Posted: 06 Mar 2009, 16:33
ale www headinge is karto pasimate, kas naujasis prezikas 
notomorrow
https://www.motofrakcija.lt/forum/
joble! net modelio pavadinima turim sportiskiausia is visu! ane, mindaugai?Arvis wrote:Taipogi ner jokios kategorijos traktoriam (fotografijos?). Mes tipo nesportiski ? Ar kaip ? Kas gali pakomentuot ? Galima ir i PM.
oho, kokia tirada ir iškalbingumas ,emocijos net per kraštus liejasiDolce Moto wrote:Gerb. Aivarai,
Prašymas, na baikit klaidint publika. Organizuokit Jūs savo varžybas kur tik norite. Ar kartodomuose, ar aerouostuose , ar dar kur kur nors pagal savo susikurtus nuostatus. Niekas Jums to nedraudzia daryti ir nekaišioja pagalių į ratus , ir nesiuntinėja pamokančių - grąsinančių laiškų, kaip nei kai kurie..
Paaiškinimas. Šiuo metu tik LMSF gali vykdyti Tarpatautinį statusą turinčias varžybas, bei ir Lietuvos čempionatą. Kadangi pernai esam gerai pamokyti, Tamstos, apie visą juridiką, viską stengiamės daryti teisiškai. O tai reiškia, jog Jūsų licenzijos yra niekinės (apart Jūsų pačių kieme, nebent Jūs nurodytumet kokiu pagrindu jos yra oficialios už Jūsų asociacijos ribų), nesvarbu, kad ir turit skambų pavadinimą, tačiau tai yra elementari organizacija , kaip ir šiuo atveju " Dolce Moto" su irgi kitaip skambiu pavadinimu, kuri savo licenzijų neišdavinėja dėl šių priežasčių:
LMSF sudaro Lietuvos moto asociacijos, klubai , kaip tos federacijos nariai. Tiek enduro, tiek motokroso, motobolo, žiedo ir ir kitų moto sporto šakų atstovai, kuri ir yra motociklų sportą kuruojanti valdžia Lietuvoje, ir esanti FIM ir UEM narė.
Todėl, mes, kaip "komerciniai organizatoriai", negalime pripažinti, bet kokios asociacijos licenzijų, nes teoriškai gautusi, jog bet kuri naujai įsteigta ar ilgėliau gyvuojanti organizacija BMSF , Java Moto ir pan. dalina dokumentus, be jokio juridinio pagrindo, taip pat yra tikimybė, kad visiškai nevertina fizinių-praktinių galimybių sportininko ir neišegzaminavus teorinių žinių apie elgimasi trąsoje, vėliavų reikšmes, saugą , kas sukeltų didelį pavojų aplinkiniams ir pan. , ir pan., jei būsimas sportininkas nedalyvavęs varžybose jokiose tik nusiperka iš bet kokio (grubiai tariant) kiosko, bet kokią licenziją, be jokių instruktažų ir t.t..
Jūs, juk kaip LMSF žiedo komiteto narys ir puoselėjantis saugumą trąsoje suprantate tai?
Tad neapsunkinkim sportininkam,entuziastam gyvenimo, trokšdami garbės, pripažinimo ar kitų genamų motyvų. Juk kiekvienas turi pasirinkimo teisę kur lenktyniaut ar NMSF lenktynėse , ar kitose jiems priimtinesnėse varžybose. Savo ruožtu pripažystam Jūsų didelį indėlį į motosporto propagavimą ir tikrai nebus jokios kliūtys sudaromos LMSF licenzijų išdavimui, sportininkams dalyvavusiems Jūsų organizuotose renginiuose. Ta gaida ir pabaikime šią diskusiją, o jei turėsit kokių pasiūlymų visada galit susiekti telefonu, el. paštu ar pan..
Pagarbiai,
"Dolce Moto"
Nu tai čia gi standartiškai: jei prirašys nesąmonių ir kils skandalas, galės pasakyt, kad parašė nieko neišmananti sekretorėmotobiker wrote: P.S. Taip pat ačiū už pasiūlymą rašyti jums asmeniškai ar skambinti ,tačiau man nėra ko slėti nuo visuomenės ir ,manau ,geriau aiškintis viską viešai ,kad paskui nebūtų skirtingų supratimų apie tuos pačius dalykus. Ir šiaip nematau tikslo slėptis - priešingai negu jūsų atstovas,rašo forume prisidengęs po viso klubo vardu
dviejų susipriešinusių organizacijų nėraArvis wrote:Sutinku su Traxo. Jei ne ambicijos butu galima sutart del licenzijos isdavimo reikalavimu ir standartu. Juokinga kai salyje yra 20 sportininku ir 2 susipriesinusios organizacijos.
na tie valstybės trupiniai šiais metais papildys LMSF saskaitą daugiau negu 143000 ltmindaugasa vol.2 wrote:
.... ar tie valstybes skiriami trupiniai?
mindaugasa vol.2 wrote:na bet siemet ir letai pastas keliauja: iki siol negavau sporto departamento atsakymo, kiek siemet buvo skirta balsiu motociklu sporto federacijai ir parolimpinio motociklu sporto federacijai.
planuojam gauti mazdaug 50.000+50.000lt.
beje, siu metu balsiu ir parolimpinio motociklu sporto varzybu reglamentas yra turuputi pakeistas: panaikintos visos saugos zonos.
tuo butu nuo z.ezeru gatves iki sv.petro galima atlekti rekordiniu laiku ir be jokiu ten nenaudingu "eskiu"
notomorrow!