Page 3 of 17

Posted: 04 May 2009, 21:05
by mindaugasa vol.2
anas, kur rankoj laikai, 3pries1 yr ismetimo sistemos voztuvo (aka EXUP) servomotoro jungtis. dar gali rasti nenaudojama lambda zondo fishke (EU modelis gi, bet kolega pasakys, ar ten tur but kazkoks disablinimas)
negyvi posukiai - gali buti kad reles aplamai ner. bet tai turi rasti tuscia 4 kontaktu jungti greiciausiai priekineje dalyje. antras variantas - nukirpti nx laidus ir viska apvynioti izulke, kad efkunas nerastu.
ar jau minejau pravodkes permetimo varianta?

Posted: 04 May 2009, 21:33
by efk0nas
Kaip turi atrodyt pati relė? Dėkui už patarimus :prayer:

Posted: 04 May 2009, 21:38
by sai
mindaugasa vol.2 wrote:ar jau minejau pravodkes permetimo varianta?
sweiks, efkunai :wave:
pirmininke, europravodke keist? khm..kur ja rast tokia :dontknow:

Posted: 04 May 2009, 21:57
by zil130
elektropravodkių krautuvej gi aišku. Skaitau efkunui reikia imtis plano Cherche le electricien...

Posted: 04 May 2009, 22:45
by El Traxo
efk0nas wrote:Kaip turi atrodyt pati relė? Dėkui už patarimus :prayer:
http://zx-10r.net/forum/showthread.php?t=7210 :roll:
http://www.kawiforums.com/showthread.php?t=15919

Posted: 04 May 2009, 23:01
by zil130
:helmet:

Posted: 04 May 2009, 23:10
by efk0nas
El Traxo wrote:
efk0nas wrote:Kaip turi atrodyt pati relė? Dėkui už patarimus :prayer:
http://zx-10r.net/forum/showthread.php?t=7210 :roll:
http://www.kawiforums.com/showthread.php?t=15919
Achiooookaz :gayfight:

P.S. blemba, pasirodo, ta pravodkė gamykliškai izulke apvyniota. Nekokybė :)

Posted: 04 May 2009, 23:11
by mindaugasa vol.2
as daba galvoju honda karve EU ir US pravodkes kuom skyresi?
pas amerikenus nebus imobilaizerio ir lambda sensoriaus jungties. daugiau skirtumu nepamenu.
bet cia mano pamastymas tik.
labai smagu nurakaliot nx pravodke iki keliu laidu: nieks nesipina, netabaluoja nereikalingos jungtys ir pan.
bet graziai nurinkt, su galimybe sugryzti prie street trim'o, labai jau daug peckeliones ir vis vien, kiekvienas gudresnis pacukas, ikises nosi po plastikais pasakys, kad mocas perrinktas ir t.t.
uztatai (ir dar todel, kad nusivoliojus buvo pazeista) as pirkausi antra pravodke ir niekam ne aciu: noriu permetu, noriu jungti reikalinga nusiplesiu.

Posted: 04 May 2009, 23:22
by Username
Kaip zinia, 08CBR amerikinis yra uzglushintas, lyginant su EU, bet glushinimas turbut siuo atveju vyksta paciame ECU. Tai provodke kaip ir turbut gal neprieko.

Nezinia kokiu analoginiu veiksmu imasi kiti gamintojai (kad imasi tai turbut 99%).

Posted: 04 May 2009, 23:26
by El Traxo
efk0nas wrote:Achiooookaz :gayfight:
Nu to tak, 30y30 :ANAL:
p.s. Parašyk, ar radai relią? Jei nei - jau žinai kaip pasigamint ;-)

Posted: 05 May 2009, 08:16
by mindaugasa vol.2
kaip taisykle, visi skirtumai (jei yra) - ECU
o ka, nauja karve lab skiriasi nuo amerikines? ar tik rev limiteris ikaltas zemiau (kaip buva su nekuriais mocais)?

Posted: 05 May 2009, 09:50
by Username
mindaugasa vol.2 wrote:kaip taisykle, visi skirtumai (jei yra) - ECU
o ka, nauja karve lab skiriasi nuo amerikines? ar tik rev limiteris ikaltas zemiau (kaip buva su nekuriais mocais)?
Dabar tiksliai nepamenu (cbr forumuose buvo tiksliau aprasyta), bet ten ecu ir ismetimas lygtais ir dar kazkokie sudai ideti kad apriboti max arklius ir garsa ir dar visokios ekologines huinios. Pati Honda oficialiai patvirtino

Posted: 05 May 2009, 09:55
by mindaugasa vol.2
Username wrote:
mindaugasa vol.2 wrote:kaip taisykle, visi skirtumai (jei yra) - ECU
o ka, nauja karve lab skiriasi nuo amerikines? ar tik rev limiteris ikaltas zemiau (kaip buva su nekuriais mocais)?
Dabar tiksliai nepamenu (cbr forumuose buvo tiksliau aprasyta), bet ten ecu ir ismetimas lygtais ir dar kazkokie sudai ideti kad apriboti max arklius ir garsa ir dar visokios ekologines huinios. Pati Honda oficialiai patvirtino
o tai cia ne kalifornijai only?
04-07 karvem (isskyrus kalifornijai skirtus) tai skirtumai tik tokie, kur anksciau rasiau.

taip jiems ir reikia! cia kotrela pralobavo JAV istatymo pataisas pries pilkaji importa!

Posted: 05 May 2009, 09:57
by Username
mindaugasa vol.2 wrote:
Username wrote:
mindaugasa vol.2 wrote:kaip taisykle, visi skirtumai (jei yra) - ECU
o ka, nauja karve lab skiriasi nuo amerikines? ar tik rev limiteris ikaltas zemiau (kaip buva su nekuriais mocais)?
Dabar tiksliai nepamenu (cbr forumuose buvo tiksliau aprasyta), bet ten ecu ir ismetimas lygtais ir dar kazkokie sudai ideti kad apriboti max arklius ir garsa ir dar visokios ekologines huinios. Pati Honda oficialiai patvirtino
o tai cia ne kalifornijai only?
04-07 karvem (isskyrus kalifornijai skirtus) tai skirtumai tik tokie, kur anksciau rasiau.

taip jiems ir reikia! cia kotrela pralobavo JAV istatymo pataisas pries pilkaji importa!
Ne ne, kalifornija yra atskira istorija. Cia visiems US CBR08 modeliams. A ko noreti, galingumus kelia, kuro ryja vis daugiau, gamta tershia svolacei vis labiau! Maij dog vil dai of zet!!

Tai ir glushinti poto juos tenka vis labiau.

Posted: 05 May 2009, 21:09
by efk0nas
Ką gi, laikas sekančiam reportažui iš Lampėdžiai SPA. Progresas vyksta (įdomu tik, ar ta linkme?):
Image

Taip atrodo laidai kairiam motociklo šone:
Image

Čia vaizdzelis po sėdyne:
Image

1-ajame apskritime esančios dvi fiškutės atjungtos ir paliktos kabėt. Čia nuo ECU? 2-ajame apskritime radau dar vieną labai panašią priizoliuotą fiškę (nuotrauka žemiau). Kas pasakys, kas per daiktas 3-čiajame apskritime?

Antroji priizoliuota fiškė:
Image

Nuo ko ji gali būt?

Dar truputį "atliekamų" detalių:
Image

Kam skirtas tas storas trosas?

Rezultate išsiaiškinau, kad plonasis laidukas yra iš šitos fiškės:
Image

ir skirtas pajungimui prie priekinio stabdžio rankenos. Hooray! Beliko gaut tą šūdelį, kuris sukasi prie rankenos kelmo ir prie kurio jungiasi antrasis laido galas :-k

Dar persiknisau seną stuff'ą ir radau posūkių relę iš Louis!
Image

Tiks ji standartiniams posūkiams, jei paaiškės, kad originalios nėra? Jos, beje, vis dar nerandu :pazors: