Page 3 of 5

Posted: 30 Jun 2009, 17:51
by didzhej
o anas nepasakytu, kaip ir kada naudoti galini stabdy, nes jauciu, kad kaimynas dar cia labai nemazai praranda.

Posted: 30 Jun 2009, 19:18
by mindaugasa vol.2
tai pagal julka iki siol ir vaziavau.
dabar skaitau, kad reikia vaziuoti pagal plada
kaip pladas vaziuoja?

Posted: 30 Jun 2009, 23:34
by didzhej
Nu tai reikia daugiau info, pladuk - duok.

Posted: 01 Jul 2009, 10:40
by speeder
o pagal plada jei vaziuot, tai jauciu skirtumas butu kad pries posuki nereikia prisistabdyt :D

Posted: 01 Jul 2009, 12:45
by mindaugasa vol.2
speeder wrote:o pagal plada jei vaziuot, tai jauciu skirtumas butu kad pries posuki nereikia prisistabdyt :D
varianc.
skelbimas-komercija: keiciu du kiausinius i du didelius kiausinius

Posted: 01 Jul 2009, 13:02
by speeder
mindaugasa vol.2 wrote:
speeder wrote:o pagal plada jei vaziuot, tai jauciu skirtumas butu kad pries posuki nereikia prisistabdyt :D
varianc.
skelbimas-komercija: keiciu du kiausinius i du didelius kiausinius
su salyga kad asmenys su dideliais kiausiniais ant lietuvos zinomi, tai praktiskai skelbimo talpint neapsimoka, skambini sakai kaina ir keitiesi :-k

Posted: 01 Jul 2009, 13:08
by mindaugasa vol.2
vienzo atsakymas i mano klausima butu: enlarge your cojones?

Posted: 01 Jul 2009, 13:20
by speeder
mindaugasa vol.2 wrote:vienzo atsakymas i mano klausima butu: enlarge your cojones?
klausimas butu ar aplamai tu nori enlarge'inti savo cojones? nes sukant rankena kaip tikri bachurai suka, tikimybe pasikabinti conjones ant kacergos atbojniko pasidaro labai nemenka :-k

cia pasistoja kitas klausimas, ar geriau mazi kiausiniai ten kur ju vieta, ar dideli kiausiniai ant kacergos stulpelio :chain:

Posted: 01 Jul 2009, 13:24
by mindaugasa vol.2
nu gal galima moksliskai prieiti prie klausimo ir techniskai ivaziuoti 1.15 (kol kas geriau man nereikia) ir be motociklu gedimu?
hehe
juokauju.
man reikia po 1.20 palyst ir tai yra imanoma vien tik sumazinus klaidas, kurias darau. nereikia ne daugiau rankenos sukti.
nuo ko viskas ir prasidejo

Posted: 01 Jul 2009, 13:28
by Username
O ar duoda ko nors kai palendi po 1.20? pinigu ar bobu gal? :tonqe:

Posted: 01 Jul 2009, 13:29
by mindaugasa vol.2
Username wrote:O ar duoda ko nors kai palendi po 1.20? pinigu ar bobu gal? :tonqe:
cia siu metu tikslas nr2

gyvenime turi buti tikslai kazkokie

Posted: 01 Jul 2009, 13:31
by speeder
Username wrote:O ar duoda ko nors kai palendi po 1.20? pinigu ar bobu gal? :tonqe:
man asmeniskai niekas nieko nedave... skaitau kad lindimas po 1.20 yra betikslis, jau jau lyst tai iskart po 1.15 :D

Posted: 01 Jul 2009, 13:33
by Username
speeder wrote:
Username wrote:O ar duoda ko nors kai palendi po 1.20? pinigu ar bobu gal? :tonqe:
man asmeniskai niekas nieko nedave... skaitau kad lindimas po 1.20 yra betikslis, jau jau lyst tai iskart po 1.15 :D
O tai palindus po 1.15 gal jau ka nors duoda? :downtown:

Posted: 01 Jul 2009, 13:35
by speeder
Username wrote:
speeder wrote:
Username wrote:O ar duoda ko nors kai palendi po 1.20? pinigu ar bobu gal? :tonqe:
man asmeniskai niekas nieko nedave... skaitau kad lindimas po 1.20 yra betikslis, jau jau lyst tai iskart po 1.15 :D
O tai palindus po 1.15 gal jau ka nors duoda? :downtown:
greitu laiku nezadu palyst, tai labai negvildenu sito egsistencinio klausimo :D skaitau lengviau bobu galima gaut pvz su gelem, sompanu ir saldainiu :D

Posted: 01 Jul 2009, 13:42
by mindaugasa vol.2
yra dvi gyvenimo tikslu grupes: vieni duoda, kiti ne.
1.20, - cia tas tikslas kur neduoda

gryztam prie temos, kur apie posukio pravaziavima