Page 3 of 7
Posted: 28 Nov 2008, 15:50
by Username
Saviems reikia kalti pliusus o aniems tai minusus. Jo.
Posted: 01 Dec 2008, 14:39
by tckd
savaitgali slostydamas snargli pagalvojau
osfaltas sausas, beveik nesalta
tigi vaziok ir dziaukis.
taiva klausimas sportininkams: why not?
Posted: 01 Dec 2008, 14:47
by sai
why yes?
salyga buvo: vaziuok ir dziaukis, bet ne sportuok. kreipkis i vazinetojus

Posted: 01 Dec 2008, 14:53
by Vito
Smaugèiau. Ispanijoj.
Posted: 01 Dec 2008, 14:54
by sai
kooperuojames?

pirminykai, kur tas linkas, kur duoda smaugt!
Posted: 01 Dec 2008, 14:57
by ezhiukas
tai kad Ispanijoj salciau nei pas mus. Madride dabar tik apie 0

Posted: 01 Dec 2008, 14:57
by mindaugasa vol.2
sai wrote:kooperuojames?

pirminykai, kur tas linkas, kur duoda smaugt!
jei visai atvirai, tai nzn.
tada brausinau mazdaug european track days blablabla ir radau.
o nebuvau cionais imetes linko?
kadangi pats negaliu vaziuoti, tai nutariau galintiems nepadeti, o dar geriau butu - sutrukdyti.
shauniai sugalvojau?
Posted: 01 Dec 2008, 15:37
by Vito
ezhiukas wrote:tai kad Ispanijoj salciau nei pas mus. Madride dabar tik apie 0

Valensijoj ant savaitgaliaus +12 nusimato.
Posted: 01 Dec 2008, 15:37
by Vito
sai wrote:kooperuojames?

pirminykai, kur tas linkas, kur duoda smaugt!
Veiktø teleportacija - mielai

Posted: 01 Dec 2008, 18:12
by sai
mindaugasa vol.2 wrote:
kadangi pats negaliu vaziuoti, tai nutariau galintiems nepadeti, o dar geriau butu - sutrukdyti.
shauniai sugalvojau?
ne nu pagarba ir visa kita, bet krizes ir ispanijos akivaizdoj traukia grizt prie istaku

lygintuvus labiau megsti ar bijai?

Posted: 01 Dec 2008, 19:37
by mindaugasa vol.2
sai wrote:mindaugasa vol.2 wrote:
kadangi pats negaliu vaziuoti, tai nutariau galintiems nepadeti, o dar geriau butu - sutrukdyti.
shauniai sugalvojau?
ne nu pagarba ir visa kita, bet krizes ir ispanijos akivaizdoj traukia grizt prie istaku

lygintuvus labiau megsti ar bijai?

kokia ten meile, vaziuot negaliu
tuo paciu laukiu, kol valensijoj bus 40lt. /valanda
mugello dar krizes nepajuto, bet skaitau trackdaysai tures pigt visur!
Posted: 02 Dec 2008, 10:18
by Shtrych
mindaugasa vol.2 wrote:tuo paciu laukiu, kol valensijoj bus 40lt. /valanda
mugello dar krizes nepajuto, bet skaitau trackdaysai tures pigt visur!
kažkodėl turiu blogą nuojautą, kad tik mūsų super paruoštoje ir "userfriendly" trasoje trackdaysai, dėl gerinamos trasos dangos, paminkštinamų tvorelių ir kitaip gerinamos infrastruktūrios, brangs.
Kas gali paneigti?
Posted: 18 Dec 2008, 13:53
by gediminas
amebos! siandien i darba atsmaugiau su kuvalda, kaip ir visas dienas pries tai

Posted: 18 Dec 2008, 13:59
by Username
Paziuresim kaip ilgai tempsi
O uzvakar po darbo, nevaziavai su kuvalda?

Posted: 18 Dec 2008, 14:00
by sai
kas gaidys!? cia ne kuvaldu skyrelis, o smaugiku. aik konstruot
