Kas i gonkes, kas i zborus?

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
xkuza
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 788
Joined: 28 Aug 2008, 21:43

Post by xkuza »

Ryt kas i zborus, su tuo prisirasysim, o kas ne i zborus, prisirasyt neteks. Nesiruosiu smaukytis su ta kolona iki isnaktu.

Kad vaziuot uzt i miska, nepazistu. Vistiek motobobu nera, o jei yra, tai priristos. Skaitau pirmoj pusej dienos (nuo pusynelio iki siemenso) galim su frakcija apsilt.

VIram po ryt jau nekalbet, kad prisirasymo nebuvo.
Laikas ir vieta kur pasirodyt?
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

busiu zymence ~13.00
Peace ДА!
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

xkuza wrote:Ryt kas i zborus, su tuo prisirasysim, o kas ne i zborus, prisirasyt neteks. Nesiruosiu smaukytis su ta kolona iki isnaktu.

Kad vaziuot uzt i miska, nepazistu. Vistiek motobobu nera, o jei yra, tai priristos. Skaitau pirmoj pusej dienos (nuo pusynelio iki siemenso) galim su frakcija apsilt.

VIram po ryt jau nekalbet, kad prisirasymo nebuvo.
Laikas ir vieta kur pasirodyt?
Man atrodo, kad tuoj tu būsi neprirašytas, nes akivaizdu, kad dar nesupratai savo kaip fukso vietos! Kelia jis čia matai reikalavimus vyrams.. Snarglius, ble! =;
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

alio!
ar ryt is vilniaus kas nors smaugs i gonkes, ay?
cross cojones PC
User avatar
gintaras13
Ganerio lankytojas
Posts: 700
Joined: 01 Jul 2008, 15:38
Location: Vilnius

Post by gintaras13 »

Ryt is ryto i gonkes smaugsiu as, bet is visko sprendziant panasu jog bus smaugiama amebiskai (su auto), tad visa tai uzvadinsiu vykimu i mokymus, kad labai nesimatytu jog ameba :oops:

Pakeleiviai priimami. Galite perduoti sia zinia savo draugams ir pazystamiems :D
Post Reply