Page 3 of 12

Posted: 04 Jan 2009, 20:51
by mindaugasa vol.2
+1
samapalshchina rulez!

Posted: 04 Jan 2009, 21:31
by _heyy
:mp1:

skaitau uzmotyvavai darytis irgi, atai galvojau kad gausis viskas daug ilgiau ir brangiau :)

p.s. tik vakar kai skaiciau, kad siandien smaugsi, niekaip nesupratau kodel tau nereikia pirmadieni i darba ir kaip cia taip sugalvojai pirmadieni smaugt :D svenciu shkes per daug :roll:

Posted: 04 Jan 2009, 22:15
by tckd
uzmeciau ir as pliusiuka.
uzdejau dar viena jei parodytu kai an asfalto ziezerba skelia! :rock:

Posted: 04 Jan 2009, 23:15
by gonzas
nematau rewiuso apie laikyma ant sniego/ledo/pliurzos ir tttt


siandien kaime smaugem Vladimereca su lenciugais, tai eina belekur.
be grandiniu nejna niekur

Posted: 05 Jan 2009, 07:44
by Rashyd
nelaiko pizdec, tik nesugalvok darytis - neteksi netektu keusu dar karta...
gonzas wrote:nematau rewiuso apie laikyma ant sniego/ledo/pliurzos ir tttt


siandien kaime smaugem Vladimereca su lenciugais, tai eina belekur.
be grandiniu nejna niekur

Posted: 05 Jan 2009, 14:50
by Rashyd
A ir nu taip, prasome siusti paypalo donacijas is i jezus eta takas.lt

Posted: 08 Jan 2009, 21:36
by storms
rashydas - on vsemu galava
primoko vaikus visokiu zbitku
anava kuom uzsiimu kolei drakons ant sapkutes snaudzia...
Image

Posted: 08 Jan 2009, 21:37
by Arvis
Matant sita vaizda rankos nevalingai iesko bokalo alaus.

Edit...sitam setupe truksta kuvaldos ir komjaunimo tiesos. Pliusas uz kompozicija ir sv.Baltijos -1 plane.

Posted: 08 Jan 2009, 21:38
by storms
ans kazkur yra tikrai

Posted: 08 Jan 2009, 22:43
by _heyy
a tai va kur mano proxxono raktu komplektas! jau seniai ieskojau, kur as ji pasedejau :D

Posted: 08 Jan 2009, 22:54
by storms
2 proxxono raktu konplektai!

Posted: 08 Jan 2009, 23:01
by _heyy
aj tiksliai ir dj'aus proxoono dezute guli atidaryta !

Posted: 08 Jan 2009, 23:02
by Rashyd
O, Storms - PACAN! Sestadieni/sekm kvieciame i dvikove... tapeliu baloje... glaim net su priekaba naujaja privaziuot...


Dar tipsas... svarbus padangos ir varztu pasirinkimas, kolegos praktiak rodo paemus shudina padanga (E09) kietoka, mazi dygliai ir idejus palyginti stambius varztus tapo labai sunku uzmontuot. pasekoje pradurtos 2 kameros. darbas dar nebaigtas. AIskeja, kad priekine padanga yra iððûkis rimèiausias. siûlau nepadauginti su vaztu keikiu, galbut bverta kai kuriuos padangos dygliuose nesukti varztu. dar galbut preikiui geriausai eitu mano mineti 4.2mm plieno lakstu savisreigiai plisu 4mm nailonine verzle. Atminkime, kad priekui tenka mazesnis kruvis, nors svorio daug laikoma ant prirkio, bet jos vistik nedrasko variklis.

Posted: 08 Jan 2009, 23:03
by storms
beje, nusizengsiu sensejaus mokymams, ir bent jau priekineje padangoje spikus darysiu 0.5-1 cm
nusirdziai jusu dalaistorma
Image

Posted: 08 Jan 2009, 23:04
by tckd
storms wrote:ans kazkur yra tikrai
kad kompozicijoj netruksta alaus suvokiau tik kazkur po 2,22 minutes..
einaeinaeina

beje atsargia, esu kazkada pragrezes ir grindis namie :albino: