Page 3 of 4

Posted: 03 May 2009, 19:10
by zil130
Nu i nach tikrai gi, buvau nedėmesingas, reikės apie tai pagalvoti. Taip juk negalima gi. :oops:

Posted: 03 May 2009, 19:35
by wundis
kefiras kefiru, ale juokingai nudegiau snuki - tik desine puse! :oops:

Posted: 03 May 2009, 20:02
by tckd
wundis wrote:kefiras kefiru, ale juokingai nudegiau snuki - tik desine puse! :oops:
matyt kai pirmos komunijos ejai praklausei ta vieta kur reik atsukt kita zanda! :albino:

Posted: 04 May 2009, 15:52
by tckd
nu tay reveju:
antra is eiles diena Aliu duobej, gyvenimas bega pries akis.
po vakar skauda nudegusia oda, istraukiama tiuningine skarele su kaukuolem. statoile jamamas kruoizanas ir atvykus su gaidziais (pirma masina ziurovu parkinge!) susiliejama su sportininku gyvenimo ritmu. kuris prasideda daugmaz taip:

Image

priekabele durnlopu 1 vietai!;)

Image

o stai ir pasirodo pirmieji lengtynykai, kuriems motokroso legendos paduoda paruosta motocikla

Image

puse litro 1795 3kart atpisa monster energy

Image

augstesnio lygio lengtiniekus aptarnauja po dvi:

Image

o jei turi nauja gonda aptarnaujancio personalo skaicius eina i begalybe

Image

esminis libdukas, kad sitas motociklas naudoti netinkamas:

Image

tuo metu drebanciom rankom bet renkasi gerbejai,

Image

cia kazkoks vietinis, pasiroses pamokyt sportiniekus kai reik smauKt:

Image

pirmininkas negalejo net pagalvoti kad jo nanotexnologijos taip greit bus isisavintos sudabrydziu:

Image

beje stai ir jis pac:

Image

enduro tai Romantika, susiliejimas su gamta

Image

stai jau ir lekiam, net dumai ruksta, ziurim ne ten kur baravykai auga!

Image

oj kaip gerkle isdziuvo, remejai nesumokejo, tenka gerti is noname bambalio

Image

dede su usais piarvoje miasto vinters, plukesi visas 2h su ruuggstela, su salyga kad jaunimas stojo 4kart su savo 125cm3 piltis benzo, o tas nestojo, tai paskutiniam rate paliko jaunima po pamoku.

Image

palyginam kaip atrodo dede su usais ir kaip atrodo nedede be usu Šolyje:

Image

o stai ir finisas. paskutinis finisuoja (ne lentelei) bet apskritai jamaka kanpelio actovas

Image

tai po 2h honda nebenauja ir tiek. o visa kita kaip po senovei.

Image


Su jumis buvo maza dulkele is trecio intergalaktinio Aliu dulkiu ziedo.
:br:

Posted: 04 May 2009, 15:56
by didzhej
uz intergalantini reportaza +1
nesuprantu winterso.. jis ka SU SPARNELIAIS ten? Kaip aerodinamika veikia sparnelius kelnese???

Posted: 04 May 2009, 16:00
by wundis
ok. ta proga uzdesiu +1.

PS kaip supratau, ten pagiringi mechanikai drebanciom rankom rugstelai benza nepataike pripilt daug kartu, tai ir vis stojo ir stojo.

Posted: 04 May 2009, 16:43
by mindaugasa vol.2
tdkc reportazai, kaip visada.
aktualus.
dedam.
+.
1.

beje tas zaliukas, kur pamokyti gali, tai ma rods kelesi pamokyti fotografo?
o dar mikrobuso su portjerom UAB pavadinimas patiko: UAB LIKO.
liko ko, leiskite suzinoti? to bish, visko neishgere?

Posted: 04 May 2009, 20:41
by _heyy
mano asmeniniam mechanikui su skarele su akiniais su kepure su fotoaparatu :mp1: :wav:

o didz. gerb pirmininkui, tarptautiniskai asocijuotam teisejui visockiui reik padovanot lentute su uzrasu: "as prezidentas, visi lauk is tech zonos", nereiks ant visu rekt, nes tada visiem bus aisku kas cia verchas ! :albino:

Posted: 04 May 2009, 20:44
by storms
koks fotikas?
kodel horizontas kreivas?

Posted: 04 May 2009, 21:08
by mindaugasa vol.2
bet tai palaukime!
tai gaunasi, kad auksciausioje lygoje, mf spalvas (ir tai kitu spalvu pagrindu) gina tik superheyjus?
ahoj?!
gal suzinokime priezastis kodel?
rashydas?
enduro sexo partneriai?
renazas?

pastaba: ekonominis sunkmetis nesiskaito. cia ne pasiteisinimas. pasiteisinimai cia negalioja.

Posted: 04 May 2009, 21:16
by _heyy
del spalvu suzinokime, kad atvaziavo storas teisejas su dar storesniais vaikais (tik vezimeliu pavezami, patys nevaiksto) is latvijos su sublicolor orandzine liemene ir visiem litofcam isdeste ju spalvas. kitam etapui visi turim jamt kreidutes ir spalvot :evil:

Posted: 04 May 2009, 21:19
by mindaugasa vol.2
_heyy wrote:del spalvu suzinokime, kad atvaziavo storas teisejas su dar storesniais vaikais (tik vezimeliu pavezami, patys nevaiksto) is latvijos su sublicolor orandzine liemene ir visiem litofcam isdeste ju spalvas. kitam etapui visi turim jamt kreidutes ir spalvot :evil:
niponial? latvis pastate i vieta?
o tai spalvas gal varzybu reglamentas apibrezia?

Posted: 04 May 2009, 21:20
by didzhej
o bet taciau, pirminyke, nuotraukoje nuo apacios antroje matosi ziune -taip pat gyne MF spalvu gama!

Posted: 04 May 2009, 21:36
by tckd
_heyy wrote:tarptautiniskai asocijuotam teisejui visockiui reik padovanot lentute su uzrasu: "as prezidentas, visi lauk is tech zonos", nereiks ant visu rekt, nes tada visiem bus aisku kas cia verchas ! :albino:
kita kart isgirdes atsakyma i klausima kas toks busi, sakysiu nepazystu :albino: sikart as jam per svelnus buvau :-k

jeigu as te buciau paminetas pirminininko sarase tai bandyciau pasiteisint, kad tokiais kaip mano matorciklais te nevaziuoja..

Posted: 04 May 2009, 21:47
by zil130
Ieškojau ryškalų ir fiksažo pirmai dienai todėl apie antrą dieną kalbos nera.
http://picasaweb.google.lt/milashius/Aliai2009#