Page 3 of 34

Posted: 11 Jul 2009, 14:49
by sai
skaitau nusimoderuokit is sporto temos i pseudoenduro ar i belekur :)

Posted: 11 Jul 2009, 14:56
by didzhej
Nedrysk priestaraut!
visuomenei patinka, tegul buna!

Posted: 15 Jul 2009, 10:11
by Yvl
neverauskas isrado double cheeseburger backpack technologyje:

Image

Posted: 15 Jul 2009, 10:12
by didzhej
cia y kriega pridengta kita kuprinke.- skaitau tabulai veikia!

Posted: 20 Jul 2009, 10:40
by didzhej
Dedu mysle: Ducati servisas, bet ne Ducati - kas?
Ir antra mysle: kas islindo per bloka prie didesniu rpm nei laisvos apsukos?

Image

Posted: 20 Jul 2009, 10:46
by mindaugasa vol.2
augustu blokai nelaiko!
bet tai dabar remontelis sito daigto kainuos milijona #-o

Posted: 20 Jul 2009, 10:57
by Username
Bicas vaziuotojas pas aVgusta ikale pirma begi ant 250?

Posted: 20 Jul 2009, 11:12
by inter
Zinau kas cielas dvi aVgustas ir dar biski dukakiu turi (paaiskintu kodel ducati servisas). Is Vilniaus?

Posted: 20 Jul 2009, 11:16
by didzhej
Nu kazkaip neidomu tokias mysles uzdavinet.
Kodel islindo, nepasakysiu, bet lyg vijosi ducati (iskarto atsakau ne mane!)

p.s. mane porsche autostradoje atpiso ant isibegejimo nuo 50 km/h :((((

Posted: 20 Jul 2009, 11:46
by Username
didzhej wrote:Nu kazkaip neidomu tokias mysles uzdavinet.
Kodel islindo, nepasakysiu, bet lyg vijosi ducati (iskarto atsakau ne mane!)

p.s. mane porsche autostradoje atpiso ant isibegejimo nuo 50 km/h :((((
Kurioje autostrados vietoje tu startuoji is vietos? :-k

tigi raso, rollin' startas nuo 50kmh
kaimynai, ne ta pavara startavai.

Posted: 20 Jul 2009, 12:02
by didzhej
ten buvo toks juokingas nutikimas, as pralekiau pro ji vaziuodamas i pajuri, kaip jis atsidure priekyje nepamenu, bet buvo kelio susiaurejimas, po kurio as sededamas jam ant subines (2 gaike) laukiau kol pasitrauks... pasibaigus 'vienai juostai' buvo pagazuojama iki 'diodu' ir sprendziant is to kaip jis begejosi - jis taip pat mate ka nors zybcincio prie redline. Kadangi pirmais 3 begiais dar vaziavau pakankamai arti, o ijungus 5-6 jis tolo, padariau isvada, kad mano gaidukas nera skirtas performinti daugiau nei 200 km/h :(

Aaa, dar noriu pastebet, kad siandiena uzsakiau veidrodeli Ducaciui, nes anas neislaike palangos smalsuoliu, o gal piktu kaimynu, demesio! Luzo per ta dali kur metalas aplietas plastiku...

Posted: 20 Jul 2009, 13:36
by inter
O kaip siaip traktorius laiko, nesibarsto?
As per siemetinius raidautus sugebejau isbarstyti:
1. du varztus is random vietu
2. ventiliacijos groteles is pauodegio
3. spynele, velgi pauodegys
4. per puse nuo vibracijos luzo prietaisu skydelis , paprasciausiai istrupejo plastmase.
5. 200ml ausinimo skyscio ant savo kaires kojos.
Tuom ir patinka, kad gedimai nu nenuspejami, per 2-3 metus mintinai ismoksti savo motocikla ir persismelki ducati way of life (nors zmona sako, kad tai kazkokios sudegusios gumos ir alyvos kvapas).
Uztat eina du-pem ir mergom patink. Gyvenimas mane lepina. :albino:

Posted: 20 Jul 2009, 14:16
by Username
Username wrote:
didzhej wrote:Nu kazkaip neidomu tokias mysles uzdavinet.
Kodel islindo, nepasakysiu, bet lyg vijosi ducati (iskarto atsakau ne mane!)

p.s. mane porsche autostradoje atpiso ant isibegejimo nuo 50 km/h :((((
Kurioje autostrados vietoje tu startuoji is vietos? :-k

tigi raso, rollin' startas nuo 50kmh
kaimynai, ne ta pavara startavai.

Blia vel turbut kazkas su admino teisem (mindaugas) editino mano posta? :D :albino:

Blogai perskaiciau, galvojau is vietos iki 50. Nu siaip ka as zinau bet gal ne su porsais draginti virs 100kmh sedint ant streeto?

Ta proga klipukas DJ'ui (paguodos). Ziureti iki galo (5:05):

http://www.youtube.com/watch?v=Kp5N2zIvN9g


O kad naujas dukas, sugedo bestovedamas - viskas normaliai. Taip turi buti :-$

Posted: 20 Jul 2009, 14:17
by didzhej
inter wrote:O kaip siaip traktorius laiko, nesibarsto?
Konstatuosiu po 10.000 km (liko 2000 km palaukt).
Siaip laiko atrodo (tris_syk_tfu)
As per siemetinius raidautus sugebejau isbarstyti:
1. du varztus is random vietu
Is kuprines... batu... salmo?

2. ventiliacijos groteles is pauodegio
[/quote]
Jokinga.
3. spynele, velgi pauodegys
Paaiskink?!
4. per puse nuo vibracijos luzo prietaisu skydelis , paprasciausiai istrupejo plastmase.
Made in Kinija gal?
5. 200ml ausinimo skyscio ant savo kaires kojos.
esu turejes ~2 ltr tepalo is BMW per slanga ant kojos.
Dzinai simesti, batai dar siandiena graziu skirtingu spalvu!
Tuom ir patinka, kad gedimai nu nenuspejami, per 2-3 metus mintinai ismoksti savo motocikla ir persismelki ducati way of life (nors zmona sako, kad tai kazkokios sudegusios gumos ir alyvos kvapas).
jokiu budu negalima leisti zmonai galvoti, kad ji teisi, nors gal ir teisi - kas cia zino!
Uztat eina du-pem ir mergom patink. Gyvenimas mane lepina. :albino:
Del dupem suprantu. bet zmona turi, kokios mergos!? :)

Ducati veidrodelis 4'adeini bus prisuktas i vieta.
Beje, ar sakiau, kad taip motas atrodo net kazkaip sexoviau!?

Posted: 20 Jul 2009, 14:23
by didzhej
Username wrote:


Blia vel turbut kazkas su admino teisem (mindaugas) editino mano posta? :D :albino:

Blogai perskaiciau, galvojau is vietos iki 50. Nu siaip ka as zinau bet gal ne su porsais draginti virs 100kmh sedint ant streeto?

Ta proga klipukas DJ'ui (paguodos). Ziureti iki galo:

http://www.youtube.com/watch?v=Kp5N2zIvN9g


O kad naujas dukas, sugedo bestovedamas - viskas normaliai. Taip turi buti :-$

Kadangi nesu taves mates su baiku (ir cia ne pyzdavone), delto klausiu: ar cia toks pats zalias kaip tavo?

Biski nepatiko, kad prie 300 (ant nindzes) Porsche mazejo!
kas per issisokelis?!

Skiriamosios baltos juostos per lietu - ar va taip lekiant (nu ~150-180) ir jus (kitu irgi klausiu) uztaso, ar as nesuprantu kaip per jas vaziuot?