Page 3 of 4

Posted: 04 Nov 2008, 21:36
by Renaz
storms wrote:o ka jie sunkus?
nezinau kokie pas heyy, bet pas Simona EVS'ai sunkus. T.y. toli grazu ne paprastos plasmaskes uz simta kita...

Posted: 04 Nov 2008, 21:37
by Renaz
Ziune wrote: Renai - pas mus su Heyy yra stiprus rishys. Mes abu neabejingi vienai vaznai enduro asobai, tik bishki skirtingai neabejingi... :albino:
As tai neabejingas p. Butkutei. Visad suvirpina mano jautria siela. Duokit pliusa uz grozio pajautima.

Posted: 04 Nov 2008, 22:01
by tckd
storms wrote:o ka jie sunkus?
jei dar uzmautu kas po to batus su sarnyrais
ir visokiom vidinem kojnem
skaitau an moco jau pac neuzlipciau.

arba kaip riteriui su sarvais uztektu vieno numetimo nuo arklio ir ate.

=;

Posted: 04 Nov 2008, 22:30
by dirtbiker
tckd wrote:
storms wrote:o ka jie sunkus?
jei dar uzmautu kas po to batus su sarnyrais
ir visokiom vidinem kojnem
skaitau an moco jau pac neuzlipciau.

arba kaip riteriui su sarvais uztektu vieno numetimo nuo arklio ir ate.

=;
sakyciau tada dazniau i sporto sale reikia uzsukt :jerkit:

Posted: 04 Nov 2008, 23:09
by _heyy
hehe, man anei salmas su 1500 g nesunkus ant kaklo, anei evs'ai, anei batai su savaites purvu. tckd (is pradziu parasiau rckd), ka daryt? :albino:

Posted: 04 Nov 2008, 23:12
by gonzas
ple, zinok mano salmas sveria 1450.
uzhsidejau su 1020.
plet kaip jauciasi tas beveik 0.5.
jau geriau jis butu pilve, nei an galvos.
aisku, uzhsidejus atgal 1450 ir pralekus, tuoj vel ipranti ir nebejauti to sunkumo.

Posted: 04 Nov 2008, 23:14
by _heyy
kad jaucias, as nesigincyju. parodoj pabandziau 850 g marushin, su tuo nieko nesijaucia =;

Posted: 05 Nov 2008, 02:15
by _heyy
dirtbiker wrote:.....Tuo tarpu paprasti mirtingieji turi darbus, seimas, mokslus, taip kad sulauzyta koja/nutraukti raisciai ar dar kokia trauma ne tik kad suteikia priverstinas atostogas bet, kaip kolega Alberto sake - net kafkes namie negali atsinesti sokuodamas ant vienos kojos neisslaistes. .....
galiu pamokyt keliais budais kava ant vienos kojos nusinest. galima iskart net ir kelis puodelius :D

Posted: 05 Nov 2008, 09:51
by storms
Ziune wrote: Pasisakau, kad sharnyrai reikalingi Dinui Pozniakui, Oskarui Agafonavui, Traviui Pastranai ir kitiems "slabakams". Po gero batono meti tuos asterixus nx ir dediesi naujus (remeju/sponsoriu duotus). O mums smaugliams..... geriaw investuoti i dvasinguma :glasses7:

Nu.
tik dabar sita pamaciau
hehe
kazkaip juokinga pasidare
kazkodel skaitau kad saugotis turi vis kaip imanoma labiau
ir ypach pradedantieji ibo jie daro begales klaidu
ar zinai mano israsta MX texnologija?

Posted: 05 Nov 2008, 10:37
by didzhej
Storms.. davai basniu. kas per isradimas!

Posted: 05 Nov 2008, 10:50
by zil130
storms wrote:
Ziune wrote: Pasisakau, kad sharnyrai reikalingi Dinui Pozniakui, Oskarui Agafonavui, Traviui Pastranai ir kitiems "slabakams". Po gero batono meti tuos asterixus nx ir dediesi naujus (remeju/sponsoriu duotus). O mums smaugliams..... geriaw investuoti i dvasinguma :glasses7:

Nu.
tik dabar sita pamaciau
hehe
kazkaip juokinga pasidare
kazkodel skaitau kad saugotis turi vis kaip imanoma labiau
ir ypach pradedantieji ibo jie daro begales klaidu
ar zinai mano israsta MX texnologija?
Prisigert ir niekur nevažiuot?

Posted: 05 Nov 2008, 11:07
by tckd
zil130 wrote: Prisigert ir niekur nevažiuot?
saugiau nebuna! :lolol:

Posted: 05 Nov 2008, 11:16
by storms
didzhej wrote:Storms.. davai basniu. kas per isradimas!
"viename posukyje bandau israsti nauja MX technologija - vaziavima 2 keliais vienu metu. kiekvienam keliui skiriu po 1 rata. pradzia buvo nebloga, bet reziumuojant skrendu kaip ikarusas i saule. tik as varau labiau i zeme. po skrydzio esu apdovanojamas prizu - gaunu ranka bulkute bei galutinai suplesau ir taip suplysusias pirstines."
placiau skaitykite cia
http://motofrakcija.lt/forum/istvermes- ... rt,90.html

Posted: 05 Nov 2008, 11:33
by didzhej
aaa, nu cia toks atradimas, kad nezinau ar po tavo 'salto' verta bandyt dar!

Posted: 05 Nov 2008, 11:44
by gonzas
stormai, pirshtiniu reiG?