Page 3 of 14

Posted: 23 Feb 2009, 10:56
by Arvis
Image

Posted: 23 Feb 2009, 11:04
by Arvis
Image

Posted: 23 Feb 2009, 11:06
by Arvis
Image

Posted: 23 Feb 2009, 11:08
by Arvis
Image

Posted: 23 Feb 2009, 11:09
by didzhej
Arvis wrote:Image
Sita gera!

Posted: 23 Feb 2009, 11:10
by storms
bled koki suda sukrovei
kaip atrodo dyvaisai as zinau
domina kaip modifikuot pagal auksciau minesta sspecifikacijas
-1 arviui

Posted: 23 Feb 2009, 11:13
by didzhej
Comercyje:

Yra priekaba trim motams vezti BRENDERUP MC-2.
Kazkada as ja pats tasiau:

Kainuoja 2000 LT (kainavo 2500)

TA 2011
draudimas ir tt
2008metu

Image
Image

Telefonuoti: +37062222434

Posted: 23 Feb 2009, 11:14
by Arvis
axtuble bbs gauruotas, qrva as tave ant idejos uzvedineju del tvirtinimu. Imk suka minusa atgal.

Posted: 23 Feb 2009, 11:15
by storms
3 dreles i ja netilps

Posted: 23 Feb 2009, 11:15
by mindaugasa vol.2
ahoj. tris mocai ten netilps. ten gi vidurine - rampa pasikrovimui.
tris dreles gal ir galima belenkaip sumes, bet ne mocus?

storms, tai kokia priekaba turi? imesk vaizda, nu?

Posted: 23 Feb 2009, 11:20
by Qu'est ce que c'est
tai kad specifikacija skaitau debiliska. "perdaryt priekaba i motocikline, kad paskui nesunkiai persidarytu atgal i bulvine" :dontknow:

Posted: 23 Feb 2009, 11:20
by _heyy
mokeciau karpyti filmukus, iskirpciau is tokio megejisko filmo "televised" kaip yra kraunamas pikapas be rampu ir ttt po visosdienos smaugimo :rock:

Posted: 23 Feb 2009, 11:22
by tckd
arviuii pliuzsas uz zubrionka nu.
tik turiu itarima kad kiaulinis enduras ilgesnis uz sirsele.

Posted: 23 Feb 2009, 11:23
by _heyy
didzhej wrote:Comercyje:

Yra priekaba trim motams vezti BRENDERUP MC-2.
Kazkada as ja pats tasiau:

Kainuoja 2000 LT (kainavo 2500)

TA 2011
draudimas ir tt
2008metu
....

Telefonuoti: +37062222434
heh, cia aidos priekaba? netycia nepamirso, kiek anksciau mokejo ? :D ar cia ir infliacyje pridejo? :D

Posted: 23 Feb 2009, 11:24
by Arvis
tai zr nuotrauka kur supermota kisa i priekaba. Te gi irgi zubras.