Ryt kas i zborus, su tuo prisirasysim, o kas ne i zborus, prisirasyt neteks. Nesiruosiu smaukytis su ta kolona iki isnaktu.
Kad vaziuot uzt i miska, nepazistu. Vistiek motobobu nera, o jei yra, tai priristos. Skaitau pirmoj pusej dienos (nuo pusynelio iki siemenso) galim su frakcija apsilt.
VIram po ryt jau nekalbet, kad prisirasymo nebuvo.
Laikas ir vieta kur pasirodyt?
Kas i gonkes, kas i zborus?
Man atrodo, kad tuoj tu būsi neprirašytas, nes akivaizdu, kad dar nesupratai savo kaip fukso vietos! Kelia jis čia matai reikalavimus vyrams.. Snarglius, ble!xkuza wrote:Ryt kas i zborus, su tuo prisirasysim, o kas ne i zborus, prisirasyt neteks. Nesiruosiu smaukytis su ta kolona iki isnaktu.
Kad vaziuot uzt i miska, nepazistu. Vistiek motobobu nera, o jei yra, tai priristos. Skaitau pirmoj pusej dienos (nuo pusynelio iki siemenso) galim su frakcija apsilt.
VIram po ryt jau nekalbet, kad prisirasymo nebuvo.
Laikas ir vieta kur pasirodyt?
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
- gintaras13
- Ganerio lankytojas
- Posts: 700
- Joined: 01 Jul 2008, 15:38
- Location: Vilnius