Posted: 09 Sep 2008, 14:52
Praanalaizinsiu sita, aciuw919 wrote: pagal press release firina prie 270°, 180°, 90° ir 180° - t.y. tarpai 180°, 270°, 270°, 180° ilgio? nebesuprantu.
Praanalaizinsiu sita, aciuw919 wrote: pagal press release firina prie 270°, 180°, 90° ir 180° - t.y. tarpai 180°, 270°, 270°, 180° ilgio? nebesuprantu.
labai teisingai. M1 - sklandziausiai atrodantis motociklas GP paddoke. R1 dizaino sloves virsune buvo 2004-ieji. dabar jam isdauze lempas..Vee Crunchy wrote:Griztant prie dizaino, tai labai sutinku su siuo pastebejimu:
Too bad they couldn't incorporate the MotoGP machine's clean and elegant lines into this new bike- R1 styling has become quite dated, and is almost a caricature of its former self.
Per ilgai jie minko ta pacia R1 dizaino tema, kuri jau yra ir igrisus ir pasenus. Tuom tarpum M1 yra labai clean looking ir ji dezaineriai galetu panaudoti kaip atspirties taska naujos R1 dizaino koncepcijos kurimui.
Blogai surasiau, nesigauna 720 isviso, pasitaisau - 270, 270, 90, 90. Gal taip?Vee Crunchy wrote:Praanalaizinsiu sita, aciuw919 wrote: pagal press release firina prie 270°, 180°, 90° ir 180° - t.y. tarpai 180°, 270°, 270°, 180° ilgio? nebesuprantu.
Aaa, mhm. Jei taip, tai as irgi neteisingai ispradziu parasiau. Ilgiausia pauze viso labo tik 270 laipsniu, o ne 360 ar 450, kaip galvojau.w919 wrote: edit8: ne, visgi netaip, is kitos vietos cituoju press release, tai ir bus tarpai:
"The new engine’s uneven 270° - 180° - 90° - 180° firing interval creates a whole new feel to the inline 4-cylinder engine, giving the new YZF-R1 rider a more precise and immediate feeling of control over the torque output levels. "
Taigis - tai atseit leidzia isbalansuoti alkunini ir panaikina pulsus. Tai yra efektas atvirkscias big-bangui. Sako, kad taip pat vaziuoja ir M1.Vee Crunchy wrote: Aaa, mhm. Jei taip, tai as irgi neteisingai ispradziu parasiau. Ilgiausia pauze viso labo tik 270 laipsniu, o ne 360 ar 450, kaip galvojau.
Uneven firing order (UFO) butu tiksliausias apibudinimas tada, nes iki big bango cia dar tolokai

Ai ten siaip toks linksmas bichas.....7x pasaulio chempionas kuris arteja jau prie 8-to.Renaz wrote:Kas ta gejukas antras is desines? Ar tik ne juzes pusbrolis?
Kas jam bus?Renaz wrote:Tai jam pizdec reiskia, bus kaip Shumacheriui!
Username wrote: Turiu jus, jaunuoli, nuliudinti kad paliksiu sitas pramogas kitiems.