Page 3 of 4
Posted: 17 Nov 2008, 23:02
by gintaras13
Na nzn ar cia lietuviska ar ne kalbeti apie valdzios istaigu veiksmu teisetuma ?
Lygiai taip pat matyt lietuviska yra aptverti ezerus kad kiti neprieitu, uzdaryti rajono gatves slagbaumais kad niekas nepravaziuotu .... graziu pavyzdziu esama....
Siaip jei jau yra problema tai ta pati valdzia, ar kaip ten juos, turetu ja spresti ir ko gero teisetais budais ar ne?
Ne siap tai diskusija ne apie paties rastelio teisetuma o apie jo turini.
Cia tas pac lyg koks policijos vadukas parasytu isakyma virsijusius greiti motociklistus stabdyti ispejamuoju suviu i nugara. Tai kaip tada jaustis???
Posted: 17 Nov 2008, 23:05
by Ziune
Vo tep va ple
mindaugasa vol.2 wrote:skaitau ziunei +1 uz platesni poziuri i pasauli.

Posted: 17 Nov 2008, 23:44
by didzhej
Sian dar vaziavau keliuku, nu paziurejau, nu yra uzrasai
Anyway --- jei jie yra, tegul jie buna. Apvaziuoti galima, jei kam labai norisi. Tik nelabai suprantu to dziaugsmo vaziuot parko keliuku, nei greicio, nei 'issukiu', nu bet taciau, jei zmogus neturi interneto, turi puseu garduka--- kaip jam zinot kur smaugt? velgi - trukumas informacijos (kiek EK besistengtu sujungti visus i viena bureli, bet velgi tai daroma tik per Enterneta)...
O valdzia, anas jiems i gala - dar ides 20% pvm.. ir galesime dziaugtis keliukais, bet jau gaz-du-pieskom!
Posted: 18 Nov 2008, 07:48
by ezhiukas
as tai skaitau kad parku keliukais ar misko takeliais neturetu buti smaugiama. Ne tam jie skirti. Nori lengvai pasmaugt, susirandi koki miskoveziu isdarkyta misko keliuka ar prasta svyrkeli. Nori normaliai pasmaugt, varai i karjera. Normalu kad zmones pyksta jei lakstoma takeliais, kurie skirti tik pestiesiems. Ir px kad ten nera zenklo vaziuoti draudziama.
Posted: 18 Nov 2008, 08:46
by mindaugasa vol.2
hmmm... ka cia dar tokio izeidziancio parashyti, kad diskusija neuzgetu..
Posted: 18 Nov 2008, 09:08
by vytenismak
dedu gintarui minus uz tai kad laukia kol valdzia pagerins gyvenima
Posted: 18 Nov 2008, 10:20
by storms
vistik nesupratau diskusijios ir nusipelnau minuso:
ar sneka eina apie smaugima pesciuju takais ar misko keliais?
ir isvis ar sneka eina apie smaugima be konpromisu ar apei vaziavima is tasko a i taska b?
ir isvis ar sneka apie miesta ar apie bilenkur
nu ir tt
paaiskinkit
Posted: 18 Nov 2008, 10:27
by storms
Ziune wrote:Yra konkretus atvejas ir Stormsas neduos meluoti, kai jie su kolega mine mishko takeliais, berods Nemencines krashtuose, tais paciais takeliais grizdami jau sutemus, siauram mishko takelI ish posukio "gerai" ishejus "rado" skersai uzvilgta gaaalinga rasta (pushies kamiena).
Uztai informacijos buvimas geriaw nei ne...
P.s. seimo pirmininko rinkimai rulz
cia dar jarunda
quadistai buvo REALIAI uzsirove ant istemptos vielos kaklo aukstyje...
belods luzo raktikaulis ir dar kazkas

Posted: 18 Nov 2008, 10:30
by Ziune
shneka ain ten, kur stovi pirmam poste ibestas zhjanklas.
kalu sau minusa, kad per daug kalbu.
storms wrote:vistik nesupratau diskusijios ir nusipelnau minuso:
ar sneka eina apie smaugima pesciuju takais ar misko keliais?
ir isvis ar sneka eina apie smaugima be konpromisu ar apei vaziavima is tasko a i taska b?
ir isvis ar sneka apie miesta ar apie bilenkur
nu ir tt
paaiskinkit
Posted: 18 Nov 2008, 10:33
by storms
beje, o neskaitot kad cia ne tik vandalam endurom, bet ir pasidaugint bei pagert atvykstantiem buduliam su BNV skirta?
Posted: 18 Nov 2008, 10:34
by tckd
storms wrote:beje, o neskaitot kad cia ne tik vandalam endurom, bet ir pasidaugint bei pagert atvykstantiem buduliam su BNV skirta?
pliuszas uz pastaba.
Posted: 18 Nov 2008, 10:37
by _heyy
siandien coockiu trynimo diena!
lauke graziai prisnige, o anie apie besidauginancius budulius

Posted: 18 Nov 2008, 11:42
by didzhej
storms wrote:beje, o neskaitot kad cia ne tik vandalam endurom, bet ir pasidaugint bei pagert atvykstantiem buduliam su BNV skirta?
nu nelabai, ten su masina i ta keliuka patekti butu neimanoma, nebent bandyti su smartu kokiu lyst...
Posted: 18 Nov 2008, 13:03
by Renaz
ezhiukas wrote:as tai skaitau kad parku keliukais ar misko takeliais neturetu buti smaugiama. Ne tam jie skirti. Nori lengvai pasmaugt, susirandi koki miskoveziu isdarkyta misko keliuka ar prasta svyrkeli. Nori normaliai pasmaugt, varai i karjera. Normalu kad zmones pyksta jei lakstoma takeliais, kurie skirti tik pestiesiems. Ir px kad ten nera zenklo vaziuoti draudziama.
Is esmes pritariu. As uz race traku infrastrukturos vystyma bei sostines iskelima i Vasiukus! Noreciau, kad butu isaksfaltuotos dvi naujos ziedines trasos prie Vilniaus. Jei taip nutiktu, de facto butu aisku, kad aplink yra dar bent dvidesimt gerai priziurimu diortuniu trasu!
Posted: 18 Nov 2008, 13:05
by Renaz
Ziune wrote:
kalu sau minusa, kad per daug kalbu.
Nesibausk taip. Mes nubausim, jei bus reikalas. Rasykiate gerbiamasi, rasykite. Rinkite perlus.