Page 3 of 4

Posted: 07 Dec 2008, 23:19
by _heyy
jei nieko nerasi galesiu kur nors imest ozi 3.95.2 pilna paketa - ozis pc, ozis pda, toolsai rastriniams mapams tvarkyt, vaistukai.

Posted: 08 Dec 2008, 08:35
by mindaugasa vol.2
geriau imeskit blutufine gps antenam kad 5Hz atnaujinimas butu ir nebrangiai. reikia laptaimeri ant mabylos paleisti.

Posted: 08 Dec 2008, 14:50
by El Traxo
Rashyd wrote:Tiks?
http://www.yousendit.com/download/TTZrT ... SHdLSkE9PQ
OziExplorer 3.95.4M + Serial (OziExplorer 3.95.4k / 3.95.4m - User: Staffan Lövgren / Key#: $6AA0B707)

o cia gal naujesnis?
OziExplorer 3.95.4q (русский)
https://www.yousendit.com/download/TTZr ... eWJIRGc9PQ


Siaip ar tikrai trecio ozio reikia? kur bus naudojas ant PC, delninuke, ar kame?
Dekui, bandau siustis.
Naudojamas bus ant laptopo. Ant genshtabinio zemelapio waypointai ir marsrutas susidelioja visai neblogai, o bet demo versija tik du pointai kalibravimui. Ziuresim kaip su pilna kalibruote atrodys

Posted: 08 Dec 2008, 15:15
by Arvis
Siuomi noriu pareviewint Nokia N85. Garmin XT symbianinis neveik.
Kamera irgi neveik.

reviewso pabaiga.

Posted: 08 Dec 2008, 15:37
by ezhiukas
siaip forumai sako kad garminas veikia, tik reikia pazaisti su nustatymais

Posted: 08 Dec 2008, 15:40
by didzhej
Arvis wrote:Siuomi noriu pareviewint Nokia N85. Garmin XT symbianinis neveik.
Kamera irgi neveik.

reviewso pabaiga.
ar cia nekokybe nokia ar nustatymu (softo) bedos?

Posted: 08 Dec 2008, 15:44
by Arvis
man ruods kokistai techninis bruoks

Posted: 08 Dec 2008, 15:52
by Rashyd
Nieks man neuzdraus skaityti, kad nokia yra gaIdys ir opium dlia naroda.

Posted: 08 Dec 2008, 15:55
by didzhej
Rashyda palaikau ir net duodu pliusa.
As irgi Ericssono sunus. :)

Posted: 08 Dec 2008, 15:58
by Rashyd
haha, as ne eric's son, nubetciau...

didzhej wrote:Rashyda palaikau ir net duodu pliusa.
As irgi Ericssono sunus. :)

Posted: 08 Dec 2008, 17:24
by mindaugasa vol.2
demesio
rytoj 12.00 del nokios ir eriksunaus visi susitinkame stadione.
kitaip nieko nebus.

Posted: 08 Dec 2008, 17:32
by Yvl
mindaugasa vol.2 wrote:demesio
rytoj 12.00 del nokios ir eriksunaus visi susitinkame stadione.
kitaip nieko nebus.
deal. ainu ruostis:
Image

Posted: 08 Dec 2008, 17:44
by El Traxo
Rashydui jezusinis pliusas uz linka. Parsisiunciau, paskiepijau, veikia =D>

Re: GPS ir kitokia navigacija beigi softas

Posted: 11 Sep 2016, 14:17
by Username
Laba diena,

Gal kolegos gali pagelbeti - yra toks daiktas kaip Garmin nuvi 1450 (eiline nesiojama/i masina nagivacija), pirkta Lietuvoje, todel yra ir lietuviski zemelapiai.

Bet daiktas jau senokas ir noretusi atnaujinti tuos Lietuvisus mapsus i 'naujausius'.

Kaip galima tai padaryti, tokia eiles tvarka (pageidautina kuo arciau kaires puses): nachaliavu -> uz nedaug babkiu -> uz babkes -> uz daug babkiu ?


Aciu uz demesi

Re: GPS ir kitokia navigacija beigi softas

Posted: 11 Sep 2016, 14:25
by wundis
http://forumas.gps.lt/viewtopic.php?f=43&t=997&start=15
ten prisiregistruok, duos is kokiu tais failu.lt parsisiust kokiu nori zemelapiu pagal posto turini. pakeiti parsiusto failo pavadinima ir keli i navigacija. nezinau nuvi specifikos bet i montana keliasi.