Page 3 of 14
Posted: 23 Feb 2009, 10:56
by Arvis
Posted: 23 Feb 2009, 11:04
by Arvis
Posted: 23 Feb 2009, 11:06
by Arvis
Posted: 23 Feb 2009, 11:08
by Arvis
Posted: 23 Feb 2009, 11:09
by didzhej
Arvis wrote:
Sita gera!
Posted: 23 Feb 2009, 11:10
by storms
bled koki suda sukrovei
kaip atrodo dyvaisai as zinau
domina kaip modifikuot pagal auksciau minesta sspecifikacijas
-1 arviui
Posted: 23 Feb 2009, 11:13
by didzhej
Comercyje:
Yra priekaba trim motams vezti
BRENDERUP MC-2.
Kazkada as ja pats tasiau:
Kainuoja 2000 LT (kainavo 2500)
TA 2011
draudimas ir tt
2008metu
Telefonuoti: +37062222434
Posted: 23 Feb 2009, 11:14
by Arvis
axtuble bbs gauruotas, qrva as tave ant idejos uzvedineju del tvirtinimu. Imk suka minusa atgal.
Posted: 23 Feb 2009, 11:15
by storms
3 dreles i ja netilps
Posted: 23 Feb 2009, 11:15
by mindaugasa vol.2
ahoj. tris mocai ten netilps. ten gi vidurine - rampa pasikrovimui.
tris dreles gal ir galima belenkaip sumes, bet ne mocus?
storms, tai kokia priekaba turi? imesk vaizda, nu?
Posted: 23 Feb 2009, 11:20
by Qu'est ce que c'est
tai kad specifikacija skaitau debiliska. "perdaryt priekaba i motocikline, kad paskui nesunkiai persidarytu atgal i bulvine"

Posted: 23 Feb 2009, 11:20
by _heyy
mokeciau karpyti filmukus, iskirpciau is tokio megejisko filmo "televised" kaip yra kraunamas pikapas be rampu ir ttt po visosdienos smaugimo

Posted: 23 Feb 2009, 11:22
by tckd
arviuii pliuzsas uz zubrionka nu.
tik turiu itarima kad kiaulinis enduras ilgesnis uz sirsele.
Posted: 23 Feb 2009, 11:23
by _heyy
didzhej wrote:Comercyje:
Yra priekaba trim motams vezti BRENDERUP MC-2.
Kazkada as ja pats tasiau:
Kainuoja 2000 LT (kainavo 2500)
TA 2011
draudimas ir tt
2008metu
....
Telefonuoti: +37062222434
heh, cia aidos priekaba? netycia nepamirso, kiek anksciau mokejo ?

ar cia ir infliacyje pridejo?

Posted: 23 Feb 2009, 11:24
by Arvis
tai zr nuotrauka kur supermota kisa i priekaba. Te gi irgi zubras.