Page 3 of 38

Posted: 17 Jun 2009, 19:09
by El Traxo
dunse wrote: o varztas ant karbo apsukom padidint??? ar tokio ner ant iksero?
Turi būti :) Nedraugauju dar su šita technika. Kol negaraže, skaitau manualą :puter:

Posted: 17 Jun 2009, 20:32
by Rashyd
nep.. proto, valyti korba, tada sukineti... beje is zinios, kad tepalas sviezias?

Posted: 17 Jun 2009, 22:14
by El Traxo
Rashyd wrote:nep.. proto, valyti korba, tada sukineti... beje is kur zinios, kad tepalas sviezias?
tepalas sviesus, ne juodas. Ar harduose nespėja nujuodot? :roll:

Posted: 17 Jun 2009, 22:33
by zil130
ne ant tepalo reikia taupyti.

Posted: 17 Jun 2009, 22:39
by Rashyd
tai gal primyzo tau i ta tepala...
pili sintetika, pas heyju castrolio paimk.. ir t.t.
El Traxo wrote:
Rashyd wrote:nep.. proto, valyti korba, tada sukineti... beje is kur zinios, kad tepalas sviezias?
tepalas sviesus, ne juodas. Ar harduose nespëja nujuodot? :roll:

Posted: 01 Jul 2009, 21:33
by El Traxo
Aha! Pagaliau!
šiandien buvo nuimtas karbas. Išardytas, išvalytas ir prapūstas.
Surinkau viską atgal.
Pakui buvo kikinimo seansas... Neužkikinau... :evil:
Skaitau db manualą apie pilot screw adžastmentą. Ryt žaisiu vėl.

Image

p.s. Kas ten norėjo pakikint? Velkuomen bile kada!

Posted: 01 Jul 2009, 21:50
by storms
BETTAIPADANGOSBLE
...

Posted: 01 Jul 2009, 22:09
by Yvl
storms wrote:BETTAIPADANGOSBLE
...
..kaip per sviesta!!!

Posted: 01 Jul 2009, 22:13
by tckd
kas cia do bajerai, njusipirkus endura karba pust?
tigi smaugt reik!!!!! ar cia jebejui buvo parasyta nusipirkus tereikia prapust karba? kiek pamenu pries tai kickinos tai nax ji pust, kad nesikinkintu?
:occasion2: apie padangas ka galvoja savininkas net neklausiu. nes kazkaip isejo daug klausimu esminiais klausimais.

Posted: 01 Jul 2009, 22:17
by Yvl
taigy kikinos ale be pacoso nepracoval :asshole:

Posted: 01 Jul 2009, 22:17
by El Traxo
storms wrote:BETTAIPADANGOSBLE
...
nu tak, anglas gi darban važinėjo :)

Posted: 02 Jul 2009, 00:12
by didzhej
tu gal dar gaikes nesukiok, paziurek, nejuokauju, bet gal kokio kraniuko neatsukai, arba kazka ne taip susukai - nebuna stebuklu!

Posted: 02 Jul 2009, 08:34
by Rashyd
haha, stebuklu BÛNA.

na o siaip tai nenuostabu. anglas susireguliavo, kad dirbtu prie gyvenime nevalyto korbo ir belenkokio oro filtro. automatiskai isvalius nesikuria. Isavalai, pakeiti ka reik tada reguliuoji. nemokesi reguliuto endurke nevaziuosi arba vaziuosi uz brangiai ir maloneje kokios sasos ar misos is garazu. o ju malone yra permaininga. arba draugu reik turet. ar skaitua rei kaprudot endurke.
hehe

P.S. dj, isvelgiu baimes gaidele kalbant apie jo purðkenybæ korbà

didzhej wrote:tu gal dar gaikes nesukiok, paziurek, nejuokauju, bet gal kokio kraniuko neatsukai, arba kazka ne taip susukai - nebuna stebuklu!

Posted: 02 Jul 2009, 08:38
by ezhiukas
pas mane irgi yra baime korbam. Bet skaitau reikia pasiryzt ir viena karta issiaiskint kas tas per huinia yr! :)

Posted: 02 Jul 2009, 09:11
by El Traxo
jo, karbas dalykas mistinis :D Paskutinį kartą karbą rankose (nuėmęs) laikiau prieš kokį 19 metų. Sovietiniais laikais niekas jų nebijojo (dalis kaip ir bet kuri kita), bilekurioj avtolavkoj būdavo po kelis variantus rem-koNplektų su tarpinėm ir įvairiausiais žikleriais, o žikleriais eksperimentuodavo bet kuris atsuktuvą nulaikantis vIras. O bet turiu pripažiti "Weberis" buvo way paprastesnis:

Image