Username wrote:
Kur tu cia pastebejai? As tai kazkaip nepastebejau...ta prasme yra ju, vienas kitas trecias nu bet kiek yra K5, K6 tai ner ka lyginti...
tai as neapie skaiciu ir kalbu. nu nesiginciju, as tiek prie... hmm... mieste nebunu.
ha ha, o ka tu galvojai. As tai pries vaziuodamas is uz miesto, visada uzsuku prie hanerio paziureti kiek ten tu suzu susirinko. Ilgai nelaukes vaziuoju ir toliau.
Beje as tai per visa sita sezona taip ir nesupratau kodel visi vazineja kas sau? wtf?
Man CBR'o snukis primena kamane. Kadangi ji man yra ikandusi ir tai dare reguliariai, tai dedu pliusa R1. Beto ir pats motas patiko ir kaip atrodo patiko. Ir siaip dvasios pradedu jame izvelgt.