Posted: 09 Mar 2009, 17:11
a kas tu toks? savas tipo?jara wrote:mane irgi iskaiciuok.
thnx
a kas tu toks? savas tipo?jara wrote:mane irgi iskaiciuok.
thnx
a ko gi ne?Renaz wrote:a kas tu toks? savas tipo?jara wrote:mane irgi iskaiciuok.
thnx
Tau manes & tomasn nepavyt tokiais tempaisjara wrote:greit jau busiu daugiausiai dvasingu minusu turintis!
gal dar kas viena???
tai galim po blatu jau dabar suorganizuot nelaukiant.jara wrote:a koks limitas??
reix zinot, kada pries adminus gerintis pradet
sugalvojau nauja paredyma spalvingumui kontroliuoti. su salyga, kad frakcijoj dalyvauja senyvo amziaus jaunuoliu (gal net su regos problemom), spalvos bus isduodamos kaledinio periodo tvarka. skundus siusti landzbergiui arba valinsko firmai. aciu, kad esate.wundis wrote:k*rva kas cia bl*d per avataru lietus.
minusai visiems su daugiau nei 2 spalvom, akyse raibsta nahui sitie koloritai bled.
moraliskas minusas uz zvairumaRenaz wrote:sugalvojau nauja paredyma spalvingumui kontroliuoti. su salyga, kad frakcijoj dalyvauja senyvo amziaus jaunuoliu (gal net su regos problemom), spalvos bus isduodamos kaledinio periodo tvarka. skundus siusti landzbergiui arba valinsko firmai. aciu, kad esate.wundis wrote:k*rva kas cia bl*d per avataru lietus.
minusai visiems su daugiau nei 2 spalvom, akyse raibsta nahui sitie koloritai bled.