Page 3 of 4

Posted: 09 Sep 2008, 14:52
by Vee Crunchy
w919 wrote: pagal press release firina prie 270°, 180°, 90° ir 180° - t.y. tarpai 180°, 270°, 270°, 180° ilgio? nebesuprantu.
Praanalaizinsiu sita, aciu

Posted: 09 Sep 2008, 14:58
by w919
Vee Crunchy wrote:Griztant prie dizaino, tai labai sutinku su siuo pastebejimu:

Too bad they couldn't incorporate the MotoGP machine's clean and elegant lines into this new bike- R1 styling has become quite dated, and is almost a caricature of its former self.

Per ilgai jie minko ta pacia R1 dizaino tema, kuri jau yra ir igrisus ir pasenus. Tuom tarpum M1 yra labai clean looking ir ji dezaineriai galetu panaudoti kaip atspirties taska naujos R1 dizaino koncepcijos kurimui.
labai teisingai. M1 - sklandziausiai atrodantis motociklas GP paddoke. R1 dizaino sloves virsune buvo 2004-ieji. dabar jam isdauze lempas..

Posted: 09 Sep 2008, 15:06
by w919
Vee Crunchy wrote:
w919 wrote: pagal press release firina prie 270°, 180°, 90° ir 180° - t.y. tarpai 180°, 270°, 270°, 180° ilgio? nebesuprantu.
Praanalaizinsiu sita, aciu
Blogai surasiau, nesigauna 720 isviso, pasitaisau - 270, 270, 90, 90. Gal taip?

edit8: ne, visgi netaip, is kitos vietos cituoju press release, tai ir bus tarpai:

"The new engine’s uneven 270° - 180° - 90° - 180° firing interval creates a whole new feel to the inline 4-cylinder engine, giving the new YZF-R1 rider a more precise and immediate feeling of control over the torque output levels. "

Posted: 09 Sep 2008, 15:37
by Vee Crunchy
w919 wrote: edit8: ne, visgi netaip, is kitos vietos cituoju press release, tai ir bus tarpai:

"The new engine’s uneven 270° - 180° - 90° - 180° firing interval creates a whole new feel to the inline 4-cylinder engine, giving the new YZF-R1 rider a more precise and immediate feeling of control over the torque output levels. "
Aaa, mhm. Jei taip, tai as irgi neteisingai ispradziu parasiau. Ilgiausia pauze viso labo tik 270 laipsniu, o ne 360 ar 450, kaip galvojau.
Uneven firing order (UFO :( ) butu tiksliausias apibudinimas tada, nes iki big bango cia dar tolokai

Posted: 09 Sep 2008, 15:41
by w919
Vee Crunchy wrote: Aaa, mhm. Jei taip, tai as irgi neteisingai ispradziu parasiau. Ilgiausia pauze viso labo tik 270 laipsniu, o ne 360 ar 450, kaip galvojau.
Uneven firing order (UFO :( ) butu tiksliausias apibudinimas tada, nes iki big bango cia dar tolokai
Taigis - tai atseit leidzia isbalansuoti alkunini ir panaikina pulsus. Tai yra efektas atvirkscias big-bangui. Sako, kad taip pat vaziuoja ir M1.

p.s. UFO - geras terminas! :D

Posted: 09 Sep 2008, 15:45
by w919
Dar pasnekam apie:

"For 2009 the rebound and compression damping functions are separated, with the left fork equipped with the compression damping valves, and the right fork equipped with the rebound damping valves. "

Kaip manot, kiek autopliuse bus "nedauztu" R1 su vien preloadu arba vien compressionu? :-k =D>

Posted: 09 Sep 2008, 17:37
by nepykit
Pilnas press releas'as kam aktualu. Cia nepeistinu, nes 20 psl, kurie dar reiklauja formatavimo foruminiam skaitymui.

Posted: 10 Sep 2008, 16:28
by Username
Jau ir hebryte dirba savo darba :)

Image

Posted: 10 Sep 2008, 22:18
by Renaz
Kas ta gejukas antras is desines? Ar tik ne juzes pusbrolis?

Posted: 10 Sep 2008, 22:47
by Username
Renaz wrote:Kas ta gejukas antras is desines? Ar tik ne juzes pusbrolis?
Ai ten siaip toks linksmas bichas.....7x pasaulio chempionas kuris arteja jau prie 8-to.

visi kiti ruko?

Posted: 10 Sep 2008, 23:06
by Renaz
Tai jam pizdec reiskia, bus kaip Shumacheriui!

Posted: 10 Sep 2008, 23:12
by Username
Renaz wrote:Tai jam pizdec reiskia, bus kaip Shumacheriui!
Kas jam bus?

Nes jis ne kaip schumacheris visom prasmem, o ir titulu tuoj tures daugiau.

Tai kas ten bus? :albino:

Posted: 10 Sep 2008, 23:28
by efk0nas
Juze, tu pats nuo savęs nepavargsti? Gali nesivargint atsakinėt, čia toks retorinis klausimas į dienos pabaigą..

Posted: 10 Sep 2008, 23:37
by zhaltas
apie r1 pasakyt nieko gero negaliu, niekaip. ispac dizaino puse.
wr'as ziaurus!!!! tik kat kubiku mazai, bet nieko paleis ir stipresniu dar ziauresniu!!!
ateis laikas kazkada kai prie jusu ganerio i 'britvas' niex iskaitant bobas nezies :D teks jamt wrus =D> ir i miskus :albino: juze, ka tu y tai?

Posted: 10 Sep 2008, 23:40
by Renaz
Username wrote: Turiu jus, jaunuoli, nuliudinti kad paliksiu sitas pramogas kitiems.