Page 3 of 5
Posted: 22 Jan 2009, 14:12
by didzhej
ko ne kroselka nupeista?
Mano variantas: siulau isigyti koki nors ford transit (isbandyta) ir ji paversti sandeliuku ant ratu! su salyga, kad i ji telpa tikrai daug, galima butu nelabai jaudintis delto, kad jis kam nors kris i akis - lanus uzdazai ar pan. --- ka manot?
Posted: 22 Jan 2009, 14:15
by mindaugasa vol.2
geras! heyjui (pries tai buvo wundis. tai va, wundis negaus!)pliusas. pats sugalvojai? gali buti, kad dirbantis variantas.
bet kiek isradingumo musyse?!
tai va su salyga, kad as tokio isradingumo neturiu, tai visuomet stengiuosi is anksto apsirupinti minimaliai remonto irangele, kad paskum nereiketu staiga israsti dviracio 3kartus. rekomenduoju.
Posted: 22 Jan 2009, 14:18
by _heyy
didzhej wrote:ko ne kroselka nupeista?
Mano variantas: siulau isigyti koki nors ford transit (isbandyta) ir ji paversti sandeliuku ant ratu! su salyga, kad i ji telpa tikrai daug, galima butu nelabai jaudintis delto, kad jis kam nors kris i akis - lanus uzdazai ar pan. --- ka manot?
monesteris su potekste, ne siaip sau piestas!

Posted: 22 Jan 2009, 14:19
by didzhej
NU tai jau imaciau potekste.
delto dar kart klausiu: skaitai reikes taip remontuot?
Posted: 22 Jan 2009, 14:24
by _heyy
skaitau tinkamai aplaiscius viskas bus ore

Posted: 22 Jan 2009, 14:25
by didzhej
Siandiena galime laistyti kebulo nr ONLY

- veliau galesime ir dauzt bonke i kojele (bet tai kazkur vasario antroj pusej)
Posted: 22 Jan 2009, 17:59
by gintaras13
didzhej wrote:Siandiena galime laistyti kebulo nr ONLY

- veliau galesime ir dauzt bonke i kojele (bet tai kazkur vasario antroj pusej)
Tai ka butinai (kai ateis laikas) pasveikinsime istojus i street kluba

Posted: 22 Jan 2009, 18:03
by gintaras13
Nu hey pliusas pareina uz isradinguma ir pastangas tai iliustruoti, tik reikia isspresti galimo smagaus - stipraus posukio/smugio i sona problema, o visa kita manau imanoma sukombinuoti, na gal isskyrus "isvalyti garazo kampa"

Posted: 22 Jan 2009, 19:04
by wundis
gintaras13 wrote:
... pasveikinsime istojus i street kluba ...
prie progos, paminesiu, kad metinis street klubo nario mokestis yra 299,98 Lt + PVM. Aprangos kodas: dzinsai, odine striuke, marlono brando sukuosena ir laikisena.
iliustroju klubo meeta (archyvo medziaga):

Posted: 23 Jan 2009, 08:34
by gintaras13
Na dar papildant galima pastebeti, tai, kad laikai jau kiti ir tos kepureles klubo nariams nebutinos.
Potencialiems/busimiems nariams stojamojo mokescio mokejimui reikalinga saskaitos numeri nurodysime veliau

Posted: 23 Jan 2009, 08:36
by gintaras13
Posted: 23 Jan 2009, 10:11
by tckd
iliustroju galima stova, laiko stabilei

Posted: 09 Feb 2009, 13:21
by Yvl
Shiaures miestelio inovaciju centras pristato: "Ladder-lift 3000.2" !!!

Posted: 09 Feb 2009, 13:37
by _heyy
bet tai bac pirdai aptarnavimas. kada yvl'ui bepaskambintum, vis pirda taiso. ar cia drakonas sportiniu rezimu i darba smaugia

Posted: 09 Feb 2009, 13:40
by ezhiukas
taigi italiskas daiktas, ji ir turi buti pastoviai taisoma
