Posted: 23 Jul 2009, 10:01
o tai kada smauget, jei stovedavot po pusdieni vienai notraukai pozuodami?_heyy wrote:isduosi upaslapti, buvo fotkinta su pinhole fotoaparatu.
o tai kada smauget, jei stovedavot po pusdieni vienai notraukai pozuodami?_heyy wrote:isduosi upaslapti, buvo fotkinta su pinhole fotoaparatu.