Page 3 of 4

Posted: 24 Aug 2009, 11:32
by jara
xkuza wrote:UZpavydejau. Stafai 1.20 jau suki kaceberge ar ne?
manau, akd sux.

Posted: 24 Aug 2009, 11:35
by Minde_Kei
jara wrote:
Minde_Kei wrote:perskaiciau kad Sivickis patyre kacergine -> kauno klinikos, sekmadieni, kas placiau galit papasakot?
niekas crasho nemate.
viskas yvyko 5ieni ant antro posukio. nuslydo ir i atbojnikus.
iki nakties komoj buvo. itare, akd stubutras. bet nakti atsibudo.
tai greiciausiai, kad ne stuburas.
bent tiek as girdejau per css.
o krv.... :(

Posted: 24 Aug 2009, 11:41
by Minde_Kei
pačiulbėjo paukštelis, kad Donatas, nieko nesusilauze tik labai stipriai sukrete smegenis, tyrimai daugiau nieko neparode. mocas luzes per puse. nieko neatsimena apie iviki, ir jau nori namo :)
:rock: gerai kad gerai

Posted: 24 Aug 2009, 11:42
by Tomas
jara wrote:revjusas.
....
body pozistioningas (treneris padirbejo asmeniskai)
....
:sex:

Posted: 24 Aug 2009, 12:03
by Tomas
El Traxo wrote:...
Plado nepavijo net CSS instruktorei
O as girdejau snekant, kad posukiuose jie (su R6'tais) ji susirinkdavo, bet tiesiojoje iskart likdavo....
Bet mina jis smagiai - kai pro sali prasmaugdavo, jausmas kaip su fura trasoj prasilenkiant :bs2:

Posted: 24 Aug 2009, 12:07
by jara
Tomas wrote:
El Traxo wrote:...
Plado nepavijo net CSS instruktorei
O as girdejau snekant, kad posukiuose jie (su R6'tais) ji susirinkdavo, bet tiesiojoje iskart likdavo....
Bet mina jis smagiai - kai pro sali prasmaugdavo, jausmas kaip su fura trasoj prasilenkiant :bs2:
galejo aisq tomas prieit ir pabendraut.
todel minusas

Posted: 24 Aug 2009, 12:20
by stafas
jara wrote:
galejo aisq tomas prieit ir pabendraut.
todel minusas
Paantrinu Jarai...

Supratau kad baltoj grupej vaziavai, o su mocu kokiu?

Posted: 24 Aug 2009, 12:23
by jara
ar tik ne su 954 gonda?

Posted: 24 Aug 2009, 12:28
by stafas
Username wrote:O kokie instruktoriu atsiliepimai apie trasa, jos posukius, konfiguracijas ir sauguma?
nu apie trasa tai sake, kad " BUMPY"

bet ne trasa paliko jiems didziausia ispudi, o :

musu padangos su isvazinetais viduriais, belendanciais kordo siulais arba kad ir tokiom iskastos skylem:

Image

Aisku sekmadieni rado kruva padangu apsuktu, i kita puse , velgi buvo "suzaveti" :D

O atsakingas uz sauguma trasoje buvo YPAC SUZAVETAS W salmu:

Image

Lietuviska krizes versija jiems svetima ....

Labai dziaugesi kad visi dalyviai susirinko antra diena per lietu. Sake, kad tai yra geriausias teigimas feedbackas koki jie galejo gauti.

Posted: 24 Aug 2009, 12:31
by Username
Hehe.

O idomu Plada ko nors mokino, buvo ka mokyti ar tik bande ji pavyti ir tiek?


Nors siaip jie ir pasaulinio lygio raiderius mokino(a) Anglijoje kiek skaiciau, BSB, 250cc GP ir pan

Posted: 24 Aug 2009, 12:31
by Tomas
jara wrote:...
galejo aisq tomas prieit ir pabendraut.
....
Cia prie ko as turejau eit ? :-k

Posted: 24 Aug 2009, 12:37
by jara
Username wrote:Hehe.

O idomu Plada ko nors mokino, buvo ka mokyti ar tik bande ji pavyti ir tiek?


Nors siaip jie ir pasaulinio lygio raiderius mokino(a) Anglijoje kiek skaiciau, BSB, 250cc GP ir pan
as verciau viska, ka sharui sake, nes buvom pas ta pati instruktoriu, tad zinau dabar visas paslaptis :)
skaitau, akd sharas dabar manes ziede nelapai vasivyt gales :rock:

Posted: 24 Aug 2009, 12:45
by Username
jara wrote:
Username wrote:Hehe.

O idomu Plada ko nors mokino, buvo ka mokyti ar tik bande ji pavyti ir tiek?


Nors siaip jie ir pasaulinio lygio raiderius mokino(a) Anglijoje kiek skaiciau, BSB, 250cc GP ir pan
as verciau viska, ka sharui sake, nes buvom pas ta pati instruktoriu, tad zinau dabar visas paslaptis :)
skaitau, akd sharas dabar manes ziede nelapai vasivyt gales :rock:

Nu tai nu tai prasom, citatas ir pastabas v studiju? :)

Ar nenori kad ir mes shara apdetume ?

Posted: 24 Aug 2009, 13:00
by Vito
Pakalbintas Pladas po visko sakë, kad suþinojo daug naujo ir naudingo.
Ir dar paminëjo, kad visi èia Lietuvoj samauèkos, taigi gauta praktinë ir teorinë informacija yra netgi labai gera ir naudinga.

Posted: 24 Aug 2009, 13:01
by jara
prashe sahoro pasakyt, ant kiek pasikeis jo laikas po pamoku. t.y. kai prades matuot laika ar bus pagerejimas?

tada ir isduosim paslaptis.
nes dabar mazhu sukonfuzysiu visus :)