O del "uzsideda 2 kartus, visiskai nauja,etc" tai primena "bobute tik sekmadieniais tik i baznycia vazinejo, du kartus per metus ,etc..."
vienos dalies kombezas
hey, cia siaip kstati - a ne su tavim bendravom pas dainiu vasaros pradzioj kai keiciau padungas savo karvei? buvai toks jaunuolis su diortu nu?
_hey wrote: tai jei jau taip gilintis i triusiku naujuma, tai ir dauguma drabuziu parduotuveje buna matuoti kazko anksciau, kam jie nepatiko ir padeti atgal:mrgreen:
How do you get fast lap times? With ease.
Toks gyvenimas, kitavertus Juzefai kai i kita barikadu puse stosi, ir aiskinsi parduodu 3 metu senumo varle, dalys tik oem ir is dylerio, jokiu shudu nemalta, vazineta tik per valstybines sventes... ir keiksies kad pabrangiaj niex neperka ir netiki tavo pasakojimais...
Username wrote:Sutinki. Apranga svarbu bet kuriuo atveju
O del "uzsideda 2 kartus, visiskai nauja,etc" tai primena "bobute tik sekmadieniais tik i baznycia vazinejo, du kartus per metus ,etc..."
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
nematau problemu pirkti kieno nors pripersta apranga. griuvimo zymiu nepaslepsi, bandziau ir ne karta. senejimo procesai nesiskaito, juokinga.
dabar jei reiketu balsuoti uz viena nauja ar dvi, skirtingu tipu padevetas, balsuoju uz antraji.
jei yra pinigu porai aprangu, sveikinu.
prakaituoti visa laika su viena, tinkama tik pvz. shaltam orui - aciu ne.
dabar jei reiketu balsuoti uz viena nauja ar dvi, skirtingu tipu padevetas, balsuoju uz antraji.
jei yra pinigu porai aprangu, sveikinu.
prakaituoti visa laika su viena, tinkama tik pvz. shaltam orui - aciu ne.
Nesikeiksiu ir niekam jokiu priekaistu del "netikejimo" neturejau ir neturesiu nes viskas irodoma o kas netiki - jokiu problemu, ramiai pardavineji tam kas supranta ir nuperka.Rashyd wrote:Toks gyvenimas, kitavertus Juzefai kai i kita barikadu puse stosi, ir aiskinsi parduodu 3 metu senumo varle, dalys tik oem ir is dylerio, jokiu shudu nemalta, vazineta tik per valstybines sventes... ir keiksies kad pabrangiaj niex neperka ir netiki tavo pasakojimais...
Username wrote:Sutinki. Apranga svarbu bet kuriuo atveju
O del "uzsideda 2 kartus, visiskai nauja,etc" tai primena "bobute tik sekmadieniais tik i baznycia vazinejo, du kartus per metus ,etc..."
Ir taip jau pora Yamahu pardaviau ir ta praejau ir viskas aisku bei norma.
w919 wrote:"kstati"
i antraja dali atsakome teigiamai. gi tik pora diortu ant vln yra
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
ir kaip jis tau patiko??!_hey wrote:w919 wrote:"kstati"![]()
![]()
i antraja dali atsakome teigiamai. gi tik pora diortu ant vln yratada isvis kazkoks buvo keistas neplanuotas susibegimas - as keiciau padanga pabradui, vienas atkeliavo tuo paciu laiku ziureti, ka dainius siulo (dabar kartu vazinejam), taip pat vienas savo afrikai keite padangas ir galiausiai vaidulis atkeliavo kaliosu kelionei i anglija keisti :mrgreen: