Page 3 of 6
Posted: 17 Aug 2006, 15:50
by _hey
mindaugasa wrote:purvas visiskai kenkia. ten nebent i perfokortas galima irashineti?
ir aplamai, koks ten vaizdas bus? purvas, bruzgynai, vel purvas, kelmas, ragai i zeme, dilgeles..
?
pasirinkimas laaaabai didelis, pirma kart pamacius butu sunku, atai kai programoj tik asfaltas, asfaltas, asfaltas .... o bet taciau didele galimybe ragais i dilgeles tik koks 30proc. is viso meniu.
Posted: 17 Aug 2006, 15:54
by w919
http://www.motosportas.lt/?id,1;news,6
o cia suprast kad perkele i 22 d. ar 18 d. jau pilnas sarasas ir daugiau nepriims?
Posted: 17 Aug 2006, 15:55
by mindaugasa
nzn. reikia Aivaro klausti.
Posted: 17 Aug 2006, 16:38
by w919
skambinau, pasivazinejimai buna antradieniais, sekantis 22 d.
Posted: 18 Aug 2006, 09:57
by mindaugasa
be emociju: o treniruotes buvo tai antradieni 15-a diena. sian nieko nera ir nevyks. atsiprasiau Aivaro. motas, ekipiruote vakar iki gilios nakties buvo ruosiami track daysui.
be emociju parashiau.
Posted: 18 Aug 2006, 10:32
by w919
paruosimas neprapuls. ana antradieni sake ir taip buvo peregruzas.
Posted: 22 Aug 2006, 11:21
by mindaugasa
siandien (22diena) kacergoj vyks trefkes - pasivazinejimas.
anyone?
Posted: 22 Aug 2006, 21:48
by mindaugasa
buvau. patiko. kas nevare:

Posted: 22 Aug 2006, 21:53
by Username
Nesugedo gonda?

Posted: 22 Aug 2006, 22:12
by mindaugasa
Username wrote:Nesugedo gonda?

sugedo vienas dzykserys. bicas l.smarkiai vare. kaunishkiai sake, kad jis gerai varo. uz makushkes nusileidimas ir tas desinys pakilimas i tiesiaja. ten griuvo.
nezinau kodel. siaip ten priekis labai apsikrauna.
mocas vozesi i atboinikus ir nezinau ar dar bus galima ji pataisyti. galinis ratas i tris dalis, priekinis berods suplotas. gali buti linkes remas, shakes.
bicha paeme greitoji, bet berods jam tik peties sumushimas.
?
beje be alyvos (su kuria viskas aisku), ishsiliejo ir aushinimo skyscio sociai. tai shtai ka pasakysiu: aushinimo skystis ant asfalto=nulinis sukibimas. praktishkai isibegejus buvo galima ciuozti batais per ta deme.
organizatoriams verta pagalvoti apie koki nors sorbento maisheli.
kaip jau buvo mineta: rimtame treke su iprastu aushinimo mishiniu i trasa neishleistu. vienok nelabai girdejau apie pakaitalus lietuvoje (water wetter? ir pan.)
honda nesugedo, nes Julius parode trajektorijas ir buvo kaip saugiklis. o paskum vienam buvo daug saugiau varyti.
Posted: 22 Aug 2006, 22:41
by Username
Maladec mindaugay !
As irgi tikiuosi prisijungti dar si sezona pasivazinejimui.
Posted: 22 Aug 2006, 22:42
by mindaugasa
taineble!
edit: kolegom, kas varys, infa apie makushke. Julius kai rode trajektorijas, tai ypac akcentavo makushkes praejima palei pat zole kairej pusej (atatinkamai priesh tai reikia pasiruoshti). ka jokiu budu neishneshtu i viduri ant kalnelio. ten ir yra tie nelygumai. sake, kad jei ishlekist ten, batonas garantuotas. nesiginchyjau.
beje kita grupe vede Juliaus kolega (sorry, nepamenu vardo). jis biski kitaip pravaziuoja shakius negu Julius.
idomu.
Posted: 23 Aug 2006, 00:56
by gonzas
skaitau kad izeidete mane, nepaminejes kaip ash su jums meciau geles i trasa, kaip mojavau frakcijos pirmininko palaikymo veliavomis ir visaip kaip spaudziau dregna dela ir ziurejau i dekingas akis
skaitau kad mindaugas yra labai geras mano draugas

Posted: 23 Aug 2006, 01:46
by Vee Crunchy
as vazosiu i sekancias trefkes
ten tas track legal ausinimo skystis yra non glycol based fluid. Bandziau cia per lietuva paieskot - visi glycol based i.e riebus kurvos.
beliktu wasser
Posted: 23 Aug 2006, 08:29
by mindaugasa
Vee Crunchy wrote:as vazosiu i sekancias trefkes
ten tas track legal ausinimo skystis yra non glycol based fluid. Bandziau cia per lietuva paieskot - visi glycol based i.e riebus kurvos.
beliktu wasser
skaitau, gal pavyktu prisijungti. bo orai prasteja, reikia gaudyti kiekviena galimybe.
19 val ishvaziuojant is kauno, prie vilniaus jau realiai reikejo sviesu (suzinokime, kad moderni lenpa uz 39lt. is agrotiekimo, keliui apsviesti skiria visus ..10proc. sviesos srauto. likusiuoju rupestingai apsviesdama Zemes atmosfera.

nesureguliuota.)