Page 3 of 3

Posted: 06 Mar 2009, 16:33
by Yvl
ale www headinge is karto pasimate, kas naujasis prezikas :)

Posted: 06 Mar 2009, 16:43
by Arvis
O! iskart kyla klausimas, kodel yra motobolas o supermoto nera. Taipogi ner jokios kategorijos traktoriam (fotografijos?). Mes tipo nesportiski ? Ar kaip ? Kas gali pakomentuot ? Galima ir i PM.

Posted: 06 Mar 2009, 16:44
by Yvl
Arvis wrote:Taipogi ner jokios kategorijos traktoriam (fotografijos?). Mes tipo nesportiski ? Ar kaip ? Kas gali pakomentuot ? Galima ir i PM.
joble! net modelio pavadinima turim sportiskiausia is visu! ane, mindaugai?

Posted: 06 Mar 2009, 16:51
by motobiker
Dolce Moto wrote:Gerb. Aivarai,

Prašymas, na baikit klaidint publika. Organizuokit Jūs savo varžybas kur tik norite. Ar kartodomuose, ar aerouostuose , ar dar kur kur nors pagal savo susikurtus nuostatus. Niekas Jums to nedraudzia daryti ir nekaišioja pagalių į ratus , ir nesiuntinėja pamokančių - grąsinančių laiškų, kaip nei kai kurie..
Paaiškinimas. Šiuo metu tik LMSF gali vykdyti Tarpatautinį statusą turinčias varžybas, bei ir Lietuvos čempionatą. Kadangi pernai esam gerai pamokyti, Tamstos, apie visą juridiką, viską stengiamės daryti teisiškai. O tai reiškia, jog Jūsų licenzijos yra niekinės (apart Jūsų pačių kieme, nebent Jūs nurodytumet kokiu pagrindu jos yra oficialios už Jūsų asociacijos ribų), nesvarbu, kad ir turit skambų pavadinimą, tačiau tai yra elementari organizacija , kaip ir šiuo atveju " Dolce Moto" su irgi kitaip skambiu pavadinimu, kuri savo licenzijų neišdavinėja dėl šių priežasčių:
LMSF sudaro Lietuvos moto asociacijos, klubai , kaip tos federacijos nariai. Tiek enduro, tiek motokroso, motobolo, žiedo ir ir kitų moto sporto šakų atstovai, kuri ir yra motociklų sportą kuruojanti valdžia Lietuvoje, ir esanti FIM ir UEM narė.
Todėl, mes, kaip "komerciniai organizatoriai", negalime pripažinti, bet kokios asociacijos licenzijų, nes teoriškai gautusi, jog bet kuri naujai įsteigta ar ilgėliau gyvuojanti organizacija BMSF , Java Moto ir pan. dalina dokumentus, be jokio juridinio pagrindo, taip pat yra tikimybė, kad visiškai nevertina fizinių-praktinių galimybių sportininko ir neišegzaminavus teorinių žinių apie elgimasi trąsoje, vėliavų reikšmes, saugą , kas sukeltų didelį pavojų aplinkiniams ir pan. , ir pan., jei būsimas sportininkas nedalyvavęs varžybose jokiose tik nusiperka iš bet kokio (grubiai tariant) kiosko, bet kokią licenziją, be jokių instruktažų ir t.t..
Jūs, juk kaip LMSF žiedo komiteto narys ir puoselėjantis saugumą trąsoje suprantate tai?
Tad neapsunkinkim sportininkam,entuziastam gyvenimo, trokšdami garbės, pripažinimo ar kitų genamų motyvų. Juk kiekvienas turi pasirinkimo teisę kur lenktyniaut ar NMSF lenktynėse , ar kitose jiems priimtinesnėse varžybose. Savo ruožtu pripažystam Jūsų didelį indėlį į motosporto propagavimą ir tikrai nebus jokios kliūtys sudaromos LMSF licenzijų išdavimui, sportininkams dalyvavusiems Jūsų organizuotose renginiuose. Ta gaida ir pabaikime šią diskusiją, o jei turėsit kokių pasiūlymų visada galit susiekti telefonu, el. paštu ar pan..

Pagarbiai,
"Dolce Moto"
oho, kokia tirada ir iškalbingumas ,emocijos net per kraštus liejasi :D Paklausiau apie licencijas ,o gavau išsamiausią paaiškinamąjį raštą pradedant nuo to ką mums daryti ir kur eiti iki pasiūlymo aiškintis viską paslapčia =D> Ir kaip pastebėjau jūs vis dar turite kažkokią nuoskaudą dėl praeitų metų ... bet jeigu jau prisiminėte tą "pamoką" tai kodėl nepaminėjote dėl ko viskas kilo ? kodėl gi neprisiminus ,kad jūsų ambicijos išdygo dėl tų "nelemtų" saugos zonų ,kurios šiemet vistiek turės būti įrengtos ,nes už tai prabalsavo dauguma žiedo sportininkų . Laikas sudėliojo viską į savo vietas ir parodė, kad mes buvome teisūs ;-) O jūs iš savo pusės parodėt savo principus, stojot prieš visus piestu , o naudos nebuvo jokios .... Tad ar vertėjo jums užsiraukti praeitais metais,jeigu vistiek teks rūpintis tų saugos zonų įrengimu šiemet ?
Kas liečia mūsų licencijas ,tai labai malonu sužinoti ,kad jos yra niekinės ,tik va klausimas ,kodėl su jomis galima dalyvauti varžybose užsienyje ,įskaitant ir Europos čempionatus ? - tikiuosi prisimenate ,kad patys dalyvavote su NMSF licencija dar 2007 metų Europos žiedo čempionate Brno :albino: Tada jums viskas tiko ir klausimų nekilo...bet dabar jos jau jums pasirodo neoficialios ( išaiškinkit man nesusipratėliui ,kaip gali būti - oficialiai registruotos federacijos ,oficialiai išduotos licencijos pasidaro neoficialiomis :-k )
Bet vistiek malonu sužinoti ,kad dabar Saulius,kaip naujas LMSF žiedo pirmininkas atidžiai išegzaminuos naujus narius ,pilnai paruoš sportui ir išleis į trasą dar labiau parengtus negu buvo daroma iki šiol ;-)
Ačiū už dėmesį,nes įtariu ir taip per daug bus skaitymo :-#

P.S. Taip pat ačiū už pasiūlymą rašyti jums asmeniškai ar skambinti ,tačiau man nėra ko slėti nuo visuomenės ir ,manau ,geriau aiškintis viską viešai ,kad paskui nebūtų skirtingų supratimų apie tuos pačius dalykus. Ir šiaip nematau tikslo slėptis - priešingai negu jūsų atstovas,rašo forume prisidengęs po viso klubo vardu :)

Posted: 06 Mar 2009, 16:57
by efk0nas
motobiker wrote: P.S. Taip pat ačiū už pasiūlymą rašyti jums asmeniškai ar skambinti ,tačiau man nėra ko slėti nuo visuomenės ir ,manau ,geriau aiškintis viską viešai ,kad paskui nebūtų skirtingų supratimų apie tuos pačius dalykus. Ir šiaip nematau tikslo slėptis - priešingai negu jūsų atstovas,rašo forume prisidengęs po viso klubo vardu :)
Nu tai čia gi standartiškai: jei prirašys nesąmonių ir kils skandalas, galės pasakyt, kad parašė nieko neišmananti sekretorė :oops:

Posted: 06 Mar 2009, 17:02
by motobiker
Arvis wrote:Sutinku su Traxo. Jei ne ambicijos butu galima sutart del licenzijos isdavimo reikalavimu ir standartu. Juokinga kai salyje yra 20 sportininku ir 2 susipriesinusios organizacijos.
dviejų susipriešinusių organizacijų nėra ;-) nes nėra susipriešinimo objekto - LMSF užsiima profais, mes pagaliau galime užsiimti savo darbais ir rūpintis mėgejais ... Kodėl LMSF Enduro komitetui nekyla problemų santykiuose su NMSF ? jeigu būtų kažkas negerai tarp pačių organizacijų ,tai būtų globalus nesusitarimas... o čia tik vienoje sporto šakoje :)

Posted: 06 Mar 2009, 17:05
by motobiker
mindaugasa vol.2 wrote:
.... ar tie valstybes skiriami trupiniai?
na tie valstybės trupiniai šiais metais papildys LMSF saskaitą daugiau negu 143000 lt :)

Posted: 06 Mar 2009, 17:59
by mindaugasa vol.2
na bet siemet ir letai pastas keliauja: iki siol negavau sporto departamento atsakymo, kiek siemet buvo skirta balsiu motociklu sporto federacijai ir parolimpinio motociklu sporto federacijai.
planuojam gauti mazdaug 50.000+50.000lt.
beje, siu metu balsiu ir parolimpinio motociklu sporto varzybu reglamentas yra turuputi pakeistas: panaikintos visos saugos zonos.
tuo butu nuo z.ezeru gatves iki sv.petro galima atlekti rekordiniu laiku ir be jokiu ten nenaudingu "eskiu"
notomorrow!

Posted: 07 Mar 2009, 21:11
by speedmonkey
As asmeniskai kaip neapsisprendziantis kuria licenzija imti,nusprendziau visai nedalyvaut varzybose .

Posted: 07 Mar 2009, 21:21
by gonzas
mindaugasa vol.2 wrote:na bet siemet ir letai pastas keliauja: iki siol negavau sporto departamento atsakymo, kiek siemet buvo skirta balsiu motociklu sporto federacijai ir parolimpinio motociklu sporto federacijai.
planuojam gauti mazdaug 50.000+50.000lt.
beje, siu metu balsiu ir parolimpinio motociklu sporto varzybu reglamentas yra turuputi pakeistas: panaikintos visos saugos zonos.
tuo butu nuo z.ezeru gatves iki sv.petro galima atlekti rekordiniu laiku ir be jokiu ten nenaudingu "eskiu"
notomorrow!

eeee mindaugai, o tai ash kaip suprantu by default tureciau gauti parolimpine licencija ir savaime aisku dar pensija kokia?

edit: irodymu, reikalingu parolimpinei licencijai gauti ash negaliu pateikti, ibo jie kaip daiktiniai irodymai buvo nukrapshtyti nuo avarija patyrusio motociklo bako, paskui prisegti prie bylos, o paskui uzhkasti Karmelavos kapinese, shalia kitu medicininiu atlieku.

:parolimpas: