Page 3 of 8
Posted: 21 Apr 2009, 13:06
by Vito
Leiskite pavartoti lengvesnæ keiksmaþodþio versijà - blin.
Nuo kada pas mus varþybose toks antplûdis, kad sportininkai liptø vienas kitam per galvas? Ar èia prizai uþ dx pinigø?
Atvaþiuoja, pravaþiuoja, pasitenkina moraliðkai ir skirstosi. Taðkas. Ir poxui visiems tie nuostatai.
Posted: 21 Apr 2009, 13:10
by storms
Vito wrote:Ir poxui visiems tie nuostatai.
skaitau kad tai ir yra viena pagrindiniu LT motosporto bedu
px tapkes
vieni zmones ruosiasi pagal reikalavimus, kitiems px. juk vis tiek leis vaziuot. o tai klausimas tada, kam tie reikalavimai isvis aprasyti? kad popieriu sugadint?
Posted: 21 Apr 2009, 13:14
by Vito
Skaitau pagrindinë Lietuvos motosporto bëda yra bbz kiek federacijø.
Posted: 21 Apr 2009, 13:36
by motobiker
Vito wrote:Skaitau pagrindinė Lietuvos motosporto bėda yra bbz kiek federacijų.
bbz - tai viso labo 2..tiek pat kiek Latvijoje,Rusijoje ir dar keliose salyse..nematau cia jokios problemos.....
gal ir butu kazkokia beda jeigu vyktu kazkoks karas ar nesusitarimai.... dabar gi - kuo puikiausiai kol kas sutariama su Virgiu , NMSF nedaro to,ka daro LMSF ir siaip nedubliuoja jokiu ju funkciju...tad sioje vietoje nereikia backos ridenti

Posted: 27 Apr 2009, 11:30
by w919
Etapo tvarkaraštis ir papildomi nuostatai:
http://www.dolcemoto.lt/index.php?id,24
Posted: 27 Apr 2009, 13:54
by motobiker
israsas is papildomu nuostatu :
--- 2.6. Kiekvienoje klasėje dalyviams organizuojamos dvi privalomos treniruotės. ---
tvarkarastyje ne tik kad nera dvieju PRIVALOMU ( privaloma ,tai tokia treniruote ,kuri nera atskirai apmokestinama o vyksta varzybu remuose ir jos kaina iskaiciuota i startini mokesti ) bet is viso nera JOKIOS treniruotes ( nemaisome rytinio apsilimo su privaloma treniruote )....

EDIT : 1.maza to ,kad startinio mokescio kaina didziausia visam pabaltyjyje ,technine dokumentacija parasyta pusiau is lemputes ,tvarkarastis atsiranda likus 4 dienoms iki varzybu ,reglamentu atitikimai su FIM nuostatomis kvepia tik nuo automobiliu sporto federacijos nurasytose varzybu taisyklese, tai dar prie viso to ir treniruotes nusvilpe nuo sportininku...
2. o galima suzinoti - uz ka moketi ziurovams pirmaja varzybu diena ( sestadieni ) jeigu trasoje vyks tik laisvos treniruotes ir jokio kito varzybu veiksmo nebus ?

Posted: 27 Apr 2009, 15:29
by gonzas
aivarai, moketi reik uzh pabuvima gamtoje!
na kaip tu nesupranti, ekologija blyn.

Posted: 27 Apr 2009, 15:45
by motobiker
gonzas wrote:aivarai, moketi reik uzh pabuvima gamtoje!
na kaip tu nesupranti, ekologija blyn.

jeigu ekologija yra motociklu ismetamosios dujos,tai tada logiska

Posted: 27 Apr 2009, 15:52
by gonzas
na kazkas tai turi sumoketi uzh tersiama gamta, baidomus kiskucius ir astos (katra gyvena trobelej trasoj) mociutes ramybes nuostolius, taip pat uzh myzima krumuose, skruzdelynu trypima ir kamscius prie shviesoforo.
tai negi vargsus sportininkus greshi.
p.s.
nezinau, eit ar nejt i gonkes.
Posted: 27 Apr 2009, 16:12
by motobiker
gonzas wrote:
p.s.
nezinau, eit ar nejt i gonkes.
varyk ir net negalvok - o tai vel visas shishkas ant manes suvarys,kad gonkes zlugdau

Posted: 27 Apr 2009, 16:30
by gonzas
tai kad tu zhlugdai, tai jau senokai zinoma!
ash dar zinau kad tu pavogei milijona ish jako, todel trasos pashluot ner uzh ka!
Posted: 27 Apr 2009, 18:40
by motobiker
gonzas wrote:
ash dar zinau kad tu pavogei milijona ish jako, todel trasos pashluot ner uzh ka!
nu pypec - gavai puse,kad tyletum ir vistiek bangas keli

Posted: 27 Apr 2009, 18:46
by gonzas
nu gavau puse. o paskui sumokejai kazkokiam seniui su audibulka kad mane suvazinetu! teisybes nesuklastosi. visi i europarlamenta uzh tvarka ir teisinguma!
edit: su huskwarna diorterio nepagasdinsi

Posted: 28 Apr 2009, 01:02
by Kamstis
Atsiprasau kad ikisau trigrasi. Bet kaip su situ nuostatu "2.3. Dalyviai gali reklamuoti FIM, UEM, LMSF bei varžybų organizatorių ir rėmėjų simboliką." Tai ant kupros negali uzsirasyti "skaniausios Kamscio desros"

Posted: 28 Apr 2009, 08:23
by tckd
Kamstis wrote:Atsiprasau kad ikisau trigrasi. Bet kaip su situ nuostatu "2.3. Dalyviai gali reklamuoti FIM, UEM, LMSF bei varžybų organizatorių ir rėmėjų simboliką." Tai ant kupros negali uzsirasyti "skaniausios Kamscio desros"

o taigi neparasyta, kad negali arba gali tik paminetus, reklamuok ka nori tame tarpe gali ir paminetus
