Page 3 of 54

Posted: 18 Feb 2009, 13:08
by mindaugasa vol.2
http://cgi.ebay.fr/Etriers-Brembo_W0QQi ... 240%3A1318
pora nauju brembo radialiniu suportu
puse metu pardavinejo uz 400eur
dabar leidzia uz 300.

visas klausimas yr: japonu suportu tvirtinimo standartas 108mm ar 100?
maisau su aprilijos, augustos ir pan standartu.

jei cai japonisko standarto, tai bbd kaina: visur aina iki 1000eur.

kas ima?

Posted: 23 Feb 2009, 09:40
by mindaugasa vol.2
nakagi
krize, tai ir kitaicam krize: stumia moto stikliukus uz
10usd http://cgi.ebay.com/ebaymotors/CH06L-Wi ... 0268089369
arba uz 20usd http://cgi.ebay.com/ebaymotors/CH06B-Wi ... 0278153743

Posted: 03 Mar 2009, 09:45
by mindaugasa vol.2
sergu teknic ekipiruotes megimu.
negaliu neparasyti: puiki 2daliu aprangele, bet ble maza ir 2 daliu
bet nauja ir kaina.
http://cgi.ebay.ie/Teknic-Lightning-Two ... 240%3A1318

Posted: 03 Mar 2009, 10:14
by Kamstis
Klausimas ne i tema 44 dydis. Kokio cia mazdaug ugio-sudejimo reik but ?

Posted: 03 Mar 2009, 10:18
by wundis
atsakymas ne i tema, kad jau tamsta nezinote jokiu paieskos sistemu.

Posted: 03 Mar 2009, 10:22
by Yvl
pats geriausias linkas ishmieroms nusiimt!

Posted: 03 Mar 2009, 10:29
by Kamstis
:oops: bet taciau suzinokite kad visvien mano dydziu ner :P
Bet skant uz greita ir informatyvu atsakyma. pliusuoju abu

Posted: 03 Mar 2009, 10:34
by mindaugasa vol.2
Kamstis wrote::oops: bet taciau suzinokite kad visvien mano dydziu ner :P
Bet skant uz greita ir informatyvu atsakyma. pliusuoju abu
blyn! tai kiek koju turi ar kas ten netaip? nevalgei nuo naujako?
prasome pikantisku detaliu neslepti. cia visi savi.

Posted: 03 Mar 2009, 10:35
by Kamstis
Nu 190 ugis ir 75 svoris kazkaip sunku surast tokia :( Pastoviai buna svarkas perdidelis o kelnes per trumpos :chain:

Posted: 03 Mar 2009, 10:37
by mindaugasa vol.2
Kamstis wrote:Nu 190 ugis ir 75 svoris kazkaip sunku surast tokia :( Pastoviai buna svarkas perdidelis o kelnes per trumpos :chain:
190/75???
:-#
shesheli kazkoki sudarai?
:surrender:

Posted: 03 Mar 2009, 10:41
by wundis
jabitutia!

:duckie:

skaitau, reikia tamstai jemt mitybos pamokeliu is harli (aka shadow) arba gal zenytis kad zmona kotletu daugiau keptu?

kita vertus, valyt geriau (va, stai mindaugasa, rashydas, storms niekada nezinojo ka reiskia tikrasai valinimas (nebent zinojo kai jiem buvo 11 metu)).

Posted: 03 Mar 2009, 10:49
by mindaugasa vol.2
nutaitaip!
as 75 sveriau 8 metu.
viena laime, kad kamstis toks ilgas. tai kai blakes uz tapetu nusitempt bandys, tai daug shansu, kad kojos strigs.

Posted: 03 Mar 2009, 11:07
by xkuza
Kamstis wrote:Nu 190 ugis ir 75 svoris kazkaip sunku surast tokia :( Pastoviai buna svarkas perdidelis o kelnes per trumpos :chain:
custom vyrui custom apranga. Pirkt dydi 58 ir nest persiut, eh? Aisku nebus kaip is fabriko, bet bus pagal tave.

Posted: 03 Mar 2009, 11:11
by mindaugasa vol.2
na tai yra aibe kontoru, siunanciu pagal razmiera.
psi chekoslovakijoj ir t.t.
beje, tik ka radau dvi custom custiumu kontoras kanadoj. pigiausios pasaulyje!
chekaut:
http://stores.ebay.com/leatherslink
http://stores.shop.ebay.com/RONKSL__W0QQ_armrsZ1

Posted: 03 Mar 2009, 16:18
by El Traxo
Kamstis wrote:Nu 190 ugis ir 75 svoris kazkaip sunku surast tokia :( Pastoviai buna svarkas perdidelis o kelnes per trumpos :chain:
škias pagal britų mierkas tau, nelygu koks grudaks, reik ziurek 38L arba 40L dydžius. Kaip buvau davaręs iki beveik 100kg, su panašiu ūgiu jamiau 44L (beveik pirmininko pamėgtas saizas) drapanas - tiko kaip nulietos