Page 3 of 3
Re: Tankbagai traktoriui
Posted: 30 Aug 2010, 12:10
by ezhiukas
sissy bara galima pagamint. Galima net kazka sugalvot nesunkiai nuimama, kad kai nereikia galetum nuimt
Re: Tankbagai traktoriui
Posted: 30 Aug 2010, 12:13
by ezhiukas
arba galima burti kazka panasaus kaip cia -
http://www.facebook.com/album.php?aid=1 ... 4c7b31df5f" onclick="window.open(this.href);return false;
Tada sissy baro nereikia, bet prikabinimas biski ilgiau uztrunka
Re: Tankbagai traktoriui
Posted: 30 Aug 2010, 12:40
by Day
Nuimamas sissy bar butu labai smagu ... Nes kol kas tai taip panasiai ir buriu. Nebedziugina ta procedura.
Re: Tankbagai traktoriui
Posted: 30 Aug 2010, 13:02
by Teo
labiausiai užpisa, kai vidury kelionės staigiai ko nors prireikia iš apatinio maišo...
Re: Tankbagai traktoriui
Posted: 30 Aug 2010, 13:13
by ezhiukas
na matai, reikia gerai apgalvot pries pakuojant. Is tasiu dugno kai ko nors prireikia irgi biski uzpisa.
Re: Tankbagai traktoriui
Posted: 30 Aug 2010, 13:32
by El Traxo
ezhiukas wrote:sissy bara galima pagamint. Galima net kazka sugalvot nesunkiai nuimama, kad kai nereikia galetum nuimt
o kam gamint? Va jums prašom sisi originalas ant pardavimo. Puikus stovis, damoms nuolaidos

Re: Tankbagai traktoriui
Posted: 30 Aug 2010, 13:37
by Day
O kaip jis prisisuka? Reiktu, kad nesubjaurotu sparno grozio ;)
Re: Tankbagai traktoriui
Posted: 30 Aug 2010, 13:50
by El Traxo
Day wrote:O kaip jis prisisuka? Reiktu, kad nesubjaurotu sparno grozio ;)
Sysy buvo prie bagažinės (nuotrauka rasi
http://auto.plius.lt/skelbimas/autodaly ... /id-986864" onclick="window.open(this.href);return false;). Kaip ją užcustomaizint ant sporsterio? - barzdoti dėdės turi žinot

Re: Tankbagai traktoriui
Posted: 30 Aug 2010, 13:56
by ezhiukas
man atorodo bus paprasciau nauja pagamint, nei sita customizint...
Re: Tankbagai traktoriui
Posted: 30 Aug 2010, 14:00
by El Traxo
ezhiukas wrote:man atorodo bus paprasciau nauja pagamint, nei sita customizint...
ježeg, negadink biznio

Re: Tankbagai traktoriui
Posted: 30 Aug 2010, 14:08
by ezhiukas
biznis bizniu, o teisybe yra teisybe

Re: Tankbagai traktoriui
Posted: 30 Aug 2010, 14:26
by Day
Nebus biznio

Labai jau neelegantiskas variantas ... Va kad toks butu, arba kaip tas zemiau, dar butu galima kentet.
Re: Tankbagai traktoriui
Posted: 30 Aug 2010, 14:29
by Abbath
prie sito atlosiuko teks bigdoga isigyt
Re: Tankbagai traktoriui
Posted: 30 Aug 2010, 22:25
by Day
tai kad mano sporsteris grazesnis uz ta bigdoga ...