Page 3 of 3

Posted: 03 Sep 2008, 15:51
by gonzas
motobiker wrote:
storms wrote: pvz:
1. jus mum sikat, mes jum siksim
2. nieks ant musu ideto darbo nesipelnys
3. dar paziuresim kas stipresnis
4. na ir daugybe kitu variantu

man tiesiog trasos saugumo klausimo kelimas, po 2 metu treniruociu, lenktyniuir kitu dalyku organizavimo net be med pagalbos, nepanasus i pagrindini sios nesantaikos motyva.
sorry, cia grynai mano asmenine nuomone ziurint is salies
1.niekas mums nesiko ir mes neturejom motyvo sikti :)
2. jeigu butume noreje pasipelnyti ant savo darbo,tai is kart butume paprase uzmokescio :D
3. motosportas ne ta vieta,kur reiktu rodyti savo raumenu mase :) be to kare nebuna nugaletoju - visada kencia abi puses...

zinai,kartais kai nusibatoni ir nestandartiskai susilauzai kelis kaulus ,atsitinka smegenu regeneracija ir i daug ka pradedi ziureti kitu kampu :)
nifiga!

kaip ziurejau i bulkas su ironija, taip ir toliau ziuriu su ironija :)

Posted: 03 Sep 2008, 15:53
by storms
as parasiau savo ispudi, nes tikrai nezinau visu peripetiju.
dziugu kad dabar saugumas statomas i pozicija No1