vienos dalies kombezas

Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Sutinki. Apranga svarbu bet kuriuo atveju :)

O del "uzsideda 2 kartus, visiskai nauja,etc" tai primena "bobute tik sekmadieniais tik i baznycia vazinejo, du kartus per metus ,etc..." :D
Image
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

Dar pasakyk kad taip nebuna. :) Ebejui isvis nera bedos atskirti kai matosi istorija. BTW, man sitos aprangos kelnes irgi per ankstos - kai galesiu keisiu.
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Is serijos "vokieciai spidometru neatsukineja" :D :D


Nu gerai neparinsiu jusu :mrgreen:
Image
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

gonzas wrote: tiesa, mano ir apranga ir salmas ir pirshtines ir batai ir antkaklis ir conchiai buvo pirkti nauji.
:mp1:
tai jei jau taip gilintis i triusiku naujuma, tai ir dauguma drabuziu parduotuveje buna matuoti kazko anksciau, kam jie nepatiko ir padeti atgal :roll: :mrgreen:
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

davai darom deala - tu pajemi dabar mano apranga ir padarai kad atrodytu kaip nauja? :D nepagaileciau 100 lt jeigu leistum stebet procesa! :DDD
Username wrote:Is serijos "vokieciai spidometru neatsukineja" :D :D


Nu gerai neparinsiu jusu :mrgreen:
How do you get fast lap times? With ease.
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

hey, cia siaip kstati - a ne su tavim bendravom pas dainiu vasaros pradzioj kai keiciau padungas savo karvei? buvai toks jaunuolis su diortu nu?
_hey wrote: tai jei jau taip gilintis i triusiku naujuma, tai ir dauguma drabuziu parduotuveje buna matuoti kazko anksciau, kam jie nepatiko ir padeti atgal :roll: :mrgreen:
How do you get fast lap times? With ease.
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

Toks gyvenimas, kitavertus Juzefai kai i kita barikadu puse stosi, ir aiskinsi parduodu 3 metu senumo varle, dalys tik oem ir is dylerio, jokiu shudu nemalta, vazineta tik per valstybines sventes... ir keiksies kad pabrangiaj niex neperka ir netiki tavo pasakojimais...
Username wrote:Sutinki. Apranga svarbu bet kuriuo atveju :)

O del "uzsideda 2 kartus, visiskai nauja,etc" tai primena "bobute tik sekmadieniais tik i baznycia vazinejo, du kartus per metus ,etc..." :D
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

nematau problemu pirkti kieno nors pripersta apranga. griuvimo zymiu nepaslepsi, bandziau ir ne karta. senejimo procesai nesiskaito, juokinga.
dabar jei reiketu balsuoti uz viena nauja ar dvi, skirtingu tipu padevetas, balsuoju uz antraji.
jei yra pinigu porai aprangu, sveikinu.
prakaituoti visa laika su viena, tinkama tik pvz. shaltam orui - aciu ne.
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

pritariu mindaugui ir uzh tai sau pasiskiriu viena perla :blackeye:
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

w919 wrote:davai darom deala - tu pajemi dabar mano apranga ir padarai kad atrodytu kaip nauja? :D nepagaileciau 100 lt jeigu leistum stebet procesa! :DDD
Username wrote:Is serijos "vokieciai spidometru neatsukineja" :D :D


Nu gerai neparinsiu jusu :mrgreen:

:roll: :?: :?:


Nepagavai :)
Image
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Rashyd wrote:Toks gyvenimas, kitavertus Juzefai kai i kita barikadu puse stosi, ir aiskinsi parduodu 3 metu senumo varle, dalys tik oem ir is dylerio, jokiu shudu nemalta, vazineta tik per valstybines sventes... ir keiksies kad pabrangiaj niex neperka ir netiki tavo pasakojimais...
Username wrote:Sutinki. Apranga svarbu bet kuriuo atveju :)

O del "uzsideda 2 kartus, visiskai nauja,etc" tai primena "bobute tik sekmadieniais tik i baznycia vazinejo, du kartus per metus ,etc..." :D
Nesikeiksiu ir niekam jokiu priekaistu del "netikejimo" neturejau ir neturesiu nes viskas irodoma o kas netiki - jokiu problemu, ramiai pardavineji tam kas supranta ir nuperka.

Ir taip jau pora Yamahu pardaviau ir ta praejau ir viskas aisku bei norma.
Image
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

pagavau pagavau. tam ir yra galva ant peciu, kad ne del spidometro masina pirktum.
btw, pirma savo apranga pirkau konkreciai padeveta ir dar iplysusia po crasho. daugiau pinigu tada skirt negalejau. manau kad pasielgiau teisingai.
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

w919 wrote:"kstati"
:-k :dontknow:

i antraja dali atsakome teigiamai. gi tik pora diortu ant vln yra :D tada isvis kazkoks buvo keistas neplanuotas susibegimas - as keiciau padanga pabradui, vienas atkeliavo tuo paciu laiku ziureti, ka dainius siulo (dabar kartu vazinejam), taip pat vienas savo afrikai keite padangas ir galiausiai vaidulis atkeliavo kaliosu kelionei i anglija keisti :mrgreen:
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

_hey wrote:
w919 wrote:"kstati"
:-k :dontknow:

i antraja dali atsakome teigiamai. gi tik pora diortu ant vln yra :D tada isvis kazkoks buvo keistas neplanuotas susibegimas - as keiciau padanga pabradui, vienas atkeliavo tuo paciu laiku ziureti, ka dainius siulo (dabar kartu vazinejam), taip pat vienas savo afrikai keite padangas ir galiausiai vaidulis atkeliavo kaliosu kelionei i anglija keisti :mrgreen:
ir kaip jis tau patiko??!
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

mindaugasa wrote:
ir kaip jis tau patiko??!

viktoras, tas su afrika, dainius, vaidulis, jo draugas :?:

patiko :!:
Post Reply