Page 3 of 3

Posted: 03 May 2009, 23:35
by _heyy
noreciau isgirsti, kokia situacija daba su visom licencijom, atai registruojantis i gonkes visokiausiu gandu sklido tiek del lmsf tiek del nmsf licenciju.

but smagu kad butu apibendrintos shnekos, nes daba bardakas totalus :evil:

Posted: 03 May 2009, 23:56
by Yvl
pasak Juliaus is Porterio:
NMSF jau vel kaip ir nebera, visiems daro LMSF licenzijas dabar.

Posted: 03 May 2009, 23:57
by _heyy
tai yra bobu plepalai, kurie jau uzkniso. norisi zinot realia situacija.

Posted: 04 May 2009, 06:47
by zasiuks
Taigi teisejauju as visiems LT etapams, ir sake nuo sekancio enduro kroso etapo nebepriimti mums NMSF licenziju, visi turi pasidaryti normalias LMSF licenzijas. Del darymosi salygu kreipkites i giedre is LMSF.

Posted: 04 May 2009, 07:41
by motobiker
_heyy wrote:noreciau isgirsti, kokia situacija daba su visom licencijom, atai registruojantis i gonkes visokiausiu gandu sklido tiek del lmsf tiek del nmsf licenciju.

but smagu kad butu apibendrintos shnekos, nes daba bardakas totalus :evil:
kadangi nuo siu metu vel susinormalizavo situacija Lietuvos motociklu sporto federacijoje ,tai pagal bendra ( tarp LMSF ir NMSF ) susitarima visas licencijas enduro krosui bei ziedui nuo balandzio menesio isduoda tik LMSF ( neskaitant licenciju nuosaviems NMSF renginiams ) .Aksciau isduotos ( iki balandzio 1 d) NMSF licencijos enduro krosui NEMOKAMAI bus perdarytos i LMSF licencijas.

Posted: 04 May 2009, 07:43
by motobiker
Yvl wrote:pasak Juliaus is Porterio:
NMSF jau vel kaip ir nebera, ....
cia tai geras bejeris , idomu kur ji dingo - ? :lolol:

Posted: 04 May 2009, 08:57
by zasiuks
motobiker wrote:
Yvl wrote:pasak Juliaus is Porterio:
NMSF jau vel kaip ir nebera, ....
cia tai geras bejeris , idomu kur ji dingo - ? :lolol:
Dabar dirba jie po LMSF veliava

Posted: 04 May 2009, 09:00
by gonzas
tai nmsf yra amebos kolaborantai?

Posted: 04 May 2009, 09:15
by _heyy
motobiker wrote:
_heyy wrote:noreciau isgirsti, kokia situacija daba su visom licencijom, atai registruojantis i gonkes visokiausiu gandu sklido tiek del lmsf tiek del nmsf licenciju.

but smagu kad butu apibendrintos shnekos, nes daba bardakas totalus :evil:
kadangi nuo siu metu vel susinormalizavo situacija Lietuvos motociklu sporto federacijoje ,tai pagal bendra ( tarp LMSF ir NMSF ) susitarima visas licencijas enduro krosui bei ziedui nuo balandzio menesio isduoda tik LMSF ( neskaitant licenciju nuosaviems NMSF renginiams ) .Aksciau isduotos ( iki balandzio 1 d) NMSF licencijos enduro krosui NEMOKAMAI bus perdarytos i LMSF licencijas.
aciu uz ats. ar reik kazkur kreiptis, skambinti, rasyti rastus, ar licencijas visiem perdarys nemokamai ir pranes?

Posted: 04 May 2009, 09:56
by motobiker
_heyy wrote: aciu uz ats. ar reik kazkur kreiptis, skambinti, rasyti rastus, ar licencijas visiem perdarys nemokamai ir pranes?
del visa ko reiktu pasidometi pas Giedre kaip ten reikalai juda del nauju licenciju pagaminimo datos.Visais kitais klausimais ( anketu perdavimas ,nuotrauku ,finansiniai ir tt ) yra komunikuojama tiesiogiai tarp federaciju,nekeliant rupesciu sportininkams.

Posted: 04 May 2009, 09:57
by motobiker
zasiuks wrote:
motobiker wrote:
Yvl wrote:pasak Juliaus is Porterio:
NMSF jau vel kaip ir nebera, ....
cia tai geras bejeris , idomu kur ji dingo - ? :lolol:
Dabar dirba jie po LMSF veliava
turiu pasiulyma - nezinai situacijos,neklaidink visuomenes ;-)