Page 3 of 11

Posted: 27 Aug 2008, 09:47
by Yvl
Username wrote:Ar sunkiai sekasi skaityti ar siaip su mastymu problemos?
Gudrociau, paaiskink tada sita:

Atšaukiamas NMSF žiedo etapas ( 08.31 )

ir ka tada transliuos telikas? ar i Piarnu savo KTS'a nusivesh?

Posted: 27 Aug 2008, 09:51
by Shtrych
Yvl wrote:
Username wrote:Ar sunkiai sekasi skaityti ar siaip su mastymu problemos?
Gudrociau, paaiskink tada sita:

Atšaukiamas NMSF žiedo etapas ( 08.31 )

ir ka tada transliuos telikas? ar i Piarnu savo KTS'a nusivesh?
Aivarai,
ar gali pakomentuoti? - ar tik NMSF nedalyvaus ir vyks Dolce moto bei Nemuno žiedo organizuojamos varzybos?

Posted: 27 Aug 2008, 09:58
by vytenismak
:-k
Juliaus Ducati pilnu tempu vis dar ruosiamas

Posted: 27 Aug 2008, 10:07
by gonsaless
Nu ka matau bardakas vyksta del varzybu,reiks estijon lekt :roll:

Posted: 27 Aug 2008, 10:12
by Nauris
principai principai principai :chain:

as tai jau geriau cia Kacergoj suvaziuosiu komercine taure, negu grusiuos vel i ta Pepsija kazkokiom rudeninem gonkem, bbd

Posted: 27 Aug 2008, 10:17
by Username
Yvl wrote:
Username wrote:Ar sunkiai sekasi skaityti ar siaip su mastymu problemos?
Gudrociau, paaiskink tada sita:

Atšaukiamas NMSF žiedo etapas ( 08.31 )

ir ka tada transliuos telikas? ar i Piarnu savo KTS'a nusivesh?

NMSF yra tiktai vienas is organizatoriu. Bet tuo paciu metu vyksta ir Baltijos saliu bei Rytu Europos etapai.

NMSF atsaukia, bet kiti du etapai nieko bendro su NMSF neturi ir jie sekmingai vyks sekmadieni.

Posted: 27 Aug 2008, 10:17
by Vito
Yvl wrote:
Username wrote:Ar sunkiai sekasi skaityti ar siaip su mastymu problemos?
Gudrociau, paaiskink tada sita:

Atðaukiamas NMSF þiedo etapas ( 08.31 )

ir ka tada transliuos telikas? ar i Piarnu savo KTS'a nusivesh?
Atðaukiamas tik tiek, kad tipo neskaièiuos taðkø. Visi sportininkai, kurie ir planavo, þada vaþiuoti. Plius panaðu, kad atvaþiuoja dar ir Baltarusijos sportininkø.

Posted: 27 Aug 2008, 10:23
by Yvl
Username wrote:NMSF yra tiktai vienas is organizatoriu. Bet tuo paciu metu vyksta ir Baltijos saliu bei Rytu Europos etapai.
aisku.
Username wrote:NMSF atsaukia, bet kiti du etapai nieko bendro su NMSF neturi ir jie sekmingai vyks sekmadieni.
o kaip del sito:
"Taip pat norime atkreipti visų dėmesį įtai ,kad šios varžybos negali turėti tarptautinio statuso,kadangi nei vienas iš organizatorių neturi nei įgaliojimų nei teisės rengti tokio tipo varžybų."
:)

Posted: 27 Aug 2008, 10:32
by Username
Yvl wrote:
Username wrote:NMSF yra tiktai vienas is organizatoriu. Bet tuo paciu metu vyksta ir Baltijos saliu bei Rytu Europos etapai.
aisku.
Username wrote:NMSF atsaukia, bet kiti du etapai nieko bendro su NMSF neturi ir jie sekmingai vyks sekmadieni.
o kaip del sito:
"Taip pat norime atkreipti visų dėmesį įtai ,kad šios varžybos negali turėti tarptautinio statuso,kadangi nei vienas iš organizatorių neturi nei įgaliojimų nei teisės rengti tokio tipo varžybų."
:)
Na demesi gali atkreipti (idomu kieno? gal skaitytoju?) Bet kiti origanizatoriai turbut giliai ant to atkreipimo ka nors padejo.

Is esmes matosi kad nesusitare dvi puses del trasos konfiguracijos ir prasidejo politika sporte.

Posted: 27 Aug 2008, 10:32
by Nauris
Yvl wrote:
Username wrote:NMSF yra tiktai vienas is organizatoriu. Bet tuo paciu metu vyksta ir Baltijos saliu bei Rytu Europos etapai.
aisku.
Username wrote:NMSF atsaukia, bet kiti du etapai nieko bendro su NMSF neturi ir jie sekmingai vyks sekmadieni.
o kaip del sito:
"Taip pat norime atkreipti visų dėmesį įtai ,kad šios varžybos negali turėti tarptautinio statuso,kadangi nei vienas iš organizatorių neturi nei įgaliojimų nei teisės rengti tokio tipo varžybų."
:)

cia jau NMSF afigiena virsininke pasidare.... bbd... pazystamas braizas...bbd

Posted: 27 Aug 2008, 10:41
by Vito
Prisiminiau Juliaus frazæ - "sportas Lietuvoje þlugdomas. Valio. Þiûrësime krepðiná."

Posted: 27 Aug 2008, 10:51
by Nauris
NMSF buvo nustumta i sona nuo KOMERCINIO projekto, kuri renge "Nemono Ziedas" ir "Dolce Moto".... NMSF pradejo "nesvare" programa, kad suzlugdyt sias varzybas, i kurias ideta labai daug pinigu, pakviesta televizija, daug kameru, didelis ekranas ir ttt, pakviesta daug sportininku...
shi laiska, as manau, NMSF padubliuos i uzsieni, kad sportininkai nevaziuotu i sias varzybas, nes mol jos bus ne saugios, bet ju saugumo planas, tiesiog juokingas, nes daduoda tik TECHNISKUMO trasai, bet TOLI grazu NE SAUGUMO...

pamastom kolegos!

Posted: 27 Aug 2008, 11:02
by gintaras13
labai teisinga Vito citata.
Geda kai kazkas negali tarpusavyje susitarti (pasidalinti).

Posted: 27 Aug 2008, 11:05
by storms
nezinau visu vidiniu peripetiju, bet is sono ziurint panaseja i pries metus buvusia situacija Jakas AKA Nemuno ziedas VS visi kiti
dabar situacija NMSF VS visi kiti

Posted: 27 Aug 2008, 11:44
by motobiker
Username wrote: NMSF yra tiktai vienas is organizatoriu. Bet tuo paciu metu vyksta ir Baltijos saliu bei Rytu Europos etapai.
NMSF atsaukia, bet kiti du etapai nieko bendro su NMSF neturi ir jie sekmingai vyks sekmadieni.
NMSF nera 08.31 dienos varžybu organizatorius - jas organizuoja VSI Nemuno ziedas ir klubas Dolce moto.
Kas liecia Baltijos bei Rytu Europos cempionatus tai viskas atvirksciai - Dolce Moto neturi nieko bendro su jais ir varzybas daro nesankcionuotai.Jeigu jie vyks tikrai sekmingai,tai labai super - nenoreciau ,kad musu sprendimai jiems pakenktu .