Page 3 of 14

Posted: 09 Mar 2009, 17:11
by Renaz
jara wrote:mane irgi iskaiciuok.
thnx
a kas tu toks? savas tipo?

Posted: 09 Mar 2009, 17:19
by jara
Renaz wrote:
jara wrote:mane irgi iskaiciuok.
thnx
a kas tu toks? savas tipo?
a ko gi ne?

Posted: 09 Mar 2009, 17:59
by wundis
k*rva, bespredalðèikø priviso.

ipisu minusa jarai.

ir jamu viena poliso vieneta baltasnapiams (uztat man dar stovi ).


:mbj:

apmokejimas metu gale?

Posted: 09 Mar 2009, 18:33
by jara
greit jau busiu daugiausiai dvasingu minusu turintis!
gal dar kas viena??? =D>

Posted: 09 Mar 2009, 18:48
by xkuza
snargliska viena prasyciau.

Posted: 09 Mar 2009, 18:49
by xkuza
jara wrote:greit jau busiu daugiausiai dvasingu minusu turintis!
gal dar kas viena??? =D>
Tau manes & tomasn nepavyt tokiais tempais :D

Posted: 09 Mar 2009, 18:51
by _heyy
nepamirskit, kad naujokam yra minusu limitas. ji virsijus, baninami #-o

Posted: 09 Mar 2009, 18:55
by jara
a koks limitas??
reix zinot, kada pries adminus gerintis pradet :rock:

Posted: 09 Mar 2009, 19:05
by gopel
O man galima 2*125 [-o<
Stormsui duosiu su JAWA pralegt :D

Posted: 09 Mar 2009, 19:10
by wundis
k*rva kas cia bl*d per avataru lietus.
minusai visiems su daugiau nei 2 spalvom, akyse raibsta nahui sitie koloritai bled.

:rembaks:

Posted: 09 Mar 2009, 19:13
by Kamstis
Hm a galima man viena vyriska? mano yamakei. Prasyciau tikslesne info i pm. Kur rublius siust kur vaziuot pasirasyt ir t.t.

Posted: 09 Mar 2009, 19:14
by storms
dabar taip infa:
visi kurie norit papigiaisko draudimo ryt prie saves turekit draudziamu tp duomenis bei elektroniniu pinigu
na aisku ir skaitykite MF

Posted: 09 Mar 2009, 20:51
by Renaz
jara wrote:a koks limitas??
reix zinot, kada pries adminus gerintis pradet :rock:
tai galim po blatu jau dabar suorganizuot nelaukiant.

Posted: 09 Mar 2009, 20:57
by Renaz
wundis wrote:k*rva kas cia bl*d per avataru lietus.
minusai visiems su daugiau nei 2 spalvom, akyse raibsta nahui sitie koloritai bled.

:rembaks:
sugalvojau nauja paredyma spalvingumui kontroliuoti. su salyga, kad frakcijoj dalyvauja senyvo amziaus jaunuoliu (gal net su regos problemom), spalvos bus isduodamos kaledinio periodo tvarka. skundus siusti landzbergiui arba valinsko firmai. aciu, kad esate.

Posted: 09 Mar 2009, 21:52
by jara
Renaz wrote:
wundis wrote:k*rva kas cia bl*d per avataru lietus.
minusai visiems su daugiau nei 2 spalvom, akyse raibsta nahui sitie koloritai bled.

:rembaks:
sugalvojau nauja paredyma spalvingumui kontroliuoti. su salyga, kad frakcijoj dalyvauja senyvo amziaus jaunuoliu (gal net su regos problemom), spalvos bus isduodamos kaledinio periodo tvarka. skundus siusti landzbergiui arba valinsko firmai. aciu, kad esate.
moraliskas minusas uz zvairuma :albino: