Page 3 of 3
Posted: 01 May 2009, 16:59
by xkuza
Ryt kas i zborus, su tuo prisirasysim, o kas ne i zborus, prisirasyt neteks. Nesiruosiu smaukytis su ta kolona iki isnaktu.
Kad vaziuot uzt i miska, nepazistu. Vistiek motobobu nera, o jei yra, tai priristos. Skaitau pirmoj pusej dienos (nuo pusynelio iki siemenso) galim su frakcija apsilt.
VIram po ryt jau nekalbet, kad prisirasymo nebuvo.
Laikas ir vieta kur pasirodyt?
Posted: 01 May 2009, 17:25
by Yvl
busiu zymence ~13.00
Posted: 01 May 2009, 22:26
by efk0nas
xkuza wrote:Ryt kas i zborus, su tuo prisirasysim, o kas ne i zborus, prisirasyt neteks. Nesiruosiu smaukytis su ta kolona iki isnaktu.
Kad vaziuot uzt i miska, nepazistu. Vistiek motobobu nera, o jei yra, tai priristos. Skaitau pirmoj pusej dienos (nuo pusynelio iki siemenso) galim su frakcija apsilt.
VIram po ryt jau nekalbet, kad prisirasymo nebuvo.
Laikas ir vieta kur pasirodyt?
Man atrodo, kad tuoj tu būsi neprirašytas, nes akivaizdu, kad dar nesupratai savo kaip fukso vietos! Kelia jis čia matai reikalavimus vyrams.. Snarglius, ble!

Posted: 02 May 2009, 19:56
by mindaugasa vol.2
alio!
ar ryt is vilniaus kas nors smaugs i gonkes, ay?
Posted: 02 May 2009, 20:36
by gintaras13
Ryt is ryto i gonkes smaugsiu as, bet is visko sprendziant panasu jog bus smaugiama amebiskai (su auto), tad visa tai uzvadinsiu vykimu i mokymus, kad labai nesimatytu jog ameba
Pakeleiviai priimami. Galite perduoti sia zinia savo draugams ir pazystamiems
