Pollas - kas baisiau?

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas

Define ugly

CBR
4
21%
R1
15
79%
 
Total votes: 19

User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

gal but esu senamadiškas, bet, gražesnio sportbaiko už dukati 750/1000 nėra. nu neveltui italų dezigneriai valdo visur ir visapusiškai :)
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

w919 wrote:
Username wrote: Kur tu cia pastebejai? As tai kazkaip nepastebejau...ta prasme yra ju, vienas kitas trecias nu bet kiek yra K5, K6 tai ner ka lyginti... :dontknow:
tai as neapie skaiciu ir kalbu. nu nesiginciju, as tiek prie... hmm... mieste nebunu. :)
ha ha, o ka tu galvojai. As tai pries vaziuodamas is uz miesto, visada uzsuku prie hanerio paziureti kiek ten tu suzu susirinko. Ilgai nelaukes vaziuoju ir toliau. :D

Beje as tai per visa sita sezona taip ir nesupratau kodel visi vazineja kas sau? wtf?
Image
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

Username wrote: Beje as tai per visa sita sezona taip ir nesupratau kodel visi vazineja kas sau? wtf?
senatve, susvetimejimas ir krize. kita savaite skaitau darom MF rudenini raidauta.
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Man CBR'o snukis primena kamane. Kadangi ji man yra ikandusi ir tai dare reguliariai, tai dedu pliusa R1. Beto ir pats motas patiko ir kaip atrodo patiko. Ir siaip dvasios pradedu jame izvelgt.

didzhej
User avatar
vytenismak
125cc tarp koju
Posts: 183
Joined: 15 Mar 2008, 15:29
Location: Kaunas
Contact:

Post by vytenismak »

o kur kiti panasonikai? mano balsa tada ne R1 butu gaves
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

:jerkit: :jerkit: :jerkit: :jerkit: :jerkit: :jerkit:
Image
Post Reply