Posted: 21 Aug 2008, 00:47
taigi niekas nevercia dalyvauti per jegaVito wrote:Galvoju, kad S-ai per gonkes yra didžiausia nesąmonė. Geriau visai lenktynių neorganizuotų, jei taip ruošiasi pagerinti saugumą.
taigi niekas nevercia dalyvauti per jegaVito wrote:Galvoju, kad S-ai per gonkes yra didžiausia nesąmonė. Geriau visai lenktynių neorganizuotų, jei taip ruošiasi pagerinti saugumą.
manau, kad didžiausia nesamonė yra perkloti asfaltą ir buvusias duobes bei tramplynus padaryti dar didesniusVito wrote:Galvoju, kad S-ai per gonkes yra didžiausia nesąmonė. Geriau visai lenktynių neorganizuotų, jei taip ruošiasi pagerinti saugumą.
Deja, S-ai ne nuo organizatoriø priklauso. Jie jø nenori tai tikrai.motobiker wrote:taigi niekas nevercia dalyvauti per jegaVito wrote:Galvoju, kad S-ai per gonkes yra didþiausia nesàmonë. Geriau visai lenktyniø neorganizuotø, jei taip ruoðiasi pagerinti saugumà.nepatinka - nevaziuok
arba pats organizuok varzybas be S'u
cia tai faktas - trasa taip pagadinta su nauju asfaltu ,kad ziauruShtrych wrote:manau, kad didžiausia nesamonė yra perkloti asfaltą ir buvusias duobes bei tramplynus padaryti dar didesnius![]()