Page 3 of 9
Posted: 06 May 2009, 13:07
by drzet'as
Ar jau ruosiates raliuj?
kiaip zadate spresti kuro trukumo problema?
Posted: 06 May 2009, 13:11
by _heyy
http://www.statoil.lt/ http://www.lukoil.lt/ ir kitos neblogai isprende kuro papildymo problema. siulau isbandyt.
Posted: 06 May 2009, 21:10
by drzet'as
O jai bako talpa tik 9 L kur tu miskuose rasi degaline
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Posted: 06 May 2009, 21:29
by tomasn
unt galinia sparniala bakelis su skotchu pritvirtintas. nors kaip supratau - praeituose raliuose marsrutas eidavo pro degaline ar bent jau arti jos?
Posted: 06 May 2009, 21:35
by drzet'as
tomasn wrote:unt galinia sparniala bakelis su skotchu pritvirtintas. nors kaip supratau - praeituose raliuose marsrutas eidavo pro degaline ar bent jau arti jos?
Tai vidury ralio yra kuro punktas bet man net iki jo neuzteko
Tai reiks kazka konstruoti

Posted: 06 May 2009, 21:40
by tomasn
nu tai vienareiksmiskai bembels (alaus?) ant sparno

Posted: 06 May 2009, 22:33
by didzhej
tigi praeitais metais buvo papildymo taskai, kooperuojiesi su kuom nors, kas irgi nori pasipildyt ir vsio...
Posted: 11 May 2009, 20:42
by drzet'as
Kaip pirmo GR foto ?
Kokie ispudziai?
Posted: 11 May 2009, 21:17
by _heyy
ispudziai tokie: kas su turistais vaziuos i raliuka, tegu eina i treniruociu sale - pirmas trecdalis ir ketvirtas penktadalis trasos su begemotais bus ka veikt ant bicepso. taip pat be piktu padangu ne nosies kist negalima.
kankurentu papirktas zurnalistas is balbieriskio
edit: ten tuckaus rojus, puse trasos - SAKNYS!
Posted: 11 May 2009, 21:29
by tckd
_heyy wrote:edit: ten tuckaus rojus, puse trasos - SAKNYS!
sakau gal endurkrosa imt, persimesciau su sportinyku 262 numeriu ir nereiktu simtu km viniot

Posted: 11 May 2009, 22:14
by Rashyd
hejau, emei sita? Is sono nevaikiskai atrodo...

Posted: 11 May 2009, 23:01
by didzhej
neramu man.
Posted: 11 May 2009, 23:17
by _heyy
nejamau, ameba.
Posted: 11 May 2009, 23:19
by zil130
O kiek pajemusių buvo?
Posted: 11 May 2009, 23:20
by _heyy
visi sportininkai jamo, nes treniravos prie man atvaziuojant. as kadangi smaugiau zvyrais ir tik spejau i gonkiu starta, tai nejamau. bent pasiteisinima turiu
