Page 3 of 5
Re: Ismetimo sistemos triuksmo lygis
Posted: 31 Jan 2011, 10:03
by mindaugasa vol.2
labadiena,
o kaip skaitot, kuri ismetimo sistema yra kieciausia is visu?
as gal skaitau, kad termignoni, o po to gal akrapas. be to arata ir arrow ir gal leovinci.
o kiti tai ne.
ypac twin brotha ne.
Re: Ismetimo sistemos triuksmo lygis
Posted: 31 Jan 2011, 10:06
by jara
a ko twinbro, ne??

per garsus? nefasonas? ar kas?
pasijamiau viena toki savo suskiui, bet dabar galvoju, kad reikia jamti arba leo arba strele

Re: Ismetimo sistemos triuksmo lygis
Posted: 31 Jan 2011, 10:13
by mindaugasa vol.2
ti jie ar tik ne sliponais pradeda ir uzbaigia? ar turi pilna sistema? nepilna nesiskaito. slipona ir as galiu susukti, didelio mokslo ten nereikia.
Re: Ismetimo sistemos triuksmo lygis
Posted: 31 Jan 2011, 10:24
by storms
tbr turi full system
bet tai nekeicia fakto, kad produktas subalansuotas skvydams
Re: Ismetimo sistemos triuksmo lygis
Posted: 31 Jan 2011, 10:25
by Wobbler
Jei suskiui tai Yoshi paliubomu.
Yoshimura yra dvasingiausi duslintuvai. Del ju ilgalaikio involvmento i reisinga.
Nepatinka:
Scorpion
Racefit
Beowulf
Fuel
Leo Vince yra nuriebinta Arrow'su versija.
Re: Ismetimo sistemos triuksmo lygis
Posted: 31 Jan 2011, 10:28
by jara
du broliai nepilni. tik bakelis ;)
kalektorius akrapo.
midpaipas bus pirktas is agrotiekimo.
del joshi, tai tikiu, kad dvasinga, bet ir brungu velniskai.
tai galvoju gal, kol da yra galimybe perbegt i arrow arba leo stovykla
Re: Ismetimo sistemos triuksmo lygis
Posted: 31 Jan 2011, 10:32
by storms
gyvai NAUJUS bakelius ciupyjau tik yoshi, microna (aTa), fueli ir leo.
pagal pagaminimo kokybe negaleciau isskirt ne vieno.
Re: Ismetimo sistemos triuksmo lygis
Posted: 31 Jan 2011, 10:38
by mindaugasa vol.2
yoshis tai tik suskiams. o ar jie ten ilgai itraukti i gonkes, ar ne, tai jau kitas klausimas. skaitau, kad gal yra ilgiau itrauktu, nia?
be to tai yra sunsnukiu mikimauzu darbas. o sunsnukiai jie del to, kad kadaise isdure yoshimura-japona, kai tas bande pradeti bizni statuose. permete per borta ir japonui reikejo skolintis babkiu bilietui namo.
o amerikosai eme ir issuko marke. kaip tokius vertinti?
Re: Ismetimo sistemos triuksmo lygis
Posted: 31 Jan 2011, 10:57
by Username
mindaugasa vol.2 wrote:labadiena,
o kaip skaitot, kuri ismetimo sistema yra kieciausia is visu?
as gal skaitau, kad termignoni, o po to gal akrapas. be to arata ir arrow ir gal leovinci.
o kiti tai ne.
ypac twin brotha ne.
beet
Re: Ismetimo sistemos triuksmo lygis
Posted: 31 Jan 2011, 11:02
by storms
ar jau minejau, kad braliukai daro vienus seksualiausiu exhaustu ever?

Re: Ismetimo sistemos triuksmo lygis
Posted: 31 Jan 2011, 11:07
by mindaugasa vol.2
nu tai braliukai tik ant isvaizdos ir losia.
turbut ir tave papirko slipono grozis, kad pirkai butent ta karve, nia?
useraname: jokiu bet. kas cia per samapalai-prototipai? kalbam apie eiliniam sesku ghetto bro iperkamas isitemas.
Re: Ismetimo sistemos triuksmo lygis
Posted: 31 Jan 2011, 11:10
by Wobbler
storms wrote:ar jau minejau, kad braliukai daro vienus seksualiausiu exhaustu ever?
jei kalba uzejo apie seksualuma, tai pristatau 'Tigcraft'
Re: Ismetimo sistemos triuksmo lygis
Posted: 31 Jan 2011, 11:15
by storms
skaitau aniem ant seksualumo dar reikia padirbeti...
chekaut
Re: Ismetimo sistemos triuksmo lygis
Posted: 31 Jan 2011, 11:16
by mindaugasa vol.2
wobliar: ti visi rimti garaziukai taip daro.
beje, toki nedideli isrietima galejo ir ne milijono siuliu suorganizuoti. yra gai valcuotos alkunes, nekintamo vidinio skersplocio (as tokiu turiu, heeej!). todel skaitau, kad cia bling-bling, o ne rimtas perfomancas.
svarbiau, kad midpipeas kintamo diametro. cia jau rimciau.
Re: Ismetimo sistemos triuksmo lygis
Posted: 31 Jan 2011, 11:19
by storms
haha tik dabar pamaciau
atkreipet demesi i karves bobbinsa sheshku ghetto style?