Posted: 04 Nov 2008, 21:36
nezinau kokie pas heyy, bet pas Simona EVS'ai sunkus. T.y. toli grazu ne paprastos plasmaskes uz simta kita...storms wrote:o ka jie sunkus?
nezinau kokie pas heyy, bet pas Simona EVS'ai sunkus. T.y. toli grazu ne paprastos plasmaskes uz simta kita...storms wrote:o ka jie sunkus?
As tai neabejingas p. Butkutei. Visad suvirpina mano jautria siela. Duokit pliusa uz grozio pajautima.Ziune wrote: Renai - pas mus su Heyy yra stiprus rishys. Mes abu neabejingi vienai vaznai enduro asobai, tik bishki skirtingai neabejingi...
jei dar uzmautu kas po to batus su sarnyraisstorms wrote:o ka jie sunkus?
sakyciau tada dazniau i sporto sale reikia uzsukttckd wrote:jei dar uzmautu kas po to batus su sarnyraisstorms wrote:o ka jie sunkus?
ir visokiom vidinem kojnem
skaitau an moco jau pac neuzlipciau.
arba kaip riteriui su sarvais uztektu vieno numetimo nuo arklio ir ate.
galiu pamokyt keliais budais kava ant vienos kojos nusinest. galima iskart net ir kelis puodeliusdirtbiker wrote:.....Tuo tarpu paprasti mirtingieji turi darbus, seimas, mokslus, taip kad sulauzyta koja/nutraukti raisciai ar dar kokia trauma ne tik kad suteikia priverstinas atostogas bet, kaip kolega Alberto sake - net kafkes namie negali atsinesti sokuodamas ant vienos kojos neisslaistes. .....
tik dabar sita pamaciauZiune wrote: Pasisakau, kad sharnyrai reikalingi Dinui Pozniakui, Oskarui Agafonavui, Traviui Pastranai ir kitiems "slabakams". Po gero batono meti tuos asterixus nx ir dediesi naujus (remeju/sponsoriu duotus). O mums smaugliams..... geriaw investuoti i dvasinguma
Nu.
Prisigert ir niekur nevažiuot?storms wrote:tik dabar sita pamaciauZiune wrote: Pasisakau, kad sharnyrai reikalingi Dinui Pozniakui, Oskarui Agafonavui, Traviui Pastranai ir kitiems "slabakams". Po gero batono meti tuos asterixus nx ir dediesi naujus (remeju/sponsoriu duotus). O mums smaugliams..... geriaw investuoti i dvasinguma
Nu.
hehe
kazkaip juokinga pasidare
kazkodel skaitau kad saugotis turi vis kaip imanoma labiau
ir ypach pradedantieji ibo jie daro begales klaidu
ar zinai mano israsta MX texnologija?
saugiau nebuna!zil130 wrote: Prisigert ir niekur nevažiuot?
"viename posukyje bandau israsti nauja MX technologija - vaziavima 2 keliais vienu metu. kiekvienam keliui skiriu po 1 rata. pradzia buvo nebloga, bet reziumuojant skrendu kaip ikarusas i saule. tik as varau labiau i zeme. po skrydzio esu apdovanojamas prizu - gaunu ranka bulkute bei galutinai suplesau ir taip suplysusias pirstines."didzhej wrote:Storms.. davai basniu. kas per isradimas!