Page 3 of 3

Posted: 21 Aug 2008, 00:47
by motobiker
Vito wrote:Galvoju, kad S-ai per gonkes yra didžiausia nesąmonė. Geriau visai lenktynių neorganizuotų, jei taip ruošiasi pagerinti saugumą.
taigi niekas nevercia dalyvauti per jega :rock: nepatinka - nevaziuok :albino: arba pats organizuok varzybas be S'u :P

Posted: 21 Aug 2008, 08:13
by Shtrych
Vito wrote:Galvoju, kad S-ai per gonkes yra didžiausia nesąmonė. Geriau visai lenktynių neorganizuotų, jei taip ruošiasi pagerinti saugumą.
manau, kad didžiausia nesamonė yra perkloti asfaltą ir buvusias duobes bei tramplynus padaryti dar didesnius :albino:
S-ai.. bus įdomu per gonkes.. ar nesusistumdysim :)

Posted: 21 Aug 2008, 10:13
by Vito
motobiker wrote:
Vito wrote:Galvoju, kad S-ai per gonkes yra didþiausia nesàmonë. Geriau visai lenktyniø neorganizuotø, jei taip ruoðiasi pagerinti saugumà.
taigi niekas nevercia dalyvauti per jega :rock: nepatinka - nevaziuok :albino: arba pats organizuok varzybas be S'u :P
Deja, S-ai ne nuo organizatoriø priklauso. Jie jø nenori tai tikrai.

Posted: 21 Aug 2008, 15:49
by motobiker
Shtrych wrote:manau, kad didžiausia nesamonė yra perkloti asfaltą ir buvusias duobes bei tramplynus padaryti dar didesnius :albino:
cia tai faktas - trasa taip pagadinta su nauju asfaltu ,kad ziauru :chain: