirmu begiu, atbulomis ir tik viena rata. Apsilimo.
!
Cia gal toks cheat code'as? :-k :D
Jo, vadinasi C-H-U-C-K N-O-R-R-I-S :albino:

Posted: 22 Jul 2008, 16:34
by storms
Image

Posted: 22 Jul 2008, 16:41
by motobiker
Username wrote:
Arba force majore - sharo efektas.

Taip kad negali zinoti! :blackeye:
kas cia per sharo efektas ? apsvieskit neziniuka :D

Posted: 22 Jul 2008, 17:06
by gonzas
motobiker wrote:
Username wrote:
Arba force majore - sharo efektas.

Taip kad negali zinoti! :blackeye:
kas cia per sharo efektas ? apsvieskit neziniuka :D
nu tai pernykshtis bajeris, su LMSF ir taskais ish gonkiu kokiam nors pakistane!

Posted: 22 Jul 2008, 17:44
by sai
motobiker wrote: kas nors ne taip ? su matematika problemø turi ? parodyk nors vienà komandà kuri ( nors teoriskai ) turi ðansø juos pasivyti :popcorn:
nereik mint ant mano matematikos:) kaip oficialus kokios tai federacijos atstovas turetum vengti panasiu issireiskimu, kaip "anksciau laiko tapo". taps tuomet, kai sueis laikas. ivairias force majore tau jau paminejo.

Posted: 22 Jul 2008, 19:35
by motobiker
sai wrote: nereik mint ant mano matematikos:) kaip oficialus kokios tai federacijos atstovas turetum vengti panasiu issireiskimu, kaip "anksciau laiko tapo". taps tuomet, kai sueis laikas. ivairias force majore tau jau paminejo.
kodel tureciau vengti to,kas yra akivaizdziai akivaizdu ? konstantuoju fakta ir tiek.O jeigu tai kazkam nepatinka,tai cia ne mano bedos ;-)

Posted: 22 Jul 2008, 19:47
by _heyy
visuose pasaulio ir europos enduro/mx cempionatuose kiek teko stebeti, kad ir kaip butu aiskus cempionai, jais tituluoja tik zurnaliugos. tiek komandu vadovai, tiek teisejai, tiek organizatoriai laukia paskutinio finiso ir tadu skelbia kas cempionai. lt ziuriu paprasciau - padarai pats cempionata, ir kada nori skelbi laimejusiuosius :(

Posted: 22 Jul 2008, 20:19
by gonzas
ponai, nesikarsciuokite.

cia yra vyru kalbos, o ne oficialus NMSF pranesimas:)