Posted: 30 Jun 2009, 17:51
o anas nepasakytu, kaip ir kada naudoti galini stabdy, nes jauciu, kad kaimynas dar cia labai nemazai praranda.
varianc.speeder wrote:o pagal plada jei vaziuot, tai jauciu skirtumas butu kad pries posuki nereikia prisistabdyt
su salyga kad asmenys su dideliais kiausiniais ant lietuvos zinomi, tai praktiskai skelbimo talpint neapsimoka, skambini sakai kaina ir keitiesimindaugasa vol.2 wrote:varianc.speeder wrote:o pagal plada jei vaziuot, tai jauciu skirtumas butu kad pries posuki nereikia prisistabdyt
skelbimas-komercija: keiciu du kiausinius i du didelius kiausinius
klausimas butu ar aplamai tu nori enlarge'inti savo cojones? nes sukant rankena kaip tikri bachurai suka, tikimybe pasikabinti conjones ant kacergos atbojniko pasidaro labai nemenkamindaugasa vol.2 wrote:vienzo atsakymas i mano klausima butu: enlarge your cojones?
cia siu metu tikslas nr2Username wrote:O ar duoda ko nors kai palendi po 1.20? pinigu ar bobu gal?
man asmeniskai niekas nieko nedave... skaitau kad lindimas po 1.20 yra betikslis, jau jau lyst tai iskart po 1.15Username wrote:O ar duoda ko nors kai palendi po 1.20? pinigu ar bobu gal?
O tai palindus po 1.15 gal jau ka nors duoda?speeder wrote:man asmeniskai niekas nieko nedave... skaitau kad lindimas po 1.20 yra betikslis, jau jau lyst tai iskart po 1.15Username wrote:O ar duoda ko nors kai palendi po 1.20? pinigu ar bobu gal?
greitu laiku nezadu palyst, tai labai negvildenu sito egsistencinio klausimoUsername wrote:O tai palindus po 1.15 gal jau ka nors duoda?speeder wrote:man asmeniskai niekas nieko nedave... skaitau kad lindimas po 1.20 yra betikslis, jau jau lyst tai iskart po 1.15Username wrote:O ar duoda ko nors kai palendi po 1.20? pinigu ar bobu gal?