Page 3 of 3

Posted: 20 Dec 2008, 20:57
by gonsaless
=D> :D

Posted: 20 Dec 2008, 21:13
by _heyy
labas rytas.

i apdovanojimu kaeavana nespejau, o bet taciau grizus chebra nebuvo itin suzaveta apdovanojimais. anyway apdovanojimus apipilstem vilniuje pshik mat :occasion5: :partyman:

Posted: 22 Dec 2008, 12:54
by speeder
Apdovanojimai gerai... dave visko daugiau negu reikejo ir daugiau negu nusipelnes, gal net daugiau negu isvis norejau :D atrodo jau tiek laiko nevaziuoja niekas o kaip dalino taures taip ir dalina... tik kazkodel tai taures plastmasinem patapo :rock: isiiliustruoju :albino:
Image

Posted: 22 Dec 2008, 13:38
by zil130
Rinkimai LMSF. Laikas subines laižyti.
Torres 10- labai gerai.

Posted: 22 Dec 2008, 13:44
by speeder
zil130 wrote:Rinkimai LMSF. Laikas subines laižyti.
Torres 10- labai gerai.
ne ne, ne Torres 10- labai gerai, o 3.0 litro Torres 10- labai gerai :eb:

Posted: 22 Dec 2008, 17:47
by didzhej
_heyy wrote:labas rytas.

i apdovanojimu kaeavana nespejau, o bet taciau grizus chebra nebuvo itin suzaveta apdovanojimais. anyway apdovanojimus apipilstem vilniuje pshik mat :occasion5: :partyman:
Galvojau spejai, delto pateisinau, kad nekeli ragelio.
Dabar, kaip zinau, kad nespejai, nepateisinu, kad nekelei ragelio.
Bauda atsiimti vietoje.

Posted: 22 Dec 2008, 17:54
by _heyy
tu geriau paklausk ugniaus, kai busi motoshope, kodel as i ta karavana nespejau. jis tau israudes pasakys :P

Posted: 22 Dec 2008, 18:01
by didzhej
as su juo kalbejau, kai jis buvo pakeliui i ten kur isvaziavo sestadieni.
taves nepateisino niekaip, nepagalvojo, arba nebuvo delko!
Bauda atsiimti vietoje!

Posted: 22 Dec 2008, 19:20
by _heyy
o tu kadanors giries visiems jei kazka blogai padarai?

Posted: 22 Dec 2008, 20:15
by tckd
zil130 wrote:Rinkimai LMSF. Laikas subines laižyti.
Torres 10- labai gerai.
nemaisyt
rinkimai lmsf
prizai nmsf
pinigai vakare
ragai ir kanopos ryte

Posted: 22 Dec 2008, 23:33
by didzhej
_heyy wrote:o tu kadanors giries visiems jei kazka blogai padarai?
intriga gerai
bet jau turbut suvoki, kad trauktis nera kur :)